Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor ne dedi canım. Tekrar bakilcakmi betaya

AryArel canim bi bakar mısın?

İnsallah saglıkla ilerler diyeyim hakkınız da hayırlısı olsun

Amaan tek derdimiz bu olsun canim napalim Allah boyle yaratmış

İns görülür daha canimm.sikinti olsa daha çok takip edilirdi.
Bilmiyorum ki canım. Bu gebelik benm için mucizeydi. 6 yıldan sonra ilk defa kendiliğinden hamile kaldım geçen hafta tüp bebek tedavisi için gittiğimde hamile olduğumu öğrendim aynı zamanda hem rahim kanseri hemde tükrük bezi kanserini attlattm. Şimdi tam herşey güzel giderken bunu yaşamak bni nasıl üzdü tahmin edemessnz kendime bi umut arıyorum ama yok gibi

Canım senin adına hem çok sevindim hemde yaşadıkların için üzüldüm. Bunda umudun bitecek bişey yokk. Okadar kanaman olmuş ama bitmiş değerinde kanama göre iyi bence. Tersbisey olsa gunluk beta değerine bakarlardi..lütfen yıpratma kendini

Hersey Allah dan belki bebek de gozukecek demkkı hamile kalabiliyosun oyle dusun üzülme rabbim nasip eder bu olmasa le insallah olur tabi kotuyu gecagırmayım

Saolasın kuzum hayırlısı olsun bu bnm 4. Gebeliğim diğerlerinide kaybettim. Hayırlısı olsun inşallah rabbim hepimizin yardımcısı olsun

bugun aksam yarın Bos pazar da yapıp haftayı tamamlamayı düşünmuyorum sonra 1 gun 2 gun arayla insallah olmustur

Hersey Allah dan belki bebek de gozukecek demkkı hamile kalabiliyosun oyle dusun üzülme rabbim nasip eder bu olmasa le insallah olur tabi kotuyu gecagırmayım
Haklısınız bugüne kadar iyidim ama değerimi duyunca çok olumlu bakamıyrum. Dr. Da çok bişey diemio haklı olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…