2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Olsun oda bir şey onu yapamayanlar da var ben gibi gidip her şeyi hazır almaktan iyidir el emeği göz nuru şeyler bana hep daha kıymetli gelmiştir
Önemli olan düşünmek Hazır almakta hiç yapmamaktan daha iyidir Ben bu yaptıklarımdan birini kızım için saklamayı düşünüyorum. Aklı erdiğinde, annem benim için yapmış der, sevinir

Hoşgeldin devrem sezeryan tarih olunca 25 eylül dedi ama normal doğuma göre ekim 3 kalıyordu kendimi eylüle attım bende kaç haftalık oldun
Hoşbuldumm, senin sezeryan günü belli, benim normal ama tam gününü doldurmayacak gibime geliyor benim cimcime baskı çok yapıyor, hayırlısı bakalım, bugün tam 34+0 oldum bakalım çok şükür

Canım git gide artmıyorsa zaten tedirgin olacak bir şey yok demektir. Sen sakinliğini korumaya çalış. Sinir, stres iyice tetikler. Hatta uzanıp uyumaya çalış biraz. Çok rahatsız etmezse uyursun, rahatlamış olursun. Artarsa her şekilde gidersin hastaneye. Hiç canını sıkma.
Benim eşim sürekli şehir dışına çıktı son günlerde. Ben onu yolcu ederken "Merak etme, aklın kalmasın. Doğuracak olursam hastaneye taksiyle gider haber veririm" diyorum Anne olmak ayrı bir güç veriyor insana sanırım. Senin de eşin polis, eşin gelemezse sen zaten hastaneye gidersin. Ailen yanında olmasa da halledersin.

Cok tesekkur ederim moral oldun tek basima gidebilirim hastane yakın zaten ama boyle olması biraz sinirlerimi bozdu. Zaten dedigin gibi herhangi bir artma olmadı çok şükür o yüzden biraz rahatladım odaklanmamaya çalışıyorum. Dayanılmayacak gibi olursa dediğin gibi ben hemen giderim eşim de gelir öyle bir durumda. Inşallah gerek kalmaz da sakince uyurum

Kızlar size çok komik bişey sorcam ya, doktor ultrasonda bi resim vermiş canlı resim, bebek yüzünü kapatıyor ama sadece burnu ve yanağı gözüküyor yanağında siyah bi nokta var yani karartı gibi, küçük bişey. Ben yaz başında çilek yiyip parmağımı yanağıma sürmüştüm direkt o geldi aklıma acaba leke yada ben gibi bişey mi herkes dalga geçiyor kocaman bi ben yada leke bile olsa ultrasonda gözükmez diyorlar. Siz böyle bişey duydunuz mu hiç

Hani suyun az olduğu, bebeğin kendisini dayadığı yerlerden görüntü alınamıyor ya, benim aklıma ilk o geldi. Bildiğim kadarıyla bebeğin saçı bile görünmüyor. Zannetmiyorum cildinde leke olup, bunun usg de görüneceğini. Ben iki aydır bebeğin yüzünü bile göremiyorum eskisi gibi

Canım bir ılık duş alsan gecerse zaten kasılma olmayabilir. Sıcak değil ama. Sıcak tetikler. Ilık duş rahatlatır belki.

Evet evet o ihtimali cebimde tutuyorum ve sakin olmaya çalışıyorum yoksa sinirden dogurcam baktım ki eşim gelene kadar devam ediyor yalniz gidicem artık
gidersin canım güçlü kadınlarız biz hallederiz kendimiz de benim eşim de her zaman kontrole ya da acil bir durumda gelemiyor benimle, olsun.

biz bebişi ultrasonda maksimum bulutların arkasında gibi pusulu pusulu gördük. bana çok uçuk ihtimal geldi bebeğin bir yerindeki lekeyi görebilmek :) anneyiz işte evham yapıyoruz her konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…