2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok güzel çok beğendim güle güle kullan

Baby me sanırım kendi markası odunda içeriğine iyi diyorlar. Aslında mustelaya çok güveniyorum ama pahalı oldukça iki markayı da denicem bakalım zaten hediye olarak vardı mustela sebamedi de küçük boylar aldım yaramazsa değiştiririm . Ya hametan ben bazı şeylerde çok kullandım etkisini de gördüm bebeğe de yararsa iyi bir krem. Bepanthol de güzel bakalım artık deneye deneye görürüz

Aptamili kardeşime çok alırdık samanında çok severdi kimi gaz yapıyor diyo ama kardeşime hiç yapmıyordu ama baya da kilo aldırıyor pofuduk olmuştu çok tatlıydı gerçi mamanın hepsi kilo aldırıyor . Umarız gerek kalmaz ama ne olur ne olmaz diye bulundurmak iyi olur

O söylenenler hep hurafe canım kulaklarını kapa benim cinsiyeti genetik testte belli oldu doktor görüşü de aynı yöndeydi yani kesin olduğu halde hala yorum yapanlar oldu gülüp geçiyorum

Peki sana bu da kız diyince hıı olsun diyorlar mı. Benim bir kızım var bu da kız diyince öyle diyenler oluyor. Çok ayıp geliyor bana. Ben çok memnunum 2 kızım olacağı için ama insanlar işte maalesef . Ne desem ki öyle diyenlere.

Canım bence pek alakası yok sen takılma hiç onlara illa bi fikir sunacaklar çok ihtiyacımız varmış gibi. Benim karnımda daha dik ama elbise giyince yuvarlak duruyor bak buraya foto koyuyorum . Bu fotoğrafıma 55 yaşında çok bilmiş bir ablamız ne dedi biliyomusun karnın çok yuvarlak kesin erkek dedi iyi de hani yuvarlak kızdı . Dedim yok 3 farklı doktorda kız olduğunu söyledi dedim olsun diyo bana da 8 aya kadar kız dediler erkek çıktı diyo ispatta kabul etmiyor o yüzden dedim hayırlısı olsun . Karnım böyle benim ama tişört giyince daha dik duruyor burada 27 haftalıktım

Eklentiler

• 7BFB0543-49E2-407F-A003-020CE3F60F11.jpeg
    358,8 KB · Görüntüleme: 87
Hıı olsun yine iyimiş . Kv bana hadi beeee dedi hani heyecanlı bir ses tonu ile değilde yenilmiş edasıyla ama tamamen kıskançlıktan dediğini biliyorum çünkü onun iki oğlu var ikincisi kız olsun çok istemiş hep pembeler almış zamanında nasip olmamış şimdi ben alacam diye üzüldü . Geçen kontrole gittim 29. Haftamda gelmiş diyoki kesin kız mı

Bebeğim benim için şu anda cinsiyetsiz resmen sadece bebek, kız olsa da erkek olsa da aynı hissederdim. Ağzı olan konuşuyor ya gerçekten çok ayıp

Evet evet o bende deneyip göreceğim artık memnun kalmazsam değiştiricem. Her ürün her bebege yaramıyor tıpkı bizim kullandığımız cilt bakım ürünleri gibi o yüzden deneye yanıla bulucaz artık napalim

Penaten pişik elimde var halen daha bir kere surmek yeterli geliyor sabamed şampuan aldım bende geçen bebek yağı vardı bozuluyor mu onlar acep iki tane var kardeşim getirmişti kullanıp bitiremedim

Penaten pişik elimde var halen daha bir kere surmek yeterli geliyor sabamed şampuan aldım bende geçen bebek yağı vardı bozuluyor mu onlar acep iki tane var kardeşim getirmişti kullanıp bitiremedim
Sanmam bozulacağını çabuk bozulabilecek şeyler değil bence istersen yine de bi skt ne bak

Sanmam bozulacağını çabuk bozulabilecek şeyler değil bence istersen yine de bi skt ne bak
Sabamed guvendiğim bir marka kızımda da kullndım pişik kremide almanyada kardeşim bu markayı kullanıyordu bana da getirdi bitince ben synı markaları kullanıyorum tabi senin bebeğe nasıl olur bilemedim

Sabamed guvendiğim bir marka kızımda da kullndım pişik kremide almanyada kardeşim bu markayı kullanıyordu bana da getirdi bitince ben synı markaları kullanıyorum tabi senin bebeğe nasıl olur bilemedim
Yani bana da güvenilir geliyor bakalım zaten ml leri çok büyük değil deneme yanılma ile öğreniriz

Bana ilk bebeğim olduğu halde hep bu grup denk geldi. Hıı olsuncular varmış gerçekten demek ki. Kız olsun, erkek olsun ne fark eder. Sağlıklı sıhhatli olsun da. Söyledikleri o kadar manasız ki verilecek cevap da yok.

Demezler mi olsun olsun sağlıkli olsun da napcan diyorlar, kız dediğimde daha erken belki değişir diye teselli eden bile oldu onceleri kızıyordum şimdi karşılığını veriyorum. Soy devamından girene peygamberin soyu da kızdan devam etmiş diyorum. Padişah soyu devam ettiriyoruz sanki he bı de sana erkek doğurdum diye kocalarına yanimda böbürlenen arkadaşlarım var. Aaaa sperm cinsiyeti belirler kadının etkisi yok diye bilgilendirme yapıyorum eşimin babaannesinin iki oğlu var kızı yok, beni her gördüğünde şanslı annelerin kızı olur diyor söylenen her şeyi unutturuyor Allah sağlıklı hayırlı evlat versin herkese tabiki kızım varken bir de oğlum olsun isterdim ama ilk çocuğuna tedavi ile sahip olan biri olarak kız olmuş erkek olmus ferketmez yokluğunu bilirim evladıma şükür derim dolmuşum bu konuda onu farkettim

Ben şampuan e bebekin kendi markasını, losyon mustela, pişik kremi bubchen,sabun Sebamed aldım canım. Mühendisinoglu diye instegramda bir sayfa var orda temiz içerikli ulaşabildiğim bütçeme uygun olanları seçtim. Bı de ufak boy aldım, dediğin gibi deneme yanılma biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…