2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım ben aşırı tatlı,kahve düşkünü bir insandım.Cikolata vs çok yerdim.Simdi hiç için almıyor canım çekmiyor.Hep ekşili,limonlu sirkeli çorbalar çekiyor özellikle bir ara zeytine çok dadandim.Cinsiyet erkekmiş.Birde derler ki ye ekşiyi çıkar Ayşe'yi:)
Birde hiç mide bulantım yok.14 .haftadayim.

Benim beta 70 üzerindeydi hatta 100 küsürlerdeydi ama oğlum olacak. Sadece ramzi teorisi doğru çıkmıştı bana yoksa kalp atış hızı beta falan hepsi kız gibi gösteriyordu :)

Aynen bende öyle çok tatlı yerdim önceden şimdi sadece ekşi ve tuzlu bizimde cinsiyet erkek :)

Ağustosta doğum yapacak olan öğretmen arkadaşlar var mı acaba? Biz annelik iznini 2 ay mı kullanabiliyoruz? Önceki 2 ay tatile denk geldiği için iptal mi oluyor?
Ağustos ortasında olacak inşallah doğumum ama izinlerde erteleme olmuyor doğum öncesi tatile gelen boşa gitmiş oluyor maalesef. 37ye kadar çalışıp doğum sonrasına ekleme yapmayı düşünüyorum şu an için ama zaman ne gösterir, halim ne olur, corona ne duruma gelir onlara göre ayarlama yapacağım kısmetse

Evet benimde öyle valla yaş pastalar,kahveler tatlı benim hayatımdiŞimdi ekşiler hamilelikten sonra normale döner inşallah
Ben siz erkek annesi olacaksanız ekşi tuzlu yiyorsaniz ben neden tatli yiyorum bende mi terslik var bende ekşi tuzlu çok severdim şimdi sadece tatli yiyorum

İşte tatlıyı seviyorsa tam tersi oluyor,ekşiyi seviyorsa tatlı oluyor demek ki erkek annelerinde
Yani anne adayı normalde gebe degilken tatlıyı sevip hamile kaldığında ekşiye yöneliyorsa erkek,
Hamile değilken ekşiyi sevip hamile kaldıktan sonra tatlıya yonelende erkek.Tam tersine dönüyor başta neyse demek istedim

Ağustosta doğum yapacak olan öğretmen arkadaşlar var mı acaba? Biz annelik iznini 2 ay mı kullanabiliyoruz? Önceki 2 ay tatile denk geldiği için iptal mi oluyor
Benim Ağustos başı gözüküyor ve okullar ben 33. Haftamdayken yaz tatiline giriyor o yüzden ben kullanamayacağım sadece doğum sonrası 2 ay var öncesi güme gidiyor

Ağustosta doğum yapacak olan öğretmen arkadaşlar var mı acaba? Biz annelik iznini 2 ay mı kullanabiliyoruz? Önceki 2 ay tatile denk geldiği için iptal mi oluyor?
Ben varım canım ağustos ortalarında olacak inşallah bizimkisi de 24.haftada idari izine ayrılmak istiyorum mayıs ayında ayrılmak istiyorum.Ağustosta doğum olacağı için doğum öncesi iznimizi doğum sonrasına aktaramıyormusuz yanı boşa gidiyor.fiilen çalışmadığımız için yaz tatilinde

Peki ücretli doğum izni bitikten sonra raporlarla ne kadar uzatabiliriz benim ücretsiz izne ayrılma imkanım yok çünkü mecbur çalışmam lazım bebişte çok küçük olacak

Peki ücretli doğum izni bitikten sonra raporlarla ne kadar uzatabiliriz benim ücretsiz izne ayrılma imkanım yok çünkü mecbur çalışmam lazım bebişte çok küçük olacak
aynı sorunun cevabını ben de merak ediyorum canım bir doktor en fazla bir kerede 20 gün rapor verebiliyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…