2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun canım
Sağol canım
Hıc sorma canım ya tansyonum 5 oldumu bıtıyorm resmen senınkı de zor
Şukür benim tansiyon artık iyi yoksa başlarda 10 haftalik olana kadar baş donmesi ağirması tansiyon hep düşüktu şimdi iyi şukur aka şimdi de burun tikanlikliği ha bi de hamile kaldiğimdan beri çok sık burun kanaması oluyor bende
Bu isim işi çok göreceli Miran mesela aşiret çocugu ismi gibi geliyor Ayaz da soğuk donuk geliyor gerçekten zevk meselesi isim işi de Rabbim herkesin içine sindirsin gönlünce olsun
Aynen canım ya bizim kocamla zevklerimiz hiç uymuyor o kara ben beyaz gibi hiç ortak anlaşamıyoruz niye evlendiysek

Herkese merhaba
Bulantı yaşayan hamişlere bir sorum olacak
Benimde oldukça bulantılı ve kusmalı geçti 7. Haftadan itibaren ama 15. Haftaya girdiğim gibi kesildi diyebilirim son 3 gündür hafif bulanıyor sadece ama hiç kusmadım
Siz ne durumdasınız böyle birden kesilmesi korkuttu da beni normal mi acaba ya
Aslında enerjim bile yerine geldi mutlu olmam lazım ama bebişin sağlığından endişe ettim biraz internetten araştırınca

Sikinti yapma canım normal hende 8 haftalıktan sonra şimdiye dek 2/3 defa kustum okadar mide bulantim fln hic birsey yok bazen hamilenoldugumu bile unutuyorum (kanama dışında)

Kızlar dün akşam içli köfte yedim ama başkasından geldi ben yapmadım. Yedim dün geceden beri ishal istifra. Kardan dolayı doktora da gidemedik midem çok ağrıyo bulanıyor safra kusmaya başladım artık durmuyo su içsem çıkarıyorum iyice halsizleştim napsam bilemedim bi yol gösterin

Ben de senin gibiyim 6-7.hafta gibi başladı 3-4 gündür kusmuyorum. Allahın izniyle bitti inşallah diye dua ediyorum arada hafif bulantım oluyor ama eskisi gibi değil. İnşallah tekrar başlamaz ve rahat dönemimize geçmiş oluruz.

Yarım çay bardağı sodaya türk kahvesi karıştırıp içsen mi ishale iyi gelir derler. Ama bence ilk fırsatta doktora git hemen susuz kaldıysan serum verirler hem.

Ben kizim olsa Arwen oglum olsa Arjen koyacagim diyordum...Adar,Roni ,Arda,Benan, .Mirhan ,ciwan,Agit isimleri de cok guzel bence

Bol bol ilik su icin bi de rennie surup doktorunuza yazin gebelikte zarari yok diyebiliyom

Bende tek ve kısa isim istiyorum oglumun ismi 4 harfli kızımın adınıda 3 harften oluşan bir isim sectik

Canim belliki zehirlemis seni bence acile git. Hamilelikte bulantiyla gelen ishal tehlikeli diye biliyorum.

Hahah evet hatiyorum Arsen hala vardi Ama erkek ismi diye geçiyo. Hayirlisi olsun isimleri ile yaşasınlar insallah. Karar vermek zor gercekten

Eşim nane limon yaptı içtim hemen çıkardım artık boğazım yırtıldı gibi hissediyorum. Bulunduğumuz yer aşırı yokuş ve hastane uzakta araba asla gitmez. İnşallah bebeğimi etkilemez

Düzenli olarak kan sonuçlarınıza baktırıyor musunuz? Ben ilk haftalar tüm kan testlerimi yaptırmıştım, her şey referans aralığındaydı, sonra doktorum tekrar gerek görmedi ama cuma günü bazı ilaçları yazdırabileyim diye devlet hastanesine gittim sistem de kan tahlili sonucumun olmadığını sağlık bakanlığına bildirilmesi gerektiğinden bahsetti. Tekrar aldırmalı mıyım, yoksa Kasım'daki sonuçlarım geçerli olur mu? (Kan aldırınca fenalaşan biriyim ondan birazda)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…