2021 Aralık Anneleri

Kızlar bu kitabıda çok övmüşler kitap satış sitelerinde bende aldım güzele benziyor 0-3 yaş eğitimiyle ilgili bilgiler veriyor bugün geldi kargoyla akşama okumaya başlayacağım

Eklentiler

• image.jpg
    152,5 KB · Görüntüleme: 36
Aaa hemen bakiyorum cok tesekkurler mervis ben de guvenilir mi acaba diye bakiyordum nadir kitaba ustune sen soyledin supersin
Valla bir sürü şey aldım. Kitabın durumu yazıyo zaten. Bi kitapda yırtıktı bi safa o yırtık sayfada yine yerinde duruyodu sağolsunlar. Bak bi kitap daha göstercem bunu da çok önerdiler burda çok beğendiğim aklı başında üyeler.

Buna da bakacagim muhakkak simdi inceleme asamasindayim hic heycanli degildim ben dun aksam esim nasil anne olacaksin cok merak ediyorum deyince beni bir heycan sardi

En son gittigimde kilosunu solemisti sadece boyunu ben fl×7 den hesapladm sonra birdahakine sorarm
Canım fl hangisine bakıyorsun, benim kağıtta 3 fl ölçümü var, hangisini çarpayım? Birde kilo hesabı yapılıyor mu? Doktora söyledim 5 aydan önce kilosu bakılmaz dedi

Eklentiler

• 87A17DF7-339E-4948-8F67-CB22F7132A41.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…