Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı olsun canım uzulme hayırlısı böyleymiş demekki. Ne kadar arttı bu kimyasal gebelikler yaa

Iyi aksamlar.bat a 4 gun var.oglen aklima dustu test yaptim.hayalet silik bir cizgi goruyorum.sizler de görebiliyor musunuz?

Eklentiler

• IMG_20211023_211021.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20211023_211613.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 57
İşte insan dayanamıyo ki sanki erken ögrenince ne olacaksa olsu mu olmadı mı diye kafaya takıyosun hayırlısı olsun hakkımız da rabbim nasip eder hepimize saglıklı gebelik insallah

Erken degıl mi gebelik testi mi bu
Erken, bazı şüphelerim oldu bi ihtimal varsa çıkarmı diye keyfine test yaptım. 9 gün varken. Ve bu çekildi çıktı. Lapaguik marka normal kaset test. Erken gebelik değil. Hep bu markayı kullandım. asla yanıltmadı beni. Yoksa çıkmıyor.

Sasırtıcı 9 gün varken cıkması baya sasırdım yani

Hayırlısı olsun cnm üzülme
Hayırlısı ile gelsin inşallah

Şimdide bı damla pembelik gelmiş ya sancimdan belliydi ayaklarım buz gibi ne yaptıysam ısınmıyor biraz beklim insallh yerleşmedir duanızı eksik etmeyin kizlar 5 sene sonra yüzüm güldü dedim
Kuzum yerleşiodur ama sen genede bi dr.a git progestron yada prolotan verir önlem amaçlı. Benmde 6 sene sonra oldu kendiliğinden korkunu çok iyi anlıyorum. 10 gğn önce benmde kanamam oldu hatta 10 gğn boyunca bildiğin regliymişim gibi kanamam vardı ama dün kanamam kesildi bu kanamaya rağmen kese büyüdü içinde yolk kesesi göründü. Kaldıki seninki benmki gibi de değil korkma yat dr. A git yat dinlen ananas ve avokado tüket sağlıklı beslen allahın izniyle bişey olmaz inşallah

Çok doğru canım yapmamak en iyisi. Bende adet günü yapıyım diyodum durabilirsem beklicem bı iki gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…