2021 Aralık Anneleri

Teşekkür ederim uygun fiyatlı olanları arayım devlete kalırsak yaptıramıcam

Anadolu yakasinda hospital turk 370 tl madenler fsm 400 tl ben umraniyede ozel bir muayenehaneye gidiyorum 500 tl ve renkli fiyat bu sekilde muhtemelen kendi yerimde yaptirirm
Fetus Prenatal Tanı Merkezi varmış zeynep kamildeki perinatoloji uzmanlarının muayenesi. Zeki Şahinoğlu 600tl, Mehmet Uludoğan 750tl. Benim gibi araştıranlar için bilgi olsun.

Benim ikili testim düşük riskli çıktı. Bugün muayene oldum 3lü 4lü yaptırmana gerek yok ama Afp testi yapalım dedi bugün yaptırdım. Kan veriyosun sadece. Omiriliğiyle alakalı bi değer cıkıyomuş yanlış anlamadıysam bebegin ürettiği protein değerine bakılıyor

Peki kaçıncı haftadasınız?

Kızlar teoriler bende de çürüdü.Bugün doktora gittik ve oğlumuz olacakmış.Hayırlısı olsun hepimizin. kesinleşti @Merve cim tabloya ekleyebilirsin
Hayırlı olsun ben 2 seferdir gidiyorum göstermiyor ögrenemedik yine bacaklarını çapraz yapıyor bugün yüzünüde kapattı gizemli takılıyor

Esenlerde mi söyle cnm da bakayım bnm gideceğime de dr dedi bn kendimde buna gittim kızı 2 yaşındaymış istediğin yerde yaptır dedi bn medipolü tercih ettim
Yok bu adam kendi yeri var sanırım doktor bakıyor. Esenlerin de normal 2 sezaryen 3 küsürmüş canım doğumu yakın bir kadın hastaya sordum bekelyenlerden.

Canım demek senin minnoş gösterdi daha benim ki göstemedi ya aynı zaman ya senle benim erkeğe benzetti bakalım 3 lüde ne diyecek gözün aydın sağlıkla kucağına al inş
Evet çok net gösterdi hem de benimki. Tanıdık bir radyoloğa gittik kendi doktorum izinde olunca. İlk önce 10 dk. boyunca gezindi, bebiş göstermeyince 10 dk. gez, tatlı bir şeyler de ye öyle gel dedi. Çikolata yedim döndüm hemencecik gösterdi yavruşumuz. Rüşvet bekliyormuş kerata

Doktorunuz önerdi değil mi? Bana önermedi de
Devlet hastanesindekiler hiç bişey demedi sadece 20.hafta doppler için randevu al dedi. Ben bazı seyler kafamda netleşsin diye özele gittim ordaki doktor kendi söyledi yapalım diye. Yoksa benimde böyle bi testten haberim yoktu.

Kuşun kanat çırpmasına benzer bi şey diye tarif etmişti benim doktorum, 18. haftadan sonra başlıyomuş genelde
Benimki de bir ay sonra dedi hemen hemen aynı zaman bakalım kanat mı çırpacak ne yapacak artık inşallah güzelce hissederiz biraz daha rahatlar insan herhalde artık

Detaylı ultrason yaptırdınız mi veya yaptıracak misiniz ? Benim doktorum yaptirmami önerdi. Yalniz her şey gibi o da pahalı

Ayy oğlumda da öyle dediğin gibi oldi bende bisey yiyince öyle gösterdi bu genişte göstermedi çalıcam meraktan pzt tekrar gidecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…