2021 Aralık Anneleri

Merhaba, İstanbul'da Doppler ultrason için nereye gittiğinizi söyler misiniz? Anadolu yakasındayım Zeynep Kamil'de randevu bulamıyorum

Bugun kac cikti canim?adete gore ne kdr fark cikiyor:)
Adet 11 marttı önde oluyor diye dr 6 marta çekti adet gününü boyu 18 haftalık kilosu 17+3 ayrı ayrı ilerliyor bnm şapşik eşimi de görünce dr ailecek irisiniz telaş yapma dedi dedim anne karnında diyet yapıyor garibim ne yapım diyet yapmasam 500 gr olurdu sanırım

Merhaba, İstanbul'da Doppler ultrason için nereye gittiğinizi söyler misiniz? Anadolu yakasındayım Zeynep Kamil'de randevu bulamıyorum
Anadolu yakasinda hospital turk 370 tl madenler fsm 400 tl ben umraniyede ozel bir muayenehaneye gidiyorum 500 tl ve renkli fiyat bu sekilde muhtemelen kendi yerimde yaptirirm

Hahah bisi olmaz ya alsin sezeryan oluncak nasil olsasaglikli olsun da irilik genetik

Detaylı için çok iyi biri dediler arkadaşlarım gitti hep memnun kaldı ismini sorayım da söylerim sana. Ben de ona gidicem memlekette gitmezsem
Esenlerde mi söyle cnm da bakayım bnm gideceğime de dr dedi bn kendimde buna gittim kızı 2 yaşındaymış istediğin yerde yaptır dedi bn medipolü tercih ettim

Kızlar merhaba AFP testi diye bir test varmış yaptırdınız mi? Ben ikili test riskli çıktığı için fetal DNA testi yaptırdım çok şükür yemiz çıktı. Ancak bu hafta dokuysa gittiğimde doktor bana AFP testinden bahsetmedi . 16. Haftadayım suan .. bir ay sonra gel dedi.
Siz yaptırdınız mi AFP ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…