2021 Aralık Anneleri

Zorlamak kiiiiim kız o ne ki
O minik çene var yaa bir kitleniyor arkadaş gülse bile açmıyor hiç zorlamadim bende
Hepsi aynı bunların demekki bebekken ben de açlıktan ağlar ama yemek yemezmişim canım anamda kollarımı kıstırıp ablama burnumu tıkatıp nefes almak için ağzımı açınca tepermiş sonrada susar uyurmuşum

10. aya kadar temel beslenme anne sütü neden öyle dedi ki hatta 1 yaşa kadar bile olabilir.
Kuru tutmaya çalışıyorum ama daha çok çalışayım madem 3 aydır bitmedi bi yer yapmasa bari

Benimkide aynı 3.ayda tamamen bitti zar zor emzirdim o zamana dek ama benimki mamayida sevmiyor en başından beri denemediğim formül süt kalmadı oyalaya oyalaya günde 1 veya 2 kere mama verebiliyosam ne âlâ... Son 10 gündür de ek gidayida sevmiyor asla mamayida iciremiyorum bende şaştım

Ah kıyamam ya senin fındık bi türlü iyileşemedi çocuklar hasta olmasın valla çok zor, yok henüz doktorumuzla online değerlendirdik hırıltı var ama az burun tıkanıklığından belli, bakalım azalma olmazsa yarın gideceğiz
ah yaa bu kızlar niye böyle oldu ki sma kullanıyorum doktor 3 saatte 1 alması gereken mama 175ml dedi ben 3-4 saatte 100ml içirebilirsem dua ediyorum valla , e nasıl yapıyorsunuz günde 1-2 kez mamayla gelişimi nasıl

Boyu uzun ama genetik diye düşünüyorum kg normal ama o da benim bu zamana dek zorlamamla oldu . Yok yani çocuk sütfobik doğduğu günden beri

Boyu uzun ama genetik diye düşünüyorum kg normal ama o da benim bu zamana dek zorlamamla oldu . Yok yani çocuk sütfobik doğduğu günden beri
Bari ek gıdayı sevseler 5 aylıktan itibaren başladım hala tadım ilerliyoruz başka bebeklerle kıyaslamayacağım diyorum ama arkadaşımın da aynı doğumlu bebeği var beraber oturuyoruz ben 1-2 kaşık zorla veriyorum o bi kase çorbayı içirip kaldırıyor benim kızın yemeyi sevdiği tek şey yoğurt

Benimde yoğurt ve su ne tesadüf

Osman gonulal bebeklere 9.aydan sonra su vermeyi tavsiye ediyor kizlar ve eger kakasini yapamaz kabiz olursa ek gida miktarini abartmissinizdir azaltmaniz gerekir yoksa besin reddine gider diyor bir yasa kadar hayvan sutu ve bal yasak zaten ilk ay alerjik olmayan besinler 7.ayda domates fistik yumurtaya gecilmesini tavsiye ediyor ve yumurtayi beyaziyla birlikte ..9.aya kadar sadece tadim gibi dusunun doyurmaya calismayin meyve suyu evdende olsa vermeyin diyor...bide cok istahla yemesi kadar herseye ögg demeside normalmis bi benim basimda var bu ama cok sukur sizden uzak olsun

Y

Yok canım ben karadenizdeyim bi sıcak bi soğuk bi güneş bi yağmur ama sırtı hep ama hep ter çünkü nem çok suan ev 26 derece bizde ama dışarısı ruzgarli
Bizim ev de hemen serinledi üşüyoruz Havalar da dengemizi bozdu Allah sonumuzu hayretsin valla
Burnunu serumla temizleyip açık tutmaya çalış o da etkili oluyor. Insallah geçer gider bir an önce

Biz bugün ek gıdaya başladık kızlar Patatesle başladık açtı ağzını hiç ilgisi yoktu biz yerken falan ama. Bakalım devamı nasıl olacak

Probiyotik kullanan var mıydı aranızda? Nbl almıştım doğduğu sıralar ama damlatmasi çok zor. Farklı bir marka alayım diyorum. Memnun olduğunuz Probiyotik markası var mı?

Bize dün verdi dr kaledion
Bnde hamileyken kendim için bu markayı kullanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…