2021 Aralık Anneleri

Ne güzel sağlıkla giysin Eylül kızımız inşallah ör bana yolla bn çok beceriksizim o konuda istesem örerim de yazın hiç yapamıyom

Ona gitmeyecem artık ilk erkek diyene devam edicem hastane eski diye gitmek istememiştim ama mecbur
Bence de gitme ona. Yani şimdi belki günahıni alıyoruzdur beben pozisyon filan değiştirmiştir ama doktorlar kemik yapısından bile anlıyo diyolar ki artık küçük değil bebeklerimiz.

Bence de gitme ona. Yani şimdi belki günahıni alıyoruzdur beben pozisyon filan değiştirmiştir ama doktorlar kemik yapısından bile anlıyo diyolar ki artık küçük değil bebeklerimiz.
Yani bende diyorum kadın kaç yıllık dr yani emin olmadan söylemez ama 3 doktor erkek dedi . İkili teste giren uzmanda kıza benziyor demişti anlamadım bende valla bu dr dışında 3 üde pipi gösterdi bana hayırlısı ya kadına da ayıp olacak ama napim şimdi bende istemezdim dr değiştirmek kolan hastanesinde doğurmak istiyordum ama kısmet değilmiş diyorum birde doğuyormuş kız çıkıyomuş gider kadından özür dilerim

Ay o kadar da nasip ya oturur guleriz burda napalım

Aynen bir de şey kafama takıldı kolan hast daki ultrasonda 17+4 çıktı başarı hastanesinde 16+5 çıktı sata göre 17+1 hangisi doğru anlamadım
Hepsini doğru say cihazlardan dolayı öyle çıkıyor nerde düzenli takip yapacaksan orayı dikkate al

Bunu tam bi araştırıp öğrenmek lazım ki elimizde direk yönetmelikten madde olması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…