2021 Aralık Anneleri

Yağ almadım havalar sıcak hoş olmaz diye şimdi. Belki son zamanlar yağ alırım.Eki Görüntüle 2886218
Bundan aldım 2li paket. 85 tlydi çiçek sepetinde. Ama çabuk bitecek gibi çok katı bi yapısı var çok yoğun.

Yaa fiyatı da çok iyiymiş. Doktorum bana mustela ve liearac önerdi ona bi baktım 200 liralarda görünce biraz daha araştırayım dedim😂 ben de bundan alayım

Kızlar sanırım benim sütüm gelmeye başladı gerçi ona geliyor denmez de sızdırıyor sanırım😅 sabah kalkıyorum bi bakıyorum üstümde göğsümün çevresi ıslanmış beyaz lekeli oluyor denk geldiği yerlerde sertleşmiş oluyor.. Size de oluyor mu?
Doktora söyledim süt kanalların açılmaya başlamış göğsünü elleme, gelecek mi diye de sıkma dedi

Yaa fiyatı da çok iyiymiş. Doktorum bana mustela ve liearac önerdi ona bi baktım 200 liralarda görünce biraz daha araştırayım dedim😂 ben de bundan alayım
Bu da gayet doğal bence al bundan mühendisinoğlundan onaylı 🤣

Kızlar sanırım benim sütüm gelmeye başladı gerçi ona geliyor denmez de sızdırıyor sanırım😅 sabah kalkıyorum bi bakıyorum üstümde göğsümün çevresi ıslanmış beyaz lekeli oluyor denk geldiği yerlerde sertleşmiş oluyor.. Size de oluyor mu?
Doktora söyledim süt kanalların açılmaya başlamış göğsünü elleme, gelecek mi diye de sıkma dedi
Bende yok.

Anam bi ben mi almışım kilo :KK22: herkes aynı kiloda daha . Teşekkür ederim cevap icin bu arada
Aldım dediğinde 2 ye yuvarlanmış kilo:KK70: Hem hamileyiz biz yaa alacaz tabi hiç takılmıyorum bebekle uğraşırken uykusuz gecelerde verilir zaten hiç kasma bence:KK54: Ben 54le gebe kaldım 62yim diyeyim 8 kilo aldım:skandal:(küsuratları sayarsam 63e yuvarlanır saymıyorum o yüzden:ıslık:)

Arkadaşlar merhaba lütfen bu konuda herhangi bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen eğer okuyorsanız boş geçmeyin ufacık da olsa bir fikriniz varsa belirtin çünkü sabahtan beri çok kötüyüm zor nefes alıyorum.
Şimdi arkadaşlar ben 12. Haftada ikili tarama testi yaptırdım sonuçlarında risk düşük çıktı. Sadece free beta hcg Mom değeri düşük çıktığı İçin doktorum sorun olmaz sadece daha sık değerlendirilmen gerekiyor demesine rağmen içim içimi yediği için 14. Haftanın son gün bir daha ikili test yaptırdım. İkinci test sonucu benim için adeta bir şok ve hayal kırıklığı oldu. Başka bir hastanede yaptırdığım ikinci test sonucunda free beta hcg Mom değeri normal çıkmasına rağmen bir anda trisomy 18 değeri 155/1 kadar yüksek riskli çıktı. Ben bunu görünce şok oldum tabi. Doktor keşke ikinciyi yaptırmasaydın kuyuya taş atmış oldun dedi mecburen nifty testi yaptıracağız. Korkular denizinde sürükleniyoruz eşimle beraber😔 şimdi iki test sonucunu da buraya yüklüyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz çok korkuyorum.
Bunlar tarama testi biliyorsun, tanı testi değil ki. Arkadaşıma down dediler muhtemelen düşük olur diye işte şu belirtiler olursa acile gel vs tüm olasılıkları anlattılar. Kız ayrıntılı ultrasona kadar neler çekti. Ama çok şükür ayrıntılı ultrasonda hiçbir sıkıntı çıkmadı. Sakin ol, imkanın varsa nifty yaptır. İnşallah senin de sonucun temiz çıkar.

