2021 Aralık Anneleri

Maşaallah diyeyim de ilk önce vaayy süpermiş kilon falan . Bebek de ideal doğmuş darısı bize de olsun sağ salim gelsinler

O konuda cok sukur sabirliymisim aslinda erkek olsa veya kiz olsa bir tik fazla s3vinmeyecegim butun sevincimi ilk ogrendigimde coskuyla verdim sanirim ondan
Biraz sonraki heyecanlara da saklasaydin sevincini ben idareli kullanıyorum her doktora gittiğimde ayrı gerilim sevinç korku heyecan hepsini bir arada yaşıyorum

Guzel isim ben de yaptirmadim yaptirmayacagim da umarim sorunsuz bebisleri aliriz kucagimiza
Amin inşaallah canım hamile olmasan yaptirir mıydın peki ? Beni geçen aradılar dedim hamileyim yaptırmak istemiyorum falan . Kadın diyo hani güvensizlikten falan mı dedim yoooookkk canım ne güvensizliği sadece özel durumum olduğu için

O zaman sadece kendimi dusunecegim icin yaptirabilirdim canim ama suan da kanitlanmayan birsey soz konusu hamileler uzerinde tetanoz asisi kadar eski bir asi degil doktoruma sordugumda tetanoz asisini direkt yaptirabilirsin dedi covid asisi olmadim dedim acikcasi cok da yaptirmam taraftari degildi

Her doktor bunu açık yüreklilikle dile getirdi zaten sorun kalmayacak da . Bakalım sonumuz nolcak. Bi de zorunlu derlerse

Evet canım e nabızdan da değişiyo aşıları olayımda değişicem inşallah nedir bu doktorlardan çektiğim ya iyi bir doktor bulmak bu kadar zor olmamalı
Tavsiye edilen bir dr varsa bu sefer onu sec canim. Ben de daha gitmedim ama tavsiye etmislerdi memnun kaliriz ins

Umarim demezler ben ozel sektorde calisiyorum sen devlettesin anladigim kadariyla 24.haftaya birsey kalmamis o zamsn ayrilirsin sen de izne canim zaten suan tatildesin
Aynen canım kamudayim ben yaz tatilindeyiz. Kasıma kadar gidebilirim inşaallah okula. Gidebildigim kadar gitmeyi planlıyorum bakalım kısmet artık . Özelde nasıl oluyor peki izinler

İyi pazarlar kızlar. Demir ilacını serum olarak alan var mı içinizde? Ben içemediğim için dün serum olarak aldım ama gece boyu bir damla uyuyamadım ve hala uyuyamıyorum. Başım çok ağrıyor uykusuzluktan, çarpıntı var. Acaba fazla mı geldi birden alınca?

Dr danıştın mı bişi diyor mu sanmıyorum yapacağını alerjin yok demi tansiyona baksaydın olmadı bi acile git aksatma

Ben abiye bulamiyorum o derece bulmam lazim ama nerden normal abiyeler olmuyo abiyede 38 giyerdim simdj gobekten dolayi 42 falan ama yakistiramiyorum hele topuklu nasil giycem bilmiyorum
merhaba gebe mağazasına bakabilirsiniz online ı var. ben yakın arkadaşımın düğünü için journeyden belden aşağısı kiloş mu denir bilemedim altı geniş uçuş turuncu bir abiye aldım oraya da bakabilirsiniz

Canım benim doktorum eurofins önerdi, en iyisi bu dedi orda yaptırdık. Pazartesi kan verdim cumartesi sonuç geldi. Ben memnun kaldım tavsiye ederim
Canım merhaba İstanbul’da mısın? Bana da doktorum eurofins ve genoksu önerdi kararsız kaldım hangisine yaptırsam acaba?

Aynen canım kamudayim ben yaz tatilindeyiz. Kasıma kadar gidebilirim inşaallah okula. Gidebildigim kadar gitmeyi planlıyorum bakalım kısmet artık . Özelde nasıl oluyor peki izinler
16haftalik dogum izni var canim 8Hafta dogum oncesi 8hafta dogum sonrasi yani en erken 32.haftada ayrilabiliyorum bi 10gun falan da yillik iznim var 30.hafta da ayrilacagim ben buyuk ihtimal ekim ortasi gibi canim

Tesekkur ederim 2hafta once bakmistim jorneye bir tane denedim 42si olmamisti ama bugun bakacagim yinenetten hic guvenemiyorum ya iade ile ugrasmak var diye

Selam kızlar covid aşısı olan var mı? Nasıl oldu etkileri paylaşır mısınız? Ben de olmayı düşünüyorum ama ne zaman olsam bilemedim

Selam kızlar covid aşısı olan var mı? Nasıl oldu etkileri paylaşır mısınız? Ben de olmayı düşünüyorum ama ne zaman olsam bilemedim
Bana iki doktor da farklı yorım yaptı
O yüzden çekimserim artık
Önceden olmayı çok istiyordum

Canım merhaba İstanbul’da mısın? Bana da doktorum eurofins ve genoksu önerdi kararsız kaldım hangisine yaptırsam acaba?
İstanbul’da Anadolu yakasındayım. Burda genoksta yaptıran Bikaç kişi oldu, okuduğum kadarıyla onlar da memnun kaldılar ben de. Eurofins gelip evden alıyor bi de daha pahalı. İkisiyle de konuş istersen öyle karar ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…