Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun canım masallahhh allah kucağıniza almayı nasip etsinn

Masallahhhhh allah kucağınıza almayı nasip etsin

Benim totem tuttu 2 haber masallahhhhh
Aminnn çok teşekkür ederim. Kan testiyle de kesinleşirse tam sevinicem

Canım benim sorunum şuki geçen hafta bugün 4800 dü bugün sabah 10.000 akşam devlette yaptığımız beta hcg 14173. Normal 36 binlerde olmam lazımdı. Sabah kesenin büyüklüğü 6+4 le uyumlu yolk kesesinide gördük ama bu kan değerler çok kafa karıştırıcı. Dr.da haftaya kadar bekleyecğiz dedi ama insan kendini rahatlatcak bişey arıyor

Migreni olan var mı? Neler yapıyor? Ağrı kesici içmek istemiyorum ama bir kere geldi mi gitmiyor da

Bebiş var bencee hayirli olsunnn

Kızlaaar duramadım test yaptım sabah ama şöyle bir durum oldu Bugün hastaneye gittim insilün direncim için sabah içimden bir ses test yapsam dedi ve yaptımmmama alel acele çıkınca unuttum 8 de çıkıp öğlen döndüm eve ben laboquick testlerini kullanıyorum daha önce de adet günü kullandım bi kaç kez hiç böyle saatler geçse de günler geçse de bu çizgi çıkmamıştı sizce umut var mı bata 6 var yumurtlamada 7.gün

Eklentiler

• E4920C39-A441-4814-9FED-B3874E2B4FE9.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 66
Sanki var gibi betaniz kaç çıktı sonuca baktinizmi

Kızlar merhaba, ben buralarda eskiyim, ocaktan beri uğraşıyorum, eşimde varikosel vardı ,99% sperm bozukluğu, tüp bebek yaptık ağustosta ama a kalite olsa bile tutunmadı. Dün tesadüfen hamile olduğumu öğrendim, sadece bu ay 2 kere olan ilişkiden olmuş yumurta takibi yapmıyordum nisandan beri. Kısaca adetin 27.günü 990 hcg çıktı, kaç haftalık sizde. 25 eylül adet olmuştum, ilişki de 3,4 ekimdi, ama hcg fazla gibi

Bende tüp bebek yaptırdım iki sene önce hamilelik oluşmamış ama kimyasal gebelik vardı bu çizgiyi hiç görmedim beta 20 ciktmisti yani hamilelik yoksa bu silik çizgi bile gözükmüyor

Valla çizgi çok belli inşallah vardır kuzum yaa 4 var benimde elim teste gitmiyor bu ay

Kuzum bizim icinde dua et Rabbim hayırlısıyla saglikla kucağına almayı nasip etsin
Amin canım valla çok duş ettim hiç ummadığım anda geldi üstelik iki tüp bebek bir aşılama geçmişim var kurban olduğum umut yokken çıktı geldi seneye bidaha tüp bebek için para biriktirip yapmayi düşünüyordum Allah'ım kendiliginden verdi inslalh hepinizin yüzünü güldürsun sizde dua edin sancım var o korkutuyor beni inslalh sağlıcakla kucağıma almayı da nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…