2021 Aralık Anneleri

Bende 3-4 hafta önce hıssedıyorum sandım ama yanılmışım hala hıssetmıyorum hıc bısey hıssttmem gerekmıyormukıı. Birde sol tarafıma asla yatamıyorum sankı tas var orda öyle rahatsız edıyor

3-4 hafta önce erkenmiş gerçekten
Ben sadece arada bikaç tıklama gibi bi hareketlenme hissediyorum
Ama gaz da olabilir
Hiç emin olamıyorum
Biri yukarda yazmış ya gece uyutmadı diye
İstemsiz kıyasladım
Acaba bi sıkıntı mı var diye

İlk gebelik ya senin 20 de net hissedersin ani bi hareket yaparken can yanar ya oturduğun yerde birden öyle olması bnm ki takla atıyor sanırım

Bnm 2. Yaklaşık 1 aydır net hissediyorum kıyaslama yapma

Peki hissedince öyle yoğun ve sık mı hissediliyor?
Bazen yoğun peş peşe bazen aralıklı bazen gün içinde bi kere bnm bi burnum kanamıştı 3-4 gün hiç hissetmedim sonrasında hissettim dün tatlı yemiştim sanırım onun. Etkisiyle duramadı garibim

Bazen yoğun peş peşe bazen aralıklı bazen gün içinde bi kere bnm bi burnum kanamıştı 3-4 gün hiç hissetmedim sonrasında hissettim dün tatlı yemiştim sanırım onun. Etkisiyle duramadı garibim
Benim eğer hissediyorsam günde 2 3 kereyi fazla geçmiyor
O da genelde uzanırken fark ediyorum
Onun dışında gayet normal hayatım
Belki de hissetmşyorumdur ya
Bilemedim şimdi

Benim eğer hissediyorsam günde 2 3 kereyi fazla geçmiyor
O da genelde uzanırken fark ediyorum
Onun dışında gayet normal hayatım
Belki de hissetmşyorumdur ya
Bilemedim şimdi
Tam anlamadığın içindir acaba gaz mı diye düşündürüyordur merak etme çok yakın tekmeler

Wuuu cinsiyet için o kadar bekledin öğrenince sık sık gidiliyor
Ya aslında şöyle oldu
Geçen ilk kez gitmiştim ya devlete
İkili test sonucum ne onların ekranında çıkıyor ne kendi elimde var özelde yaptırmıştım diye
Doktor da göremeyince üçlüye çağırdı
Üçlü yaptırmak istemiyorum hem onu diyeceğim
Hem de sürekli idrar yolu enfeksiyonum çıkıyor
Geçen hafta ilaç kullanmıştım yine
Onu da tekrar baktırayım dedim var mı yok mu diye
Ben bi şey hissetmşyorum da her tahlilimde çıkıyor
Hem de madem hissetmiyorum bi görüşmüş oluruz

Ayaktayken vs pek hissedilmiyor ama genelde sırt üstü yatağımda hissediyorum mesela ben

Belki de hissettiğim bebekti diyorsun yani
Ben de genelde yan yattığımda hissediyorum
Ama dediğim gibi sürekli yatmadığım için günde çok sık hissetmiyorum
Aynen ayaktayken artık çok nadir hissediyorum ama şuan ayağa kalkmam yasak benm sırt üstü yatıyorum bu yüzden biraz daha hissediyorum.

Bol bol su iç gebelikte çok olur olmadı bi kültür yapsın o enfeksiyona göre antibiyotik versin tabi devlet de dediğini yaparsa iyi bakalım birde paşa yı gör bahaneyle

Bol bol su iç gebelikte çok olur olmadı bi kültür yapsın o enfeksiyona göre antibiyotik versin tabi devlet de dediğini yaparsa iyi bakalım birde paşa yı gör bahaneyle
Zaten bence hiç fark etmiyorsam sırf su içtiğimin hürmetine
Günde en az 2 litre su içerim
O yüzden anlamıyorum diye düşünüyorum enfeksiyonum olduğunu hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…