2021 Aralık Anneleri

Bnm kızımda yumuşak yerde yatıyor ya bn fazla kilo almamak için diyetisyenle devam ediyorum ama bünye yiyince alıyor hayalim lohusalıkla verip ve kalıcı hale getirmek

Bnm kızımda yumuşak yerde yatıyor ya bn fazla kilo almamak için diyetisyenle devam ediyorum ama bünye yiyince alıyor hayalim lohusalıkla verip ve kalıcı hale getirmek
Benim dezavantajım şu oldu
Kilo almaya zaten müsaitim
İştah desen o derece
Hem bi öğün fazladan ekledim hem de doktor yürüyüş yapmama izin vermiyor henüz
O yüzden şıp şıp yapışıyorlar
Ya da böyle teselli buluyorum

İşler doğum sonrasına kaldı
Hedefim sağ-salim doğurayım gerisini hallederim

Amannn bn günlük 1 saat yürüyüş yapıyorum ama yine yapışık

Bir Kilo nedir ki yaaabeş Kilo aldım ben altı bile olmuş olabilir korkudan tartilmiyorum kilo takintisi hayatım boyunca yaptım malesef yediklerime de dikkat ediyorum ama Kilo alimim durmuyooo

Ben de sana komposto tavsiye ediyorum bir iki defa o durumu yasadim simdi ac karnina kuru kayisi ve erik kompostosu iciyorum sekersiz :)

Bebeşini düşün onun için alıyorsun hiç takma bebiş sağlıklı olsun yeter belki de az kiloyla bitirsin hamileliği
Doktorum suan yedigin her seyi kendin icin yiyosun kilo alinca kendini sakin oyle kandirma dedi son uc ay ben ye dicem sana o zaman bebegin icin yemis olucaksin cnku bitek o kilo aldiricak bebegine dedi
Ay bebeği de boşver bak beni düşün
Hamile kalmadan önce kilom boyumdan 6 fazlaydı bi de utanmadan 3.5 kilo aldım
Belki de 4 olmuştur bugün bakmadım
Ne zor durumda insanlar var de şükret haline
Sizin haftalara gelince belki benim de 4 olacak
Bir Kilo nedir ki yaaabeş Kilo aldım ben altı bile olmuş olabilir korkudan tartilmiyorum kilo takintisi hayatım boyunca yaptım malesef yediklerime de dikkat ediyorum ama Kilo alimim durmuyooo
Doktorum da istemiyor kilo almami galiba o yuzden iyice takinti oldu bide simdi tatile gidicez, tatil donusu yine randevumuz var tartiya cikmaya korkuyorum kilo alma diyo diyetatilde de ne guzel yenir mmmmhhh

Hedefin kac canim 40 haftada kac kiloyla tamamlican

Son 3 ay hakkaten ikiser ucer kilo aliyordm sanrm ben bebis te birer kilo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…