2021 Aralık Anneleri

Çok hadsiz ve talihsiz bi yorum olmuş bazı müdürlerle çalışmak gerçekten zordur bebeğiniz olmuş güle güle büyütün demek yerine bu yorumu tercih etmek kişilik meselesi ama biz öğretmenler olarak ne yapsak göze batan bi grubuz kendi meslektaşlarımız içinde dahi, bi öğretmen raporlu iken tatil fotografı paylaştı diye soruşturma geçirdi haberlere çıkmıştı, belki önceki bi fotoğrafı paylaştı bilemiyorum öğretmenleri sonsuz bi savunma durumum yok hatası varsa tabiki açıklamasını yapsın ama hemen ahkam kesmek bana doğru gelmiyor bu yüzden insanlara yorum vermemek adına sosyal medyadan vs yöneticilerle takipleşmemek en iyisi

Yulafı çektim robottan 1 tatlı kaşığı yulafı içme suyuyla pişirdim 1 çay kaşığı pekmez çeyrek elma cam rendele rendeledim içine kattım

Senin durum benimkinden zormus yaa. Valla okurken stres oldum. Kesinlikle bı iyileştirme şart fakat hiç ümidim yok . Allah yardımcın ve yardımcımız olsun inşaallah. Bebeklerimizi sefkatimizden ilgimizden mahrum bırakmasin Rabbim. Üzüntünü paylaşıyorum

Valla çok zor bacım, Allah yardımcın olsun. Keşke hiç bir Anne çocuğu büyüyene kadar çalışmak zorunda kalmasaydı. Bence bir Anne çocuğu 3 yaşına gelene kadar, yani anaokulu çağına gelene kadar onunla durabilmeli. Ama nerdeee, doğum izni bebekler 2-3 aylıkken bitiyor. Çocuk yapın demesini biliyorlar, ama şartları iyileştiren yok

Benimkide yemiyo bide üstüne ateşi çıktı ve ishal ateş düşürücü şurubu bile iciremiyorum

Kizlar fototerapi alan bebeklerde 6.ayda isitme testi yapilmasi gerekiyor demislerdi bizim yenidogan yogun bakim doktorumuz. Icinizde hic yaptiran oldu mu?
Biz doğduktan sonra 5.gün yaptırdık, 7.gün fototerapi aldı o yüzden tekrar yapılması gerekiyor dediler 1 hafta sonra tekrar yaptırdık. 6.ayda yeniden yapılması gerekiyor denmedi

Acaba ek gıda da memeyi ihmal mi etti bebişko?
Emdiği kadar üretiliyor diyorlar ya biraz sıklaştırsan emzirmeyi artar belki
Ben de memeyi ihmal etmesin diye 1 saat öncesinde emziriyorum yedirdikten sonra tekrar emziriyorum
Yok ya zaten kaç aydır doğru süzgün emmiyor sürekli direniyo en sonunsa azaldı sütüm sağmaya başladım tekrar artar inşallah ya iyi yapıyorsun inşallah güzel güzel emer hep

Valla bugün sağmaya başladım bende tekrar çok az çıkıyo ama umarım artar. Sonuçta talep arz dengesine göre artıyo. Yalnız bir föğsümde süt bitti diyprdum sağdım onuda damla damla geldi ama kolostrum gibi sapsarıydı ve tuzluydu anlamadım neden öyle geldi

Acaba tikanmismiydi sut damarlariineyle sagdin canim manuel pompami makinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…