2021 Aralık Anneleri

Ben de soracam doktora tabi ama gideceğim doktor 22. Hafta dedi bakalım hesaplasın baksın ne zaman cağırcak.
Ben 22 ye aldm doktrum çok geç dedi halbuki sekreter kız tam vakti demişti. Doktorumn huysuzluğundn önce çektm çok olmasda

Kaçıncı haftada erkeğe benzetti canım seninkini banada 14 de benziyor dedi erkeğe belki senin işe dönerse tabi hayırlısı olsunda önce sağlıklı sıhhatli
Benim 12+3 tu kucuktu canim kordonmus gördüğü çıkıntı senin muhtemelen dogrudur daha buyukken gormus:)

hayırlı olsun cnim. belirtilerin nasıldı kızlarına göre çin takvimi tuttumu yaaaaa bi ben ogrenemedim gitti
Bende yazacaktim bunu unutmusum benim bulantim 10.hafta bittiginde hic yoktu okul acilinca 2 gun oldu ve gecti aş verdigim biseyde olmadi ama erik tercihimde tatlidansa çin rus hepsi kiz diyordu hatta yorumcularda kiz diyordu ramzide biraz erkek gibiydi belki ama geri kalan hepsu kizdi ve bebis erkek cikti

Kizlar bebeslere ilk kiyafetler icin kac takim yeterli olur. Abartmak istemiyorum giyilmeyen cok esya kaliyor diyor yakinlarim. Sizce 0-3ay kac takim alinmali? Kullanis acisindan tulum mu takim mi daha iyi ?

Kizlar bebeslere ilk kiyafetler icin kac takim yeterli olur. Abartmak istemiyorum giyilmeyen cok esya kaliyor diyor yakinlarim. Sizce 0-3ay kac takim alinmali? Kullanis acisindan tulum mu takim mi daha iyi ?
Çok hızlı büyüyor diye daha çok takım olmalı 5 6 takım bi kaç da tulum yeterli olur. Bebek mağazasında çalıştım ben. 0-3 ayı genelde 40ı çıkana kadar giyiyorlar sonra 3-6 aya geçilir.

Herzmn derim erkek bebektw cok bulanti olmaz buda onun kanitivalla artik catlamama ramak kaldi pzt tekrar gitcem ins bu sefer gösterir

Aynen oglumda cok fazla kaldi ins bu bebis erkek olurda bosa gitmez cunku daha etiketi ustunde hast cikislari +ince battaniyeler vs vs. kiz olunca giydirilmiyor dogal olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…