Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1yıla yaklaştı kuzum her ay yumurtlama çatlama gördüm ama yok olmuyor pko görüntüsü var her ay düzenli 28günde 1adet oluyorum eşte sorun yok hsg çekildi ama nerde sorun bilmiyorum
Anladım bende ovulasyonu çok başarılı buldum bende de polikistik var fazlaca yumurtam geçen ay denedim ilk denememde hamile kaldım ebru ablanın sayfasında da tüp bebek deneyip olmayan ovulasyonla hamile kalan hayli fazla kadın var bende bu ay tekrar sipariş ettim bu ay yine ovulasyonla takip yapacağım filmden eğer birşey çıkmazsa tabii rabbim hakkımızda hayırlısını versin kuzucum sıkma canını vardır vakti zamanı

Mfk yöntemi nedir
Bu yöntem düzenli Regl görenlerde eşte sorun olmayanlarda uygun yöntemmiş kuzum adet bitince mesela 6.gün bitti
7.gün ilişki sonrası 3gün sonra ilişki 2gün sonra ilişki 3 gün sonra ilişki 2 gün sonra ilişki instgramdan var youtubede de var bakabilirsin

Pkos olanlarda da 21.günü ilişki önerisinde bulunuyor

Benim bir arkadaşım var yani istediği ay hamile kalabiliyor ben neler yapıyorum Yok maalesef Kadın 3 çocuğuna istediği ay hamile kaldı demem oki rabbim var bir bildiği...
Valla yavrum bende diyordum ki isten ciktim temmuz da degerlendirim ağustos da hamile kalırım diyordum ki gerçekler suratıma çarptı o işler oylr olmuyor mus Rabbım ne zaman nasip ederse

Kuzum senin de adetlerin düzenli mi hormon tahlilleri normal mi inşallah sen de bu kimyasaldan sonra sağlıklı bir gebelik elde edersin kalitesi mi yok başka bir şey mi insan düşünmeden edemiyor Rabbim en hayırlısını versin ne yapalım artık

Yok be kuzum çok düzensiz ilk gebeliğim gayet sağlıklıydı 7 haftalıkken ağır kaldırmayla düşük oldu kürtaj oldum bu da böyle oldu birden kanamayla düştü doktorumda bi rahim filmi genetik pıhtılaşma kromozom testleri istedi tekrarlayan düşük olarak umarım hiçbirinden birşey çıkmaz

Kasımdan ümitliyim inşallah. İçimde farklı bir his var
Inşallah kuzummm
Anladım kuzum denemek lazım mantıklı

Var ya nasıl imreniyorum öylesi kadınlara
Aynen ya rabbim işte ol deyince oluyor
Kasım listesine ekleyelim kuzum
Valla yavrum bende diyordum ki isten ciktim temmuz da degerlendirim ağustos da hamile kalırım diyordum ki gerçekler suratıma çarptı o işler oylr olmuyor mus Rabbım ne zaman nasip ederse
Ay aynen kuzum yarama tuz bastın oğlan büyüsün hemen yaparım dedim ama yoook

Ay inşallah Rabbim başka kayıplar vermesin olması gereken tahlilleri yaptırmış zaten İnanın yumurtlama görüpte olamaması insanı çok yıpratıyor bu aydı olmadı diğer ay olmadı diğeri böyle böyle geçtii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…