2021 Aralık Anneleri

ya kızlar agzimdaki aci tat hic geçmiyor artık çıldırmak uzereyim tükürdüğünü bile yutamiyorum yediğim hiç bireyden zevk alamıyorum bu bebisimin herşeyi farklı diğerlerine göre merve geçmiş olsun canim yeni fark ettim ınş iyidir babscigin

hayırlı olsun cnim. belirtilerin nasıldı kızlarına göre çin takvimi tuttumu yaaaaa bi ben ogrenemedim gitti

hayırlı olsun cnim. belirtilerin nasıldı kızlarına göre çin takvimi tuttumu yaaaaa bi ben ogrenemedim gitti
Teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla da gelir de tüm stresim gider Çin takvimine hiç bakmadım Belirtiler küçük kızımda farklı, onda bulantı ve kusmadan kafamı kaldıramamıştım ilk 3 ay, büyük kızıma biraz benziyordu onda da küçük kızım kadar değildi durumum. Ben de o yüzden iki kız da farklı olunca tahminde bulunamiyordum Çevrem hep kız dedi ama bilemediler. Ben de belki değişir diyorum ama bakalım dr isaretledi pipisini Ben anlamasam da Bir de eşi aşağıda ağır iş yapma, ağır kaldırma falan dedi. Sonra düzelir değil mi bu durum başına gelen var mı? Karnım çok ağrıyordu onun için de tahlil aldı sonuç cikmis galiba enfeksiyon var hatta hematüri denilen idrarda kan olayı ufak seviyede var gibi anladığım kadarıyla

Cok geçmiş olsun Allah hayırlı şifalar versin

Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin canım..

Allah şifa versinn, geçmiş olsun canım

Sağolun canlar. Allah razı olsun.

Hiç kasık ağrım yoktu biraz kasıklarım ağrıyor arada sağda batmam oluyor. Inşallah bunlar sıradan ağrılardır. Karnım günden güne daha da çıkıyor sanki herkes farketti zaten kuzenlerim filan hep. Hatta erkek kuzenim bile karnın çıkmış dedi. Inşallah her şey yolundadır. 1indeydi kontrolüm eve bugün geldik. Pazartesi gideceğim inşallah 17.10da.

İyidir herşey canım. Sen sıkma canını. Bu zamanlarda normal kasık ağrıları bunlar. Eee artık çıksın karnımız canım. Bu bile keyif veriyor bize

Valla şaka maka 19. Haftadayım yarıladım nerdeyse. Hepimiz sorunsuz kavuşup büyütelim yavrularımızı inşallah.
Detaylı ultrason ne zmn gitçen bayram sonrası mı amin inşallah nerdeyse yarıladın sayılır

Cnim bol bol dinlen bebek kucukken yukqri ciksin ins hersey yolunda gider

Valla şaka maka 19. Haftadayım yarıladım nerdeyse. Hepimiz sorunsuz kavuşup büyütelim yavrularımızı inşallah.
İnş canım ya. Şöyle bir eskiye dönüyorumda diğer gebeliklerimde Allah ım sağlıklı sıhhatli doğursaydım diyordum. Doğduğu zamanda karnımda olsa daha iyi olurdu diyordum. Şimdi yine aynısını diyorum. Ne garip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…