2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ya evlenene kadar istanbuldaydım çok da İstanbul seven biri değildim ama şimdi gurbette olmak daha zormuş . Bir de dediğin gibi imkanlar. Ben kendi işimi yapıyorum mesela ama malzemelerim istanbuldan o kadar zorlanıyorum ki buralarda temin etmeye o yüzden kesin karar verdim mersin çok güzel bir yer bize yakın olunca urfadan 2 defa tatile gittik silifke tarafına nasıl güzel bir denizi var bayıldım

Ben de önümüzdeki sene kpss yi bir daha deniyeceğim sırf Urfa'ya gidebilmek için. Maraş'ta çok yalnızım. Gerçekten ailenin yanında olmak çok güzel. Inşallah hepimiz hayallerimize kavuşuruz
İnşallah arkadaşım Ben ilk geldiğimde urfayı çok seviyordum ama şimdi gitmek istiyorum bunun sebebi de yalnız olmak o yüzden seni çok iyi anlıyorum umarım ben giderken yerime sen gelmiş olursun

Hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Hepsi öylemi bilmiyorum ama benim oğlum tam bir anneci 2 saat görmese beni anne seni cok ozledim diye gelir yanima 6 yasinda bu arada bakalim kardes gelince nolacak kiskanclik krizleri beni bekliyor
Şu an benim korkum da kardeş kıskançlığı daha şimdiden ben kardeşimle yaticam derdinde, tabi asıl niyeti bebisle beni yatırmamak

tabii ki gurbet de zordur. benim ailem burada olsa daha farklı düşünürdüm muhtemelen. istanbul koca bir ülke ama giderek kaos işte. mersin güzel ama bu zamana kadar hep kötü yönetilmiş, biraz da politika olarak turizm şehri olarak belirlenmemiş. çok daha güzel olabilirdi. silifkedeki ormanlar da yandı malesef çok acı

Evet Mersin tesisleşmemiş o nedenle daha sakin. Aslında Antalya sahillerine basar incecik kumlar vs. Harika.
sorma sorma Silifke yandı görünce içim bir kez daha yandı nasıl güzel yerlerdi dilerim eskisinden daha yeşil olur ama yaşanan şey çok çok acı

Kızlar kola içeniniz okuyor mu hiç. İçiyosanız ne sıklıkla çok canım çekiyor bir kaç sefer içtim sadece içmemek için zor tutuyorum ben kendimi

Şu an benim korkum da kardeş kıskançlığı daha şimdiden ben kardeşimle yaticam derdinde, tabi asıl niyeti bebisle beni yatırmamak
Benimde korkum o anne kardesimi ben yikayacagim ben uyutacagim ben yurutecegim diye simdiden konusuyor hevesini kirmamak adina evet oglum beraberyapacagiz diyorum ama bakalim nolacak insallah sorunsuz alisir kardesine

Kızlar kola içeniniz okuyor mu hiç. İçiyosanız ne sıklıkla çok canım çekiyor bir kaç sefer içtim sadece içmemek için zor tutuyorum ben kendimi
Ben iciyorum valla benim eşim tam bir kola manyağı evde eksik olmuyor hergun degil ama haftada bikac kere iciyorum cnm cekiyo napim

2013 ten beri kola gazoz soda gibi kabarcıklı asitli hiçbir içecek içmedim. Çok canım cekince zararlı ama kolalı jelibon yenim bir iki adet

Sürekli ölçüyorum genelde 95/6 98/6 civarlarinda çıkıyor o yüzden biraz tuzlu tüketiyorum kötü mü yapıyorum bilmiyorum ama yatmadan bi tuzlu ayran icmeyi planliyorum. Benim gebelik öncesi de tansiyonum hep 10-11lerde olurdu zaten. Doktorum da dedi tansiyon ilacı bu zaten çarpıntı normal dedi ama mecbursam kullanicam diye düşünüyorum kasılmaların yeniden baslamasini baska nasil durdurabilirz ki? İnsallah ctsi kontrolde ilacı bıraktırır yaa

Benimde korkum o anne kardesimi ben yikayacagim ben uyutacagim ben yurutecegim diye simdiden konusuyor hevesini kirmamak adina evet oglum beraberyapacagiz diyorum ama bakalim nolacak insallah sorunsuz alisir kardesine
Yardım istersin bezini getir kıyafet sen sec, battaniye sen ört gibi. Önemli hissetsin kendini. Bide kardesinden onun istediği bir hediyeyi almış gşbi verirseniz sevgi kuvvetlendirir. Benim ilk ikisi arasında 9 yas var farkında bşr ablaydı ama simdi 2.5 yas olucak. Sürekli karnımın üstüne yatıyor uyuyor hatta kardesim cak yaptı bana diyerek bende yakın yaş deneyimi sahibi değilim ama kucağına bile vermeyi düşünüyorum istediğinde. Araya mesafe koymak istemiyorum. Park yatağı odamızda ufaklıga da anne yanı küçük portatif yatak almak istiyorum. İki çocuk odada olacak. Bıraz alısınca kendi isterse ablası ile ranza da yatabilir. Birden odadan çıkarmak haksızlık gibi geliyor

Çok sık olmamakla birlikte arada tadımlık içiyorum. Normalde hiç içmem eve girmez ama sıcaklardan mi anlamadım sanki bulsam her gün içerim gibi geliyor

Bende bir iki kez içtim ama fantayı içiyorum arada valla. Kağan Kocatepe var ya doktor onu dinlemiştim hatta içtiğimde abartmayın canınız çekerse için tabi bir bardak dısında abartmayın demişti. Günde bir bardaktan fazla içmeyin sadece dedi

Evet ya daha bunlar da küçük anne çocuğu, umarım bizde de durumu iyi yönetebilecek güç kuvvet olur kardeşine aldığımız eşyaları ilk onun önüne döktüm hevesi geçsin incelesin diye ama eminim kardeş gelince yine kıymetli olacak

Ben iciyorum valla benim eşim tam bir kola manyağı evde eksik olmuyor hergun degil ama haftada bikac kere iciyorum cnm cekiyo napim
Bende içtim ama gebelik boyunca toplasan 3 bardak . Biz önceden eve çok alırdık kola eşimde sever ama ben çok tüketiyorum diye şimdi oda bulundurmuyor evde ama canımda çekiyo özellikle bu sıcak havalarda

Yok yok benim de tansiyonum 9-6 ama adalet mi nedir o tansiyon ilacını bana da kullandırmisti doktor. Tansiyondan ziyade kasılma olmasın damarlar gevsesin diye veriyorlar. Son haftaya kadar kullandirmiyorlar artık bebek hazır olunca kesiyor doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…