2021 Aralık Anneleri

Merhabalar ben 2022 mart annesiyim ek gıdaya başladıkv2 hafta oldu 1 haftadır meme reddi var kafasını çekiyor sadece uyurken ne yapabilirim bilmiyorum üzülüyorum

Benimki de bigün yediğini ertesi gün yemiyo. Sadece peynir ve yoğurdu reddetmiyor bi de meyve.
Merak etme ağlaması hemen bitiyor. Kim bakacak peki?
Merhabalar ben 2022 mart annesiyim ek gıdaya başladıkv2 hafta oldu 1 haftadır meme reddi var kafasını çekiyor sadece uyurken ne yapabilirim bilmiyorum üzülüyorum
Emzik ve biberon kullanıyor musunuz? Ekgıdayı tadımlık veriyorsun değil mi?

Ek gıdayı azar azar veriyorum yiyor
Sahte emzik kullanıyor bağımlı değil ama ağlayınca
Biberonda haftada birkez iki kez dışarı çıkarken anne sütü alıyorum

Ek gıdayı azar azar veriyorum yiyor
Sahte emzik kullanıyor bağımlı değil ama ağlayınca
Biberonda haftada birkez iki kez dışarı çıkarken anne sütü alıyorum
Emzik ve biberon meme reddi yapabiliyor maalesef. Ha Atak haftasında da olabilir. Benim bebeğim de zaman zaman istemiyor. Biberon var ben işteyken içiyor ama onu da çok sevmiyor. Ama işe gitmesem kullanmam, dışarıda emzirmek daha kolay değil mi?
Bir de ek gıdayı fazla kaçırırsak azaltıyor emmeyi. Erken başlamışsınız, en azından yavaştan alın derim ben.

Dışarda bir sürü insan kalabalık İstanbul malum uygun biryer denk gelmiyor emzirme örtüsünü savuruyor benim kız

Dışarda bir sürü insan kalabalık İstanbul malum uygun biryer denk gelmiyor emzirme örtüsünü savuruyor benim kız
Seçenekler atak haftası,diş huzursuzluğu başladıysa ve emzik.
Biz emziği kestikten sonra emmesi daha düzgün oldu ki sadece uyku geçişlerinde verirdim.
Üstüne gitmeyin istediği kadar emsin isteyince verin en güzel yöntem bu dert etmeyin kendiliğinden yine düzelir ama su verin bol bol emmezse susuz kalmasın.

Şu veriyorum ama çok az ek gıdayı yutabilmesi için
Günlük ne kadar su verilmelidir düzgün ensede miktar nedir
Cvp için teşekkür ederim

Şu veriyorum ama çok az ek gıdayı yutabilmesi için
Günlük ne kadar su verilmelidir düzgün ensede miktar nedir
Cvp için teşekkür ederim
Rica ederim Verilmesi gereken miktarı bilmiyorum ama sürekli teklif ediyorum ne kadar içerse hem hava sıcak hem kabız olmasın diye hemde su içme alışkanlığı olsun diye biraz soğuk suyla karıştırınca daha hoşuna gidiyor.

Kayınvalidem bakacak canım. Arada görümceme de bırakirim. Perşembe gününden beri sabah oraya gidip akşam geldik eve alışsın iyice dedik . bakalım ben yokken nasıl olcak.
Emzik sadece uyurken alıyor uyudugunda bırakıyor. Biberon almadı bir türlü. Benim sütümü meme dışında almiyor. Tadım kısmı geçti bizim 8.5 ayligiz .

