2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba arkadaşlar Eylül altı beklediğimiz doğum tarihimizdi fakat bacağıma pıhtı atması nedeniyle iki hafta sonra 37. Haftayı doldurduğumda sezeryan olacağım. Yani 2021 Ağustos annesi olucam 😊 bebeğimi kucağıma alınca sizlere de yazacağım inşallah 😊
Bacağına pıhtı attığını nerden nasıl öğrendin peki.

Merhaba arkadaşlar Eylül altı beklediğimiz doğum tarihimizdi fakat bacağıma pıhtı atması nedeniyle iki hafta sonra 37. Haftayı doldurduğumda sezeryan olacağım. Yani 2021 Ağustos annesi olucam 😊 bebeğimi kucağıma alınca sizlere de yazacağım inşallah 😊
Sağlıkla al kucağına canım😊 Geçmiş olsun bu arada.

Şimdiden gözun aydın olsun bende şuara zaman akıp geçse diyorum level atlamak istiyorum sanki uzayınca birşey olacakmış gibi Allah göstermesin tabi sende dogunca rahatlarsın ayağın duzeldi mi şuan nasıl durumun

O kadar zor bi gece geciriyorum ki hic böylesi olmamıştı yaa verdikleri ilaclar beni mahvetti. Ciğer geliştiricinin mi etkisi yoksa nidicard ın mı, her ikisinin de mi artık bilmiyorum ama asla yatamiyorum göğsüme bisey oturmuş gibi nefesim daraliyo, bin tane yastikla yüksekte yatıyorum ve sola dönük halde ama 5 dk sonra nefessizlikten ölecek gibi hemen oturuyorum dik sekilde. Kullanlar bilenler bunları yaşayanlar nolur bana geçecek desin bu yan etki desin 😢 bu sekilde haftalar gecmez ki ölecek gibiyim
Canım nidilat hem tansiyonunu düşürür hem nabzını hızlandırır. Hemşireyim ben, biz kadın doğumda tansiyon 90/50 ve altindaysa, nabız da 90 ve uzeriyse vermiyoduk gebelere.. varsa tansiyon aletin ilacı almadan önce ölç bakalim kaç çıkacak degerlerin

Doktorlar vurun diyor anlamıyorum nasıl söylüyorlar. Arkadaşım Almanya’da hamile asla biontech vurulmasına izin verilmemiş kanıtlanmış incelenmiş çalışma yok. Zaten onlara başka aşı hazırlanıyormuş kendi halkına. Halkını denek yapmıyor
Ben kendim Almanca öğretmeniyim alman sitelerinde çok araştırdım Almanya da olanlarla da görüştüm hamilelere yasak burada izin vermiyorlar dedi bende evdeyim sabrediyorum sonuçta adamlar kendi halkına izin vermiyor

Ben kendim Almanca öğretmeniyim alman sitelerinde çok araştırdım Almanya da olanlarla da görüştüm hamilelere yasak burada izin vermiyorlar dedi bende evdeyim sabrediyorum sonuçta adamlar kendi halkına izin vermiyor
Demekki doğru duymuşum bende. Evet bende evdeyim ailem dısında kimseyle görüşmüyorum. Onlarda görüşmüyor kimseyle benim için idare ediyorlar bu yaz böyle geçecek

Hahaha olabilir tabi ya şimdi ne sıcaktır orası 😅 inşallah biticek doğumdan sonra şurada ne kaldı ki kendimizi teselli edelim bari 😅😂
Offf sorma valla anlatılmaz yaşanır derlerya o şekil yani 😅 valla teselli ediyorum zaten tayinciyiz seneye haziranda artık gün sayıyorum diyorum bebişin hattına vakit çabuk geçer diyorum 🙏🏻👼🏻

Çok dkkat etmek lazım lohusalıkta sakın oturma duş alırken kuvet felan kanama boyunca ayakta duş al demişti doktorum daha önceki ölu dogumumda ama ben adetliykende asla oturmam zaten ilşki felan onu hiç demiyorum bu tarz şeylerde çok şeye sebep oluyor ben genelde popomu bir yere değdirmiyorum hep öyleydim tabi mantar farklı bir durum olabilir kanser bile böyle yerlerde bir bakteriden geçiyor oturulan girilen şeylerden kaçmak gerek
Ay yok yaaa ben normal zamanda da asla oturmam duş alırken alışkanlık meselesi.
daha önce neden öyle oldu ölü doğum sebep neydi 😞

Ay yok yaaa ben normal zamanda da asla oturmam duş alırken alışkanlık meselesi.
daha önce neden öyle oldu ölü doğum sebep neydi 😞
Bilinemedi o doğumum 22 haftalıktı doktor bayan olunca öyle uyarı yapmıştı birdd göguslerini sar demişti sarkmsın sut gelmesin diye bayanlar kendiside anne olduğu için daha faxla bilgi veriyorlar bende çok dikkat ederim öyle şeylere

Offf sorma valla anlatılmaz yaşanır derlerya o şekil yani 😅 valla teselli ediyorum zaten tayinciyiz seneye haziranda artık gün sayıyorum diyorum bebişin hattına vakit çabuk geçer diyorum 🙏🏻👼🏻
Bizde tam tersi seneye doguya tayinciyiz ya 😅 keşke daha erken gitseydik ya da eşim gitseydi neyse artık hayırlısı 😅😂😂😂

