Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende o uygulamayı kullanıyorum ama cok yeni başladım.. Inşallah gebelik vardır düzenli oluyorsanız biraz beklemenizi oneririm.

Hanımlar iyi dilekleriniz icin cok teşekkürler iyiki varsınız burada giremedim arkadaştaydık biraz kafa dagittim. Hepinizin guzel haberlerini bekliyorum insallah, belki cok aktif olmam bundan sonra .Dualarımdasiniz, beni de dualarınıza katın emiHepinizi öpüyorum Allaha emanet olun gorusene kadar

Arkadaşlar merhabalar adetim düzensiz benim 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorduk en son adet tarihim 27 ağustosta ekimin 7 sinde doktora gittim ultrosanla bakıldı ve kan testi yapıldı negatifti doktor bana hormanlarıma bakalım diye tarlusal adet söktürücü hap verdi 12 gün oldu hala gelmedi adetim test yaptım böyle hemen dakika bile geçmedi çizgi çıktı hapın etkisiyle böyle çıkma ihtimali var mı birde hamileysem sıkıntı olur mu böyle durum yaşayan varsa lütfen yazsın

Eklentiler

• 1569F42F-A2FE-43D3-8BE9-2B1E121E88B9.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 61
Canim hamilesin İnşallah söktürücü gebeliğine bı sıkıntı olmamıştır. Pazartesi hemen git kadın doğumla görüş. Zaten belliki baya var haftasıda bebiste görünür. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

Doktorumla görüştüm telefonda yarın 12de ara dedi sıkıntı olmaz dedi böyle vakalar çok gördüm dedi

Hayırlı olsunnnn çok koyu cizgijiz. Hemen kan verinn

Günaydın cnm aynı durum arkadaşımın başına da geldi bebeğini sağlıkla doğurdu korkma cnm hayırlı olsun bu arada çok sevindim

Günaydın kızlar bakın yine negatif☹☹☹

Eklentiler

• 16350613895643020640524043634906.jpg
    195,6 KB · Görüntüleme: 62
Günaydın kızlar bakın yine negatif☹☹☹
Hayırlısı olsunnn canım 2 gün sonra bende ögreneceğim bakalım zor tutuyorum kendimi test yapmamak icin ama esim birlikte yapalım evde olayım dedi bat gunumu bekliyorum kasıma gecicem galiba ama belirtileri veriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…