2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bacağına pıhtı attığını nerden nasıl öğrendin peki.

Sağlıkla al kucağına canım Geçmiş olsun bu arada.

Şimdiden gözun aydın olsun bende şuara zaman akıp geçse diyorum level atlamak istiyorum sanki uzayınca birşey olacakmış gibi Allah göstermesin tabi sende dogunca rahatlarsın ayağın duzeldi mi şuan nasıl durumun

Canım nidilat hem tansiyonunu düşürür hem nabzını hızlandırır. Hemşireyim ben, biz kadın doğumda tansiyon 90/50 ve altindaysa, nabız da 90 ve uzeriyse vermiyoduk gebelere.. varsa tansiyon aletin ilacı almadan önce ölç bakalim kaç çıkacak degerlerin

Ben kendim Almanca öğretmeniyim alman sitelerinde çok araştırdım Almanya da olanlarla da görüştüm hamilelere yasak burada izin vermiyorlar dedi bende evdeyim sabrediyorum sonuçta adamlar kendi halkına izin vermiyor

Ben kendim Almanca öğretmeniyim alman sitelerinde çok araştırdım Almanya da olanlarla da görüştüm hamilelere yasak burada izin vermiyorlar dedi bende evdeyim sabrediyorum sonuçta adamlar kendi halkına izin vermiyor
Demekki doğru duymuşum bende. Evet bende evdeyim ailem dısında kimseyle görüşmüyorum. Onlarda görüşmüyor kimseyle benim için idare ediyorlar bu yaz böyle geçecek

Hahaha olabilir tabi ya şimdi ne sıcaktır orası inşallah biticek doğumdan sonra şurada ne kaldı ki kendimizi teselli edelim bari
Offf sorma valla anlatılmaz yaşanır derlerya o şekil yani valla teselli ediyorum zaten tayinciyiz seneye haziranda artık gün sayıyorum diyorum bebişin hattına vakit çabuk geçer diyorum

Ay yok yaaa ben normal zamanda da asla oturmam duş alırken alışkanlık meselesi.
daha önce neden öyle oldu ölü doğum sebep neydi

Ay yok yaaa ben normal zamanda da asla oturmam duş alırken alışkanlık meselesi.
daha önce neden öyle oldu ölü doğum sebep neydi
Bilinemedi o doğumum 22 haftalıktı doktor bayan olunca öyle uyarı yapmıştı birdd göguslerini sar demişti sarkmsın sut gelmesin diye bayanlar kendiside anne olduğu için daha faxla bilgi veriyorlar bende çok dikkat ederim öyle şeylere

Offf sorma valla anlatılmaz yaşanır derlerya o şekil yani valla teselli ediyorum zaten tayinciyiz seneye haziranda artık gün sayıyorum diyorum bebişin hattına vakit çabuk geçer diyorum
Bizde tam tersi seneye doguya tayinciyiz ya keşke daha erken gitseydik ya da eşim gitseydi neyse artık hayırlısı

Anldım canım başın sağolsun. Allah kimseye yaşatmasın
göğüsleri ne zaman sarmak lazımmış

Bizde tam tersi seneye doguya tayinciyiz ya keşke daha erken gitseydik ya da eşim gitseydi neyse artık hayırlısı
Ay biz şark aradan çıksın diye ilk olarak şarka geldik kısmetse seneye İstanbul görev süreniz ne kadar bizim 5.5 yıl seneye dolacak işte eşimden dolayı ben memur değilim

Ay biz şark aradan çıksın diye ilk olarak şarka geldik kısmetse seneye İstanbul görev süreniz ne kadar bizim 5.5 yıl seneye dolacak işte eşimden dolayı ben memur değilim
Keşke eşim de hemen gitseymiş meslekte 5.yılı benim eşim polis gittiği yere göre değişiyor 3-4 yıllık yerleri yazmayı düşünüyoruz inşallah olur tabi

Keşke eşim de hemen gitseymiş meslekte 5.yılı benim eşim polis gittiği yere göre değişiyor 3-4 yıllık yerleri yazmayı düşünüyoruz inşallah olur tabi
Benim eşimde polis özel harekatta. (Senle de birçok şeyimiz aynı çıkıyor kv konuları vs.) Bizim Urfa süresi 5 yıl 6 ayda tayin çıkma süreci 4.5 yılımız doldu şükür Şırnak hakkari falan görev süresi daha kısa . Kısa yerler bi yönden daha mantıklı oluyor bu yıl Urfa hiç geçmiyor yani bize özellikle de burada kimsemiz olmadığı için aileler İstanbul’da o yüzden ben artık istanbul istiyorum

Ay valla ya ne çok ortak noktamız oldu bizde çok uzun olmasın bir an önce gidip gelelim istiyoruz ama hayırlısı tabi ya ne çıkacak bilinmez. Uzakta ve yalnız olunca zor oluyordur tabi. Bizim aileler de Bursa'da biz Kocaeli'deyiz bakalım şark dönüşü neresi olacak İstanbul'u seviyorum ya inşallah gidersiniz rahat edersin

Ya şimdiki aklımız olsa görev süresi daha az olanı seçerdik ama o an öyle düşünemiyorsun. Hep ekstra göreve gidiyordu eşim ben ayın 15 günü hep tek kalıyordum o nedenle biraz daha tehlikesiz yer istedim ama nasip kısmet. İnşallah sizinde gönlünüzdeki gibi olur
Aileler İstanbul’da her iki tarafta ama bilirsin ben kendi ailem için istiyorum kv bin planları var İstanbul’dan gitmek egeye falan yerleşme hayalleri var inşallh gider

Evet ya o an insan hangisi mantıklı bilemiyor birinden birini tercih ediyorsun. Bakalım biz neler yaşayacağız bekleyelim görelim ay inşallah gider de rahat edersin hem ailenle olursun hem kvden uzak olursun miss gibi

Halimize cok sukur ama Istanbulun tadi tuzu kalmadi hic ya. Ben semtimizi seviyorum disari cikmasak rahat ama onda bile zor. Tek artisi imkanlar cok genis doktorundan tut bebek fotografcisina esimin islerini yoluna koysak ailemin yanina mersine tasinmak isterdim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…