Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir tane olsa hiç özenmem diyorum Rabbim sağlıklı bir tane olup kucağıma bı alsam
Öyle deme canim inan 2. De istersin bak işte bize insallah alırsın burada da yazarsın napcam ben agliyo Uyumuyo diye sana güzel bi ah ettim al gece gece

Öyle deme canim inan 2. De istersin bak işte bize insallah alırsın burada da yazarsın napcam ben agliyo Uyumuyo diye sana güzel bi ah ettim al gece gece
Ah ah inşallah o günleri görmek nasip olur mu kuzum uzak sankim biraz inşallah uyumaz da ayakta kalır yazarım napıcamm ben diye iyi yaptın ah etmekle Allah razı olsun canım

Geç mi evlendiniz hiç cocugunuz yok mu yazınca merak ettim rabbim nasip eder insallah 35 diyolar sonra da nasip olunca yine oluyo ben de 91 doğumluyum
Aslında 27 yaşta evlendim canım ama vajınusmus illetiyle geçti.1yıldır da deniyorum olmuyor Rabbimin vardır bildiği ama sabredemiyorum galibaa

Aslında 27 yaşta evlendim canım ama vajınusmus illetiyle geçti.1yıldır da deniyorum olmuyor Rabbimin vardır bildiği ama sabredemiyorum galibaa
Ah be kuzum tedavi mi oldun nasil yendin? Rabbimin sınavı evliligin ilk 2 ayi bende cok zorlanmistim cok iyi bilirim benim ki vaji degildi ama zor oldu. Sonra 3.ay hmn hamile kaldim.Rabbim herseyi zamanla yoluna koyar.Demek ki vakti zamanı varmis

liste duzenlemesi yapıyorum 85.sayfadan buralara gldim azcıkk beklenn hemencık gelivecem gariii

Guncelll

Virgocum aslında şöyle kendimde sağlık personeliyim ebe hemşireyim. Mesleki deformasyon daha çok ordaki gördüklerim bilinçaltıma işlemiş önceleri hep erteledim kaçtıkça kaçtım ama ya sonrası

sonra aparatları duydum uygulamaya koyuldum kendimi telkin ettim dedim tinimini anne olmak için yapmalısın eşin için rabbime şükür bitti gitti.çok kızıyorum kendime çok önceden neden yapmadım diye bak şimdide ben bekliyorum o gelmiyor

Gelecek birtanemmmmmmmm gelecek hemde en güzelinden sen gibi

guncel...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…