Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy biz dr a gitmedik bi sorun var mi bilmiyorum ama regl tarihi ve iliski gunlerimiz aynı. Benimde regl 2 gün gecikti acaba benimde böyle mucizem olabilir mi kii

Canım insallah iyi şeyler olacak mucizeni göreceksin stres yapmamaya çalış. Bildiğim birsey olsa da cevaplasam keske rahatlaysam seni hepimiz dua edeceğiz Rabbim büyük
Olsun rabbim hepimizin yüzünü güldür inşallah bu çabanız samimiyetinz bile insana iyi hissettrio öyle ben ne yağarsam yapayım o bebek benm kucağıma gelcekse gelir ama işte insanın elinde değil

Hayırlı olsun canım tebrikler hamilesin

Dün biraz işlerim var diyordu ama bidahada girmedi sanırım.bende merak ettim Lna16 nerelerdesin canimm
Canım biraz yoğunum bu aralar gelen giden falan kış hazırlıkları biraz da girmemeye karar verdim kuzum piskolojik olarak etkileniyorum sankim biraz kafa seslemeye ihtiyacım var gibi o yüzden başka uğraş bulmaya çalışıyorum

Tahlilleri hep aynı yerde vermedin sanirim. Şu olay güzel kese var yolk varsa bebek göreceksin bir dahaki ultrasonda. Evet düşük artmış ama kese var yolk var doktor sorun var demediyse korkma bence

Kızlar sorum hepinize anne adayları :) 2 kez klomen ve ovitrelleden sonra pazar günü tekrar doktora gidicem doktorum ilacımı değiştireceğini söyledi . Sorum şu sizce aşılama düşünmeli miyim bir de rahim filmi çekmem şu an sana daha yenisin dedi 6 aydır deniyoruz biz pko hastasıyım Aşılama rahim filminden önce mi sonra mı bilgisi olan var mı kızlar 1.5 yıllık evliyim.Şimdiden teşekkür ederim

Rahim filminden sonra yaptir aşılamayı rahim filmine baktır belki aşılamaya bile gerek kalmaz çoğu rahim filminden sonra hamile kalıyor

Tamam kuzum senin kararın nasil iyi olacaksan oyle yap tabi..

Tahlilleri hep aynı yerde vermedin sanirim. Şu olay güzel kese var yolk varsa bebek göreceksin bir dahaki ultrasonda. Evet düşük artmış ama kese var yolk var doktor sorun var demediyse korkma bence
Aynenn değerim az çıkınca bide devlette verdm belki bi yanlışlık vardır die ama yok sanırım . Tek umudum onlar inşallah bi sorun çıkarmaz bu kan değeri. ben günlük progestan iğnesini vuruldum iki tüp hergğn aklıma acaba o beta hcg değerimi etkiledimi die geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…