2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ödem olduğunu nasıl anladın? Bende ilk gün sadece yüzümde şişlik vardı, ayaklarımda var mıydı bilemiyorum, takip etmedim. Ama şimdi yüzümde de kalmadı, ayaklarımda da bir anormallik hissetmiyorum. Bundan sonra başlayabilir mi dersin? Ben ama hamilelikte de yaptığım gibi günde en az 2,5 litre su içmeye devam ediyorum.
Sezaryenden sonra oldu canim, anestezi etkisiymiş, balon gibi ayaklarım ellerim şişti 🤦‍♀️ bende min 3 lt su içiyorum isye 8. 9. Gün baya azaldı, şimdi çok az var..

Merhaba arkadaşlar. Benim bebiş biraz erken geldi. 😊 Aralık bebeği diye yola çıktık, 28 Kasım sabah 6'da suyum gelmeyd başladı. 08.52 bebeğimin doğum saati oldu. 😻

Çatı kemiğinde basıklık ve bebekte irilik olduğu için sezeryan ile alındı. Şu an hâlâ hastanedeyiz. 48 saat yatış veriyor burası sezeryana. Şu an saat gece 02.53, sabah 9 gibi taburcu olurum diye düşünüyorum. Bebişim de ben de iyiyiz. Tek sıkıntımız, sütüm gelse bile oğluşuma yetmiyor. Çok iştahlı çıktı. Hastane mama takviyesi veriyor. Sık sık istiyoruz.

Meme uçlarım yara olmaya da başladı 2. günün sonlarına doğru. Lansinoh yağ sürüp üzerine gümüş kapak takıyorum. İşe yarıyordur umarım. Bir de sütümü artmaya başlasa süper olacak. 😊

Hadi hayırlısı. ☺️
Gözünaydin canim Allah Analı Babalı büyütsün

Aynen öyle nasıl yer buluyor hiç anlamadım.bu arada yine dönmüş benim sıpa baş gelişi olmuş inşallah birdaha dönmez
benim de tekrar baş geliş olmuş ki pazar gece döndü tekrardan eminim. cilginca hareketler karnimin kare olusu falan bosuna değilmiş 🙈 dün gittim normal dogum pozisyonu almis.

Merhaba arkadaşlar. Benim bebiş biraz erken geldi. 😊 Aralık bebeği diye yola çıktık, 28 Kasım sabah 6'da suyum gelmeyd başladı. 08.52 bebeğimin doğum saati oldu. 😻

Çatı kemiğinde basıklık ve bebekte irilik olduğu için sezeryan ile alındı. Şu an hâlâ hastanedeyiz. 48 saat yatış veriyor burası sezeryana. Şu an saat gece 02.53, sabah 9 gibi taburcu olurum diye düşünüyorum. Bebişim de ben de iyiyiz. Tek sıkıntımız, sütüm gelse bile oğluşuma yetmiyor. Çok iştahlı çıktı. Hastane mama takviyesi veriyor. Sık sık istiyoruz.

Meme uçlarım yara olmaya da başladı 2. günün sonlarına doğru. Lansinoh yağ sürüp üzerine gümüş kapak takıyorum. İşe yarıyordur umarım. Bir de sütümü artmaya başlasa süper olacak. 😊

Hadi hayırlısı. ☺️
Gözün aydın olsun canım.göğüs uçlarına işe yarar bı kaç güne geçer inşallah.birde oğlunun doğru tuttuğuna emin ol doğru kavramazsada yara yapıyor çok.o emdikçe artar hiç merak etme mis gibi kokla Cennet kokuluyu bizim yerimizede

Çok şükür iyi olmaya çalışıyoruz.Biraz zorlandım zor toparkandim bebekte haftası küçük olduğu için 4 saat yoğun bakımda kaldı sonra geldi sekeri düşük çıktı onunla uğraşıyorum sürekli mama emzirme devam daha çıkamadım hastaneden 😊
Ikinzde iyi olun önemli olan bu.. açlıktan düşüyor şekeri, sürekli beslenmek istiyorlar ilk hafta, bide uyanmıyorlar 🤦‍♀️ şimdi 11. Gündeyiz zor uykuya dalıyor.. gerçekten gün günü tutmuyor 🤗 sağ salim evinize çıkarsınız inşallah 🙏🙏🙏

Gözün aydın olsun canım.göğüs uçlarına işe yarar bı kaç güne geçer inşallah.birde oğlunun doğru tuttuğuna emin ol doğru kavramazsada yara yapıyor çok.o emdikçe artar hiç merak etme mis gibi kokla Cennet kokuluyu bizim yerimizede
Sütüm dün arttı çok şükür. Akşama doğru farl ettim. Emzirmek in gümüş kapağı çıkardım ki bebişimin yanağına süt damladı. Biriyle emzirirken de diğer göğsümden kendi kendine süt damladığını fark ettim. Ay nasıl mutlu oldum anlatamam. Ama bu kez de mastit olmaktan korktum. Çünkü iki göğsüm de kocaman olup yanmaya başladı, bir de taş gibi sertleşti. Hemen ikisini de buz kalıbı değdirerek serinlettim. Üstüne makine ile sağdım. Sabah uyandığımda normale dönmüştü göğüslerim. Sütüm de gelmeye devam ediyor çok şükür. Artık mama takviyesine gerek kalmıyor.

Ikinzde iyi olun önemli olan bu.. açlıktan düşüyor şekeri, sürekli beslenmek istiyorlar ilk hafta, bide uyanmıyorlar 🤦‍♀️ şimdi 11. Gündeyiz zor uykuya dalıyor.. gerçekten gün günü tutmuyor 🤗 sağ salim evinize çıkarsınız inşallah 🙏🙏🙏
Sağol canım sütüm gelmedi benimde o yüzden sorun yaşıyoruz emip karnını doyurmak istiyor ama süt yok biberon almıyor mama veriyorum kaşık kaşık sürekli gaz çıkarma muhabbeti,çocuk doktoru kalpte ufurum olabilir dedi 2 tane doktor önerdi yarın götüreceğiz bakalım.Onun dışında sağlık sıkıntımız yok sizin ki nasıl?

Kızlar merhaba en son nişanım gelmişti. Dün de suyum geldi.13.00 gibi hastaneye geldim sancim olmadığı için suni sancıyla gece 4 gibi doğum yaptım. Normalde pazartesi sezaryen olacaktım ama doktorumu değiştirdim. Önce normal denedik. Çok şükür Allah herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
Allah bağışlasın, ne güzel çok bekletmeden gelmiş. Beklemedeyiz bizde bakalım

Sağol canım sütüm gelmedi benimde o yüzden sorun yaşıyoruz emip karnını doyurmak istiyor ama süt yok biberon almıyor mama veriyorum kaşık kaşık sürekli gaz çıkarma muhabbeti,çocuk doktoru kalpte ufurum olabilir dedi 2 tane doktor önerdi yarın götüreceğiz bakalım.Onun dışında sağlık sıkıntımız yok sizin ki nasıl?
Kuzum malt içecek aldim dün denedim içtim, baya sütü artırdı.. sende dene istersen.. daha ilk günlerin az gelmesi normal canim, bu tarz içeceklerle biraz fayda görürsün
Kalbinde inşallah bisey çıkmaz canim uzmani daha iyi bilir..
Iyiyiz bizde sukur, gaz problemi var, o zorluyor, olmadi damla isticem doktordan.

X