2021 Aralık Anneleri

1 Aydır deniyorum ama sonunda yine de memeyi emmek istiyor bide sanırım biberonun ucu çatlamış akışı çok ondan dolayı sordum sorumu belki ondan içmek istemiyor
Belki çoksa genzine kaçıyordur, rahatsız ediyordur. Yavaş akışla başla. Yani önce memeye düşkğn nasılsa dersin, sonra alışıverir

Duanın gücüne çok inanırım bende tabiki denerim inanmadıktan sonra ne faydası olur ki onca şeyin beyne olumlu mesajları vermek lazım

Yok canım işe başlıycam da süt sağıp bırakacam ama biberonla pek arası yok o yüzden memeye yakın bi biberon arıyorum
Lansinoh emmeden süt gelmiyor.Anne memesine yakin dokusu var.Dogumdan beri oğlum hem emiyor hem biberon alıyor.Bende nuk aldım dr browns aldım avent aldım oğlum almadı.

Tam diş dediğin yere değirmen gerek
İşte ben duyuyorum ama aynı anda bağırdığı için emin olamıyorum ki ses kaydı atılmıyor mu ya
Annem cay bardagiyla bakiyormus gorunuyormus o zaman beyazlik bitter gelsin o anlar
Anneni tebrik ediyorum valla dilini çektiripte nasıl görmüş onuda denedim dilini uzattıp yalandığından damağı göremedim bi ya

Çok miniktir uyurken dene göremezsin şeffaflık var mı

Ya benim ki kapi sesine uyaniyor asiri hassas bu cocuk hassas olmasin diye 40i cikana kadar tv actik evde ustune kaponin ziline israrla bastik sesli konustuk uyurken oyle bise yapsam diye dusundum de bende mumkun degil
Bnmkide seste uyuyor sessizlikte uyanıyor Düğünde sokakta arabada ev hariç heryerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…