2021 Aralık Anneleri

Canım fl hangisine bakıyorsun, benim kağıtta 3 fl ölçümü var, hangisini çarpayım? Birde kilo hesabı yapılıyor mu? Doktora söyledim 5 aydan önce kilosu bakılmaz dedi
Canim yanlis anlamadiysam fl 2.5 cm falan 2.5×7. 17.5 cm fln oluyor ozmn boyu. Kilo otomatik kendi bakmisti cihaza gire mi degisiyor acaba olmadi internette sendeki degerlerle ortalama kilo hesaplayan site var

Akşama cinsiyet için başarı hastanesine gidicem bakalım orda ne çıkacak
İstanbul eyüpteki başarı ise sakın gitme canım o hastanede kürtajım yapıldı düşük olunca, mikrop kaptırdılar bana leş gibi yerde yaoıldı neler çektim 2 ay antibiyotik tedavisi gördüm.

Canim yanlis anlamadiysam fl 2.5 cm falan 2.5×7. 17.5 cm fln oluyor ozmn boyu. Kilo otomatik kendi bakmisti cihaza gire mi degisiyor acaba olmadi internette sendeki degerlerle ortalama kilo hesaplayan site var
Bir sitede kilo hesabı yazıyordu girdim ölçüm ama çıkmadı anlamadım doktordan yana yüzüm gülmedi zorla konuşturuyorum ya

Kızlar bu kitabıda çok övmüşler kitap satış sitelerinde bende aldım güzele benziyor 0-3 yaş eğitimiyle ilgili bilgiler veriyor bugün geldi kargoyla akşama okumaya başlayacağım
Ben bu kitabı gelir gelmez içtim resmen okudum diyemem
Kendime fosforlu kalem aldım bi tur da öyle okuyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…