2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de soyadımız uzun olduğu için hep kısa isim aradım erkek olsaydı çok zorlanacaktım kıza ismimiz hazırdı Arya olacak bebeğimin ismi inşallah
Cok güzel isim canım arya ya yakinda arda var mesela o da cok guzel erkek ismi olarak ben bu arda ismini degerlendireyim

Ayy ne sectiniz tahmin edeyim Nil, ada, ela dan biri mi acabaaaaaaa

Ela ,eda ve ece isminde takıldım. Ama tam karar vermedim. Oğlum Ela istiyor. Ben ismin bebeği gördükten sonra verilmesi gerektiğini düşünüyorum . Bazı isimler bazı çocuklara ağır geliyor ya da yakışmıyor.

Bende ada koyucaktim. Ama aileden biri erken davrandi ada gitti Ela istiyorum eşim takintili biraz ne mana ise sonunda ki a yumusak a oldugundan olmazmış Bence cok guzel isim Ela Hayirlisi olsun insallah severek tasiyacaklari isimlere karar veririz

Ben 2. Trimester geçince baktırdım doktoruma ben talep ettim troid şeker gebelikle yükselebileceği için kontrol edilsin istedim şükür birşey çıkmadı ama baktırılmalı ara ara diye düşünüyorum

Benim eşimde takıntili ela olmasin ece olsun diyor . Bakalim insallah o günleride görürüz

Bulantı ve kusma için sadece gaviscon şurup verdiler bana. Ekmeği çıtırdatıp peynirle yemeye çalışın, ya da çıtır ekmeği zeytinyağına limon sıkıp yiyin. Mide toparlansın. Küçük kase ılık bir mercimek çorbası tüketebilirsiniz. Ben midem çok kötü olduğunda patates haşlayıp üzerine az tuz ekip yedim iyi geldi. Mide biraz yiyecek gördükten sonra gaviscon için. Durduktan sonra da az az su için . Keşke doktora gitseniz.
Haftada 15’te ne var ne yok bakılıyor. Haftalık bile çok değişim oluyor (haşimatoyum).
kasımdan beri çok zaman geçmiş içim rahat etmezdi kesinlikle yeni tahlil verirdim. O sırada başınızı çevirip öbür tarafa bakın. Sonrasında biraz oturun, şekerli bir şey yiyin-için.

Benim eşimde takıntili ela olmasin ece olsun diyor . Bakalim insallah o günleride görürüz
Ben de hep ela koymak isterdim cnm benim gozler de ela belki ela gozlu olursa daha da cok yakisir bu isim diye oglumun ismiyle de uyumlu olacakti ama o kdr cok cocuga koymuslar ki isimden sogudum maalesef. Gecenlerde dilay ismini duydum çok hosuma gitti. Esim de kabul ederse o isme sicak bakiyorum artik. Ama son kararım degil tabi :)

Benim eşimde zeynep ismini cok seviyo cok guzel isim hemfikirim bende ama cookk var yaa bende sogudum.

Benim eşimde zeynep ismini cok seviyo cok guzel isim hemfikirim bende ama cookk var yaa bende sogudum.
Aynen cnm benim 3 kuzenimin ismi zeynep dusun yani senin kiz oldugu kesinlesti mi? Benim henuz kesinlesmedi de test sonucunu bekliyorum bakalim belki de sürpriz olur erkek bebis ismi aramam gerekir bence aylin ismi de cok guzel ama sansa bak ki esimin kuzeninin kizinin ismi de aylin

Ya kızlar benim gibi olan var mı? Ben hiç tatlı yemiyorum ekşi aklım hep turşuda ikili taramamızda bthcg 83 çıkmıştı doktor erkek dedi ama ben hiç erkek gibi hissetmiyorum erkek bebeğini istemediğim için değil ama hep bi kız diyo içimdeki ses ne yaparsam yapayım oğluşum diye sevemiyorum acaba sorun bende mi ? Bebeğime haksızlık mı yapıyorum acaba yoksa doktor mu yanılıyor anlamadım en son 12+3 te gitmiştim şuan 14+5 olduk ama ben hala birşey almadım diyorum bekliyim kızdır diye

Evet ela ismi çok var banada çok naif bir isim gibi geliyor içime siniyor ama eşim ece olsun cadı tuttuğunu koparan olsun diyor

Canim cinsiyetin aşermeyle bence hic ilgisi yok oğlumda bidon bidon tursu yedim ,simdi kızım olacak eksi yiyemiyorum midem bulaniyor. 12 hafta cok erken cinsiyet icin . 12 haftada kız denilip sonradan aaa erkekmiş vakası oluyor. Belki yanilmistir. Cinsel organi tam olarak görmediyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…