2021 Aralık Anneleri

Bu çatlak ürünlerini her gün kullanıyonuz mu? Benim krem çok yoğun sanki köpük köpük duş alsam bile orda kalıyo gibi ben gün aşırı devam etmeyi düşünüyorum.
Ben şimdilik bebek yağı sürüyorum duştan sonra güreşçi gibi yağlanıyorum

Kızlar merhaba, hala prilam ya da benzeri ilaçlardan kullanan var mı? Benim hala midem kötü tencere yemeklerinden çok az yiyebiliyorum o da zorla yediğimi çıkarmamak için kendimi tutuyorum.
Üç gün önce bi bırakmayı denedim, Afedersin sabah akşam çıkardım iki gün . Bugün yeniden başladım prilama mecbur. İlaç içmek istemiyorum ama ilaçsız daha kötü oluyorum. Su bile içemiyorum.

Cok da gezemiyorum ben 1saat sonra yoruluyorumyarin cikalim diyorum esime bakalim ne yapcamgecen hafta ben o seyi atlattim kuzenimin nisani vardi dun de baska bi kuzenimin nikahi insanlar ay hayirli olsun cinsiyeti nw diye soruyokar hemen
Sen yine cinsiyet aşamasındasin benimkinden herkes bihaber meraklı meraklı bakacaklar . Neden söylemedin diyecekler bla bla bla ben de sorayım mi cinsiyeti

Sen yine cinsiyet aşamasındasin benimkinden herkes bihaber meraklı meraklı bakacaklar . Neden söylemedin diyecekler bla bla bla ben de sorayım mi cinsiyeti
Haha sor canim ama ogrenmedik halahaftaya insallah ogreniriz olsun yine de soruyolar sne hazirlikli ol sorarlardugund4 muzik sesinden duyamiyorum ne dediginizi dersin cok soru sorarlarsa

sut gelmesi suan normal mi
ben sıkıyorum bazen gelecek mi diye sert ama gelmiyor
benim bi kurtajim olmustu oncesinde gene yoktu aldirinca gelmisti

Benim kızımdan kalma avent marka süt sagma makinem var hem Manuel hemde elektrikli kullanılabiliyor.Ise de goturuyordum Manuel de çok rahattı bi araştırın isterseniz.

Aaa ayniyiz seninle sata gore 17+4 mu ben de sata gore 17+3 olacagim pazartesi gunu bizim ebelerimiz erken cagirmis diger arkadaslara gore birsey olmaz herlde
Bir bildikleri vardır heralde çünkü ben mayıs sonu gitmiştim sağlık ocağına gebelik bildirimi için sata göre hesapladı sanırım hemşire 9 temmuz gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…