İyi yapmışsınız alıştırma turu yapmakla. O da kendince bir yol bulacaktır. Mesela benim bebeğim benleyken ya memede uyur ya da pışpışla uyur. Babası pışpış yapar. Annem yada kayınvalidem ayağında hafifçe sallar. Hepsine uyum sağlıyor yani.
Diğer soruları bebeği meme reddi yapan arkadaşa sormuştum

Ay evet fark etmemişim kafa kalmadı ki yaa . Çok stresliyim de . Yarın büyük gün

Bnm kızımda asla örtüyle emmiyor.valla carsidaysam magzadakilere rica ediyorum kameraya kör bi nokta olan yere sandalye koyuyorlar ben de öyle emziriyorum

Bnm kızımda asla örtüyle emmiyor.valla carsidaysam magzadakilere rica ediyorum kameraya kör bi nokta olan yere sandalye koyuyorlar ben de öyle emziriyorum
Valla canım eşimle geçen alışverişe gidicez süt bitti durmuyor metroda hem dedim serin sıcakta da emmiyor bizim kız örtüyü kapama diyor tutmuyor yada sağa sola çekiyor eşim tuttu da ancak öyle
Cafe vs zaten emzirme odası olmuyor AVM de oluyor içi çoğu zaman içinde kokudan durulmuyor kac tane AVM ugradiysam öyle helede içlerinde bir çocuk wc oluyor kadınlar ona giriyor bence heryer idrar leş
hijyenik olarak uygun bulmuyorum altını arabada değiştiriyorum yanıma süt alıyorum emzirmede işte denk gelirse çok zor anne olmak ama dışarı çıkmadan da olmuyor hapis gibi
Belediyelerin keske emzirme odası olsa sadece emzirmek için AVM lerde öyle olsa büyük bir oda yerine kutu kutu sadece emzirme için olsa bir sandalye sadece öteki türlü giren çıkmıyor icerden

Dediğin gibi evden çıkmadan hapis hayatı yaşanmıyor benim minik biberon almadi doğduğu günden beri ek gıdada berbat gidiyor ben çareyi rica edip emzirmeyi buldum avmde bağrım kıyamet kopardı bi kere arabaya koştuk bide meme aklına düşerse hiç bir sekilde durmuyor gömleğimi falan çıkarmaya çalışıyor keşke biberon alsaydı ama ne emzik ne biberon almadi

Emin ol almaması daha hayırlıdır

Bu topikte öldü ya inanamıyorum bayrak sallıyımda gören olur belki benim oğlan hala terliyor uyurken biz terlemiyoruz ama o terliyor ev normal ısıda bizce bu normal mi ki ya?
Normal, bebekler bizden daha fazla terliyor bence bizim normal olarak oturduğumuz sıcaklıkta kızım sudan çıkmış gibi oluyor klimasız ne duruyor ne uyuyor

Bu topikte öldü ya inanamıyorum bayrak sallıyımda gören olur belki benim oğlan hala terliyor uyurken biz terlemiyoruz ama o terliyor ev normal ısıda bizce bu normal mi ki ya?
Bizimkinin de sürekli kafasi elleri terliyor.Dis çıkarma döneminde normal olduğunu söylemişti doktorumuz.Suan 2.ve 3.disi patladı 3.dis us on değil yandaki disi

Bizimkinin de sürekli kafasi elleri terliyor.Dis çıkarma döneminde normal olduğunu söylemişti doktorumuz.Suan 2.ve 3.disi patladı 3.dis us on değil yandaki disi
Bi diş şüphem var şu sıra ama emin değilim damaklara yerleşiyor da olabilir çünkü dönemine göre çıkarabilecekleri çıktı diğerleri için erken gibi ama bilmiyorum
Normal, bebekler bizden daha fazla terliyor bence bizim normal olarak oturduğumuz sıcaklıkta kızım sudan çıkmış gibi oluyor klimasız ne duruyor ne uyuyor
Evet sıcak hissettikçe uykusuda daha çok bölünüyor. Sırtı kolları ensesi serin ama ter nemi var çocuğum rutubetli gibi hep serin ve terli oluşu ilginç geliyo ondan normal mi anlayamadım mevsim geçiş dönemindeyiz hasta olmasında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…