Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim baya belirtin var. Bı test yap canimm. Varsa çıkar artikk
Ben psikolojim bozulmadıysa his olarak eminim ama gene de salıyı bekleyeyim diyorum geçe gün kınada oynayayım dedim biraz oynadım sonra iğne gibi ağrılar battı kasığıma oturdum hiç böyle şeyler yaşamam hayırlısı valla

Canım bilemiyorum ki adetle gebelik belirtileri çok benziyormuş ben geçen ay regl olana kadar beyaz akıntı yaşadım sonra kanama geldi en iyisi adet gününü bekleyip test yapmak
Ben normalde kuruluk yaşarım regli öncesi hayırlısı bakalım aynen salı yaptırrım olmazsam.

Nasıl istersen canimmm. İns doğrudur hislerin haberini bekliyoruz

Kızlar birde çok fazla sivilcelendim kendimi çirkin hissediyorum resmen

Insallah canim herkesin farkli olur kıyas dogru olmaz. Benimkiler cok kucuk zaten anlamak zor oluyor
Benimkiler masallah masallah cinsi büyük abartı degıl bedenimden buyuk gogsum cok sevmiyorum ama insallah döllenmeden oyle olmustur sanki adetten önce siserdi oyle gıbı bi hassas kollarım degdi mi acı hissediyorum

Benimkiler masallah masallah cinsi büyük abartı degıl bedenimden buyuk gogsum cok sevmiyorum ama insallah döllenmeden oyle olmustur sanki adetten önce siserdi oyle gıbı bi hassas kollarım degdi mi acı hissediyorum
Insallah canim koku hassasiyetin oluyor mu hafifte olsa. Benim emzirirken bile küçüktü bari az büyüse oyle kalsa dedim yok kucuk gelmis kucuk gidecek sanirim

Merhaba hanımlar. Bende 6+4 günlük hamileyim günlerdir kanamam vaardı bugün kesildi. Sabah hastanye gittk kese 18 mm yolk keseside görndü ama kalp atışı ve bebek görünmedi. Kan değerime bakldı bugün 10.000 beta hcg çok az artmış geçen hafta cuma günü 4800 dü bunu yşayan yada bi fikri olan varmı?

Insallah canim koku hassasiyetin oluyor mu hafifte olsa. Benim emzirirken bile küçüktü bari az büyüse oyle kalsa dedim yok kucuk gelmis kucuk gidecek sanirim
Koku yok suan canım benim iyice buyudu süt olayı olduktan sonra keske verilse emin ol verirdim buyuk olmasından sa kucuk olmasını tercih Ederdim südyen bulmak mesele minimizer kullanıyorum her südyen olmuyo gomlek bulmak mesele bel göbek sorun yok meme arası kapanmıyo mesela sinir oluyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…