2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım ilk yıkama diye ne olur ne olmaz ayırmıştım ben. Yıkanırken de suyuna bak makinanın renk veren var mı diye ona göre yıkarsın bundan sonra. Mendil varsa mendil de kullanabilirsin.

Valla sadece renklere göre ayırdım beyaz,açık,koyu şeklinde. Ama tabi sonradan 3 4 kez yine tekli yıkamak zorunda kaldım sonradan alınanlar hediye gelenler yüzünden. Ama bu organik deterjanlar yerine beyaz sabun deterjanı on numara çıktı. Tavsiye ederim. Duru muydu marketlerde de var kolay bulunuyor. Kumaşlardaki kokuyu alıyor mis gibi sabun kokuyor.organşkle yıkadım dönüp tekrar beyaz sabunla yıkadım.buram buram kumaş kokusu geliyordu

Ben hepsini birlikte yikamak için şu mendillerden aldım, renk ayırıcı oluyor ya , onu atınca hiç karismadi renkleri birbirine tavsiye ederim .

Canım ilk yıkama diye ne olur ne olmaz ayırmıştım ben. Yıkanırken de suyuna bak makinanın renk veren var mı diye ona göre yıkarsın bundan sonra. Mendil varsa mendil de kullanabilirsin.
Çok teşekkür ederim. Evet renk veren var mı diye mutlaka bakacağım benimde aklıma geldi o

Ben hepsini birlikte yikamak için şu mendillerden aldım, renk ayırıcı oluyor ya , onu atınca hiç karismadi renkleri birbirine tavsiye ederim .
Aa onu hiç düşünmemiştim şuan ekimde yok ama iyi fikirmiş teşekkür ederim.
Ya bende duru ve dalanı çok aradım bayramda bursadaydım hicbir yerde bulamadım ilk sefer için sıvı bebek deterjanı aldım ama bitince beyaz sabuna geçmeyi düşünüyorum teşekkür ederim

Vaktin de gelsin inşallah miniğimiz
Ben sadece renkliler ve beyazlar diye ayırdım canım bir sorun yaşamadım şükür açık renk olan battaniyeyi beyazla renkliyi diğer grupla attım yani

Vaktin de gelsin inşallah miniğimiz

Ben sadece renkliler ve beyazlar diye ayırdım canım bir sorun yaşamadım şükür açık renk olan battaniyeyi beyazla renkliyi diğer grupla attım yani
Çok teşekkür ederim bende en iyisi renkli beyaz diye ikiye ayırayım bitsin bu çile

Ben renk renk ayirdim beyazlilari ayri acik renkleri ayri koyu renkleri ayri yikadim battaniyelrimde aciksa acik koyuysa koyularla attim

Selam kizlar. Dikkatimi cekti de ne kadar cok erken dogum bekleyen var :) ben oglumu 36 hafta 4 günlük sanirim dogurdum. Bundada 37 ye dogru bekliyorum acikcasi. Diger 2 kiz kardeslerimde 36 yada 37 de dogum yapti. Aklımdan 5 eylül geciyor bakalim hayırlısı : ) son 5 hafta gibi bisi kaldi sanki . Artik evdeyim is hayatına bi 3 yil ara verme karari aldim.pazartesi tam 32 hafta raporumu aliyorum bakalim neler bekliyor bizi. Som hazirliklari hizlica yapmam gerekiyor .oncelikle evden başladim bakalim sizde hazirliklar ne aşamada

Evdeysen 2/3 haftaya toparlarsın canım işleri hiç telaş etme sadece insanı sıcaklar yoruyor tabii
Ben badanadır ince detay temizliktir çoktan bitirdim.. ince halıları eşim yıkadı bir tek büyük kalın olanları bu ay sonu yıkamaya vereceğim ve bebişin eşyalarını şifonyerine dizicem
Hastane çantamda hazır bir kaç ekleyeceğim var sadece ..
bakalım artık bekliyoruz heyecanla

Bende 2 odanin zebra perdelerini evde yikadim valla :) esimle yikadik banyoda . Hem guzel yikamiyorlar hemde bi suru para .halilari epey olmustu vereli bnmde. Temiz onlar camlar gozumde buyyor bnm. Onuda bn zor yaparim herhalde. Kislik erzak isleri var bi kismi karadenizden gelecek .mersinde domates konservesi . Patlican biber felan kozleme gibu seyleri yapman lazim. Salca ve zeytin isi eylul ekime kaliyor bakalim :) bebisin de herseyu yikandi . Bnm eksikler var. Bavul.almam lazim . Oglum evde cok ilgi bekliyor surekli onla ilgileneim diyor. O yuzden yavas ilerliyecek mecbur saglik olsun bakalim

Daha önce yazmışlardı kahve için diye dene istersen

Benimde bu aralar içimdehep bir erken doğum olacak hissi var ama hayırlısı bende bebeğin her şeyini aldım sayılır puset bebek arabası kaldı bugün de kıyafetlerini yıkadım. Onları ütüleyip hastane çantamızı yapıcam sonra tamamdır. Onlar haricinde bende bir cam sileyim doğuma yakın diyorum ama nasıl gözümde büyüyor artık eşimle halledicez ne yapalım bir de turşu ve kışlık hazırlık yapmak istiyorum domates sosu vs ama bakalım olacak mı planladığım gibi

Benim suyum fazla karnımda bu yüzden büyük duruyor bebiste biraz iri gebelik sekeri çıkmıştı bende dikkat ediyorum ama şu azalması olmadi maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…