2021 Aralık Anneleri

Bunu soylediginiz iyi oldu 3-6 daha cok alayim. Birazda bebegin gelisimine gore dogum sonrasi bakarm

Insan ozeniyor ama abartmayayim ihtiyaci hep olacak diye dizginlemeye calisiyorum
Aynen bizde ilk bebek diye dünyaları aldık hele kayinvalidem annem birbiriyle yarıştı alışveriş konusunda hiç giydirmedigim etiketi üstünde olan kıyafetler kaldı valla
Bence bebekten bebeğe değişir çok kusan bebek olursa kıyafet çok lazım olur altını islatip sizdirma olursa çok lazım olur Kilo durumuna göre lazım olur en iyisi az az zamanında almak.
Birde şimdi yaz mevsimi kıyafetler baharlik kışlık değil eylül ayında başlayacağım bende kıyafet alımına diğer lazım olan herşey kizimdan kalma var puseti (yeni kilif diktirecegim)dus teknesi vs pembe felan ama evde kullandiklarm sorun olmaz

Aynn bnmde oğlumdan küvet baston bebek arabası bi puset yeni alıncak birde sıfırdan kıyafet çünkü hiç yok nevresim beşik ilk bebek gibi herşeyi alınacak

Herzmn derim erkek bebektw cok bulanti olmaz buda onun kanitivalla artik catlamama ramak kaldi pzt tekrar gitcem ins bu sefer gösterir
Bazen tutmuyor bence. Benim bulantım hala devam ediyor ve oldukça fazla erkek dedi, kardeşimin eşi kıza hamile 1 gün bile bulantı yaşamadı

Bazen tutmuyor bence. Benim bulantım hala devam ediyor ve oldukça fazla erkek dedi, kardeşimin eşi kıza hamile 1 gün bile bulantı yaşamadı
Bence cinsiyetle alakası yok bn oğlumda da şuanki hamileliğimde de kız bu hiç kusmadım ilk ay sadece hafif bulantı vardı ikisindede o kadar cinsiyet tek farklı

Bence cinsiyetle alakası yok bn oğlumda da şuanki hamileliğimde de kız bu hiç kusmadım ilk ay sadece hafif bulantı vardı ikisindede o kadar cinsiyet tek farklı
Bu durumlar bazen genetik oluyormuş. Gelinimizin annesi de diğer kızları da çok rahat geçirmiş hep hamileliklerini. Aslında benim annem de hiç anlamadan geçirdim 4 çocuğumu da diyor ama ben ona cekmemisim galiba mahvoldum 3ünde de

Ben de kızımın çok az giyilmiş vermeye kıyamadığım kıyafetlerini sakliyordum ama erkek olursa biz de sıfırdan başlayacağız bi küvet var sadece şeffaf almıştım onu Artık kuzeni giyecek galiba kızımın olanları da.

Kizlar bebeslere ilk kiyafetler icin kac takim yeterli olur. Abartmak istemiyorum giyilmeyen cok esya kaliyor diyor yakinlarim. Sizce 0-3ay kac takim alinmali? Kullanis acisindan tulum mu takim mi daha iyi ?
Cok fazla almayın cok cabuk büyüyorlar. Bnm kızım gibi reflüsü olan bi bebeginz filan olursa mecburen dogduktan sonra sayıyı artırırsınız. Cünkü cok fazla kusuyırdu kızım :) Tulum lar çok kullanışsız giydirmesi de zor oldugu için yenidogan bebeklerde kullanışıda zor oluyor:)

Arkadaşlar karnım kabızlıktan dolayı çatlayacak. Çok gergin ve tuvaletimi yapamıyorum. Mürdm eriği bana çok iyi geliyor normalde ama onu da bulamadık. Siz neler yaptınız neler iyi geldi size ?

Arkadaşlar karnım kabızlıktan dolayı çatlayacak. Çok gergin ve tuvaletimi yapamıyorum. Mürdm eriği bana çok iyi geliyor normalde ama onu da bulamadık. Siz neler yaptınız neler iyi geldi size ?
Bana doktorum magnezi calsine diye ilaç vermişti 2 günde 1 ancak onunla çıkıyorum banada kuru kayisinin murdum erigijin faydası yok

Yürüyüş yapman sakıncalı değilse günlük yürüyüşler yapman rahatlatıyor birde çorba içebilirsin şeftali kayısı aç karnına işe yarıyor diyetisyenim önermişti yatmadan 2 saat önce meyve de iyi oluyor yemeklerin yanında salata yemeye çalış

Bana doktorum magnezi calsine diye ilaç vermişti 2 günde 1 ancak onunla çıkıyorum banada kuru kayisinin murdum erigijin faydası yok
Bana da onu vermişti alışkanlık yapar fazla kullanma demişti yürüyüş yaptığımdan beri şükür rahatım

İlaç kullanmak istemiyorum son çare olarak ilaca başvururum sanırım. Çünkü çok ilaç kullanmak zorunda kaldım şuana dek. Çok sağol bilgilendirdiğin için yine de
Uzun süredir yürüyemiyordum kanamam olduğu için yatmam gerekiyordu. Yeni yeni başladık yürümeye. Çorba falan içiyorum ama salata tüketmiyordum açıkçası. Çok meyve de yiyemiyordum. Bakalım bir de böyle deneyeyim yoksa çatlıcam ilk defa böyle oldum. Çok sağol bilgilendirme için

Kuru kayısı kuru erik ve Medine hurması bunlardan birer tane atip çevrede az suyla kaynatıp posasiyla tüket canım bu çocuklarda da kabizliga iyi geliyor dene bakalım

Sizler sanslisiniz. Cinsiyet farkli da olsa ilk bebegin bircok seyi yine kullanilabiliyordur aslinda 2. Cocuk dusunulup cinsiyete gore olmadan da secilebilir de insan kizda illa cicili bicili pembeli bir seyler ariyor
Evet. Hediyede gelecektir abartmamaya calisiyorum. Dediginiz gibi bir durumda acil alinir zaten Tulum icin bir de ayakli olursa kemik gelisimini etkiledigini okudum

Dut cok iyi geldi bana. Normalde de kabizlik sorunu olan biriydim gebelikte daha da artti gunlercecikamadigim oluyor. Dut yedigimde cok rahat ediyorum. Birde koyu renk olandan kuru kayisi

Aaa bnm en memnun kaldığım tulumdu ve ayaklı pijama öyle rahat oluyordu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…