2021 Aralık Anneleri

Yaaaaaaa c ile baslayan bise var o cocugun bas popo mesafesi oluyor dedim kesin doktor onu yazdi korkma ama ya kotu bise yoktur insallah hep tahlil veriyoruz oyle dusun
Ama tahlil istem formunda işarerlemişti
Zaten 15+3 olamaz doktor 11. Haftada vermişti 16da gelirsin diye

Canım hayırlı olsun. Bir erkek bebisimiz daha geliyor kizlar bu arafa marasta yasayanlar bir süre şebeke suyu içmesin. Ben geçen gün acillik oldum. Doktor sudan supheleniyoruz çok fazla şikayet var dedi
Teşekkürler canmm..

Ay geçmiş olsun ya içtim valla hatta sıcaktan daha çok içer oldum..
Bundan sonra kaynatıp içerim
Bu arada vitamin istedim
Sdece demir e ihtiyacın olacak dedi
Gerk yok ek vitamin kullanmana dedi

16. Haftada biraktirdi. Anlayabiliyorum omu ittirmek hayli rahatsiz ediyor

Haftada bir vurunuyordum. Son ignem yayilmadi nohut gibi elime geliyor sizde de boyle oldu mu hic
Oldu ama ovdum çok şükür geçti kolonyalı peçetyle fln biraz ovun öyle derler

canim benimde bakilmisti kist vardi bisey cikmadi telaslanma

Canım demek senin minnoş gösterdi daha benim ki göstemedi ya aynı zaman ya senle benim erkeğe benzetti bakalım 3 lüde ne diyecek gözün aydın sağlıkla kucağına al inş

Hiç kilo almadım. Ama göbeğim çıktı. Bebekte büyüyormuş bu hafta kontrole gittim. Bir sıkıntı yok dedi doktor..

Ben varım:) gram bile almadım ve göbek çevresini de her hafta ölçüyorum cm değişmedi daha. Bugün de kontrol vardı doktora sordum özellikle, bebeğin gelişimi iyi mi diye herşey yolunda dedi:)

Hayirli olsun canimmm gozun aydin

Valla eşim de ben de kıl oranı yükseğiz kesin öyle olacak zaten progestan ekstra öyle bir soruna yol açıyorsa yandık çocuğun yüzünğ göremeyiz herhalde
Valla ya dogrumu bu benim ilk bebe tuysuz degil babaya da cekmis olablr diye dusundm ama bilemedm

Insallah bebeler alir biz cok almayiz en guzeli:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…