Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle yaparım regl gelmezse bu test güvenilir mi peki
Valla benim doktorum testleri erken yapma diyor hep bırak bi geciksin 5 gün kadar falan erken gelen sonuclar yanıltıcı olabiliyor net diyemem bekleyin biraz daha derim

Valla benim doktorum testleri erken yapma diyor hep bırak bi geciksin 5 gün kadar falan erken gelen sonuclar yanıltıcı olabiliyor net diyemem bekleyin biraz daha derim
Bekleyeyim . Sağ olun 3 gün beklerim gelmezse yaparım

Yaa inanamıyorum şu an . Her ay kesin hamileyim derken olmuyordu bu ay aman nasılsa yumurtlamayı da değerlendiremedik yoktur derken
Em güzeli de bu değil mi zaten hic umudun yokken başına gelmesi hayirli olsun canim Rabbım daim eylesin
Selam kizlar bende Ekim'de hamile kalanlardanim insallh rabbim sonuna kadar götürmeyi nasip etsin 5 sene sonra tattırdı bu duyguyu insallh kucağıma almayı da nasip eder
Hayirli olsun canim Rabbım daim eylesin inşallah
Yaaaa var tabiki ama sen gene de bi tane daha yap canim hayirlisi insallah çok sevindim
Rabbım çok büyük şükürler olsun canim ol deyince oluveriyor mevlam hayirli olsun Saglikla ilerlesin insallah
Amin çok heyecanlıyız eşim ikna olursa acile gitmek istiyorum
Guzel haberlerini bekliyoruz kuzu

Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…