Bu çatlak ürünlerini her gün kullanıyonuz mu? Benim krem çok yoğun sanki köpük köpük duş alsam bile orda kalıyo gibi ben gün aşırı devam etmeyi düşünüyorum. 🤔
Canım ben 12 haftalıkken başladım. Erken başlamak gerekiyor daha hiç şişmeden. Kozmetiklere doktorum izin vermedi. Aktarda organik yağları karıştırdım. Aktar uzman çıktı. Muhteşem bi karışım yaptı. Çok memnunum. Günde bir sürüyorum. Hiç tortu vb kalmıyor. Emiyor direk.

Kızlar göğüs uçları için bir şey kullanıyor musunuz? Gümüş göğüs kapakları için ne düşünüyorsunuz? Onlar için de sanırım krem yağ gibi şeylere önceden başlamak gerekiyormuş doktorlarınız bir şey önerdi mi?

Arkadaşlar bana nifty yaptırmam İçin firma önerir misiniz ? İstanbuldayım.
Ben Bursa'da genoksa yaptırdım ama İstanbul'da da vardır temsilcisi zaten hepsi Ankara'ya gidiyor. O şehirdeki temsilci hemşire kanınızı alıp Ankara'ya gönderiyor. 8 günde sonucum çıktı benim. 3000 TL verdim. Panorama var bir de onlar 3750 fiyat vermişti.

Merhaba kızlar benim de tahmini doğum Aralık gösteriyor şu an 15.haftam bitti 16 dayim . Sizin kilolar ne durumda ben iki kilo aldim az mı çok mu bilmiyorum:KK22:
Ben de 3 kilo aldım son haftalarda karbonhidrat ve şekeri yok denecek kadar az tükettiğim halde günden de gramajlar artıyor noluyor anlamadım
Eeh be diyip her şeyi yememe çok az kaldı 🤣

Ben Bursa'da genoksa yaptırdım ama İstanbul'da da vardır temsilcisi zaten hepsi Ankara'ya gidiyor. O şehirdeki temsilci hemşire kanınızı alıp Ankara'ya gönderiyor. 8 günde sonucum çıktı benim. 3000 TL verdim. Panorama var bir de onlar 3750 fiyat vermişti.
Canım bi de eurofins firması var duydun mu hiç

Ben abiye bulamiyorum o derece bulmam lazim ama nerden🙈 normal abiyeler olmuyo abiyede 38 giyerdim simdj gobekten dolayi 42 falan ama yakistiramiyorum hele topuklu nasil giycem bilmiyorum
Bizim de bir ay sonra düğün var kara kara düşünüyorum nerde ve nasıl bir şey bulabilirim diye. Bir de yakın çevrem hariç kimse hamile olduğumu bilmiyor ya baticam ya cikicam bakalım :halay::KK48::KK48:

Aldım dediğinde 2 ye yuvarlanmış kilo:KK70: Hem hamileyiz biz yaa alacaz tabi hiç takılmıyorum bebekle uğraşırken uykusuz gecelerde verilir zaten hiç kasma bence:KK54: Ben 54le gebe kaldım 62yim diyeyim 8 kilo aldım:skandal:(küsuratları sayarsam 63e yuvarlanır saymıyorum o yüzden:ıslık:)
İki kişi birden almadım diyince şeoldu biraz :KK48: haklısın canım şimdi alınmayacak da ne zaman alincak :21:

Ben de 3 kilo aldım son haftalarda karbonhidrat ve şekeri yok denecek kadar az tükettiğim halde günden de gramajlar artıyor noluyor anlamadım
Eeh be diyip her şeyi yememe çok az kaldı 🤣
19 hafta için çok değil heralde kendime göre kiyaslarsam tabi .:KK48: sen yine de çok salma :KK48::KK48::KK48::KK48: bebisler sağlıklı olsun da :KK200::KK200:🥰🥰🥰🥰

X