Bilinemedi o doğumum 22 haftalıktı doktor bayan olunca öyle uyarı yapmıştı birdd göguslerini sar demişti sarkmsın sut gelmesin diye bayanlar kendiside anne olduğu için daha faxla bilgi veriyorlar bende çok dikkat ederim öyle şeylere
Anldım canım başın sağolsun. Allah kimseye yaşatmasın 🙏🏻
göğüsleri ne zaman sarmak lazımmış

Bizde tam tersi seneye doguya tayinciyiz ya 😅 keşke daha erken gitseydik ya da eşim gitseydi neyse artık hayırlısı 😅😂😂😂
Ay biz şark aradan çıksın diye ilk olarak şarka geldik kısmetse seneye İstanbul 🙏🏻😁 görev süreniz ne kadar bizim 5.5 yıl seneye dolacak işte eşimden dolayı ben memur değilim

Ay biz şark aradan çıksın diye ilk olarak şarka geldik kısmetse seneye İstanbul 🙏🏻😁 görev süreniz ne kadar bizim 5.5 yıl seneye dolacak işte eşimden dolayı ben memur değilim
Keşke eşim de hemen gitseymiş meslekte 5.yılı 😂 benim eşim polis gittiği yere göre değişiyor 3-4 yıllık yerleri yazmayı düşünüyoruz inşallah olur tabi😅

Keşke eşim de hemen gitseymiş meslekte 5.yılı 😂 benim eşim polis gittiği yere göre değişiyor 3-4 yıllık yerleri yazmayı düşünüyoruz inşallah olur tabi😅
Benim eşimde polis özel harekatta. (Senle de birçok şeyimiz aynı çıkıyor kv konuları vs.😅) Bizim Urfa süresi 5 yıl 6 ayda tayin çıkma süreci 4.5 yılımız doldu şükür 🙏🏻 Şırnak hakkari falan görev süresi daha kısa . Kısa yerler bi yönden daha mantıklı oluyor 😁 bu yıl Urfa hiç geçmiyor yani bize özellikle de burada kimsemiz olmadığı için aileler İstanbul’da o yüzden ben artık istanbul istiyorum

Benim eşimde polis özel harekatta. (Senle de birçok şeyimiz aynı çıkıyor kv konuları vs.😅) Bizim Urfa süresi 5 yıl 6 ayda tayin çıkma süreci 4.5 yılımız doldu şükür 🙏🏻 Şırnak hakkari falan görev süresi daha kısa . Kısa yerler bi yönden daha mantıklı oluyor 😁 bu yıl Urfa hiç geçmiyor yani bize özellikle de burada kimsemiz olmadığı için aileler İstanbul’da o yüzden ben artık istanbul istiyorum
Ay valla ya ne çok ortak noktamız oldu 😅 bizde çok uzun olmasın bir an önce gidip gelelim istiyoruz ama hayırlısı tabi ya ne çıkacak bilinmez. Uzakta ve yalnız olunca zor oluyordur tabi. Bizim aileler de Bursa'da biz Kocaeli'deyiz bakalım şark dönüşü neresi olacak 😂 İstanbul'u seviyorum ya inşallah gidersiniz rahat edersin 🙏

Ay valla ya ne çok ortak noktamız oldu 😅 bizde çok uzun olmasın bir an önce gidip gelelim istiyoruz ama hayırlısı tabi ya ne çıkacak bilinmez. Uzakta ve yalnız olunca zor oluyordur tabi. Bizim aileler de Bursa'da biz Kocaeli'deyiz bakalım şark dönüşü neresi olacak 😂 İstanbul'u seviyorum ya inşallah gidersiniz rahat edersin 🙏
Ya şimdiki aklımız olsa görev süresi daha az olanı seçerdik ama o an öyle düşünemiyorsun. Hep ekstra göreve gidiyordu eşim ben ayın 15 günü hep tek kalıyordum o nedenle biraz daha tehlikesiz yer istedim ama nasip kısmet. İnşallah sizinde gönlünüzdeki gibi olur 🙏🏻😊
Aileler İstanbul’da her iki tarafta ama bilirsin ben kendi ailem için istiyorum 😅😅 kv bin planları var İstanbul’dan gitmek egeye falan yerleşme hayalleri var inşallh gider 🤣🙏🏻

Ya şimdiki aklımız olsa görev süresi daha az olanı seçerdik ama o an öyle düşünemiyorsun. Hep ekstra göreve gidiyordu eşim ben ayın 15 günü hep tek kalıyordum o nedenle biraz daha tehlikesiz yer istedim ama nasip kısmet. İnşallah sizinde gönlünüzdeki gibi olur 🙏🏻😊
Aileler İstanbul’da her iki tarafta ama bilirsin ben kendi ailem için istiyorum 😅😅 kv bin planları var İstanbul’dan gitmek egeye falan yerleşme hayalleri var inşallh gider 🤣🙏🏻
Evet ya o an insan hangisi mantıklı bilemiyor birinden birini tercih ediyorsun. Bakalım biz neler yaşayacağız bekleyelim görelim 😅 ay inşallah gider de rahat edersin hem ailenle olursun hem kvden uzak olursun miss gibi 😂😂

Halimize cok sukur ama Istanbulun tadi tuzu kalmadi hic ya. Ben semtimizi seviyorum disari cikmasak rahat ama onda bile zor. Tek artisi imkanlar cok genis doktorundan tut bebek fotografcisina 😁 esimin islerini yoluna koysak ailemin yanina mersine tasinmak isterdim ben de ☺️

X