2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Oglumun sınıfı 14 kisi 3 tane zeynep var Allahtan 2.isimleri farklı

Bence de cinsiyetin eksi tatli yemeyle bir alakasi yok mide bulantisi yasayanlar ztn genelde eksiyi tercih ederler ben o yuzden tercih ediyorum tatliyla o yuzden aram yok. Dr ilk bebegimde 12+0da bana erkek demisti bir ihtimal degisir mi demistim ama gordugum bir cok örnekten cikardigim sonuc erkek dendiyse pek degismiyor ama tabi az da olsa yanilma ihtimali her zmn olabilir

Cinsiyetin yediklerimizle hiç bir alakası yok. Ben tatlıdan soğudum sürekli limon yemek istiyorum ve doktor kesin erkek dedi

Yok canim kesinlesmedi. Yani 12. Haftada ikilide kız dedi ama. Bu hafta 15. Haftam kontrolum var kesin belli olur sanirim bizde öyle genel geçer kendi aramizda konusmustuk kiz isimlerini. yogunlasmadik ya benimde eltim kizina koydu adayi icimize sine sine koyariz umarim bebislerimize isim. Tabi once cinsiyetleri net sekilde ogrenelim de ters köşe olmasın

Aşerme ile alakası yok bence, bende hep tatlı yiyorum ekşi canım çekmiyor sürekli şekerli şeyler arıyorum. Doktor yüzde 70 kız dedi. Kesin olarak bi kaç hafta sonra diyecekmiş ama bende hep kız hissediyorum benim dışımda herkes erkek diyor galiba tatlı yiyorum diye bir de arkadaşım ekşi şeylere bayılırdı hamileyken ama oğlu oldu.

Cinsiyetin yediklerimizle hiç bir alakası yok. Ben tatlıdan soğudum sürekli limon yemek istiyorum ve doktor kesin erkek dedi
Bilmiyorum kafam karışık içimden hiç oğluşum diye sevemiyorum pipisini de gördüm ama niye böyle oldum bilmiyorum

Tetenoz aşısıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Ne zaman bilmiyorum ama arayıp çağırıyorlarmış eğer anne yaptırmak istiyorsa tabi.

Ben de en son Aralık ayında kan vermiştim, yarın için sağlık ocağından çağırdılar yine kan tahlili vermem için..rutin dedi..kan değerlerinin takip edilmesi gerekli özellikle kansızlık varsa. bence tekrar vermelisin

İkili taramada beta benimde 137 çıkmıştı. Acaba cinsiyetin bi ilgisi var mı? Benim daha doktora gitmeme 1 ay var öğrenmek için hiçbir şey söylemedi cinsiyetle ilgili. Çok merak ediyorum bende. Cinsiyeti öğrenen anneler betayla bi ilgisini gördünüz mü siz?

Benim çin takvimine göre Kızdı , ama erkekmiş

Aşıyla ilgili yorum yapabilecek bilgiyi kendimde gormuyorum ne de olsa dr degilim bu yuzden ilk gebeligimde oldugu gibi bu defa da elbette tetanoz asimi olucam.
Ben ilk gebelikte 2 dozunu vurulmustum. Aile sagligindan aradi hemsire gerek yok 3. Doza dedi. 2 sene once vurulmustum. 5 sene sonra vururuz dedi 3. Dozu.

Ben ilk gebelikte 2 dozunu vurulmustum. Aile sagligindan aradi hemsire gerek yok 3. Doza dedi. 2 sene once vurulmustum. 5 sene sonra vururuz dedi 3. Dozu.
Cnm ben de 4.5 sene once vurulmustum asilari senin belki tek dozla olur ama benim muhtemelen gene 2 doz vurulmam gerekir. Yalniz arayi sende neden o kdr uzun tutmuşlar anlayamadim bana 3.doz icin yanlis hatirlamiyorsam dogumdan sonraki yakin bir tarihi vermislerdi usenip gitmemistim keske gitseydim

Açıdan sonra yan etki yaşadınız mı peki

Bende süreklı nar ekşisı olab seyler ıstedıncanım kesın kız dedım ama erkek oldu ıkı gun ınanamdm kıza okdr odaklanmıstım kı artık sevıyorım saglıklı olsunlarda

Bana da aslinda 2. Dozdan 6 ay sonra gel demislerdi. Bende usenip gitmedim sonra corona muhabbeti girdi gitmedim. Kaldi oyle. Simdi de 5 yil sonra dedi. Gerek yokmus güyaa. Kendi doktoruma yine soracagim ama oyleyse işime gelir elbette 5 yıla normale döneriz belki

Hoşgeldin cnm listemiz yok
listesiz topik burası Bir cinsiyet oylama butonu var bebişinin cinsiyetini ogrendiysen oylamaya katılabilirsin Saglıkla bebişin al kucagına cnm
Amin canım cümlemiz inş. daha öğrenemedik bebişin cinsiyetini saklıyo sıpa kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…