2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar normalde tansyonum hep 9 6 dır ıkı gundur 5 oluyo ve bas agırısı yasıyorm benım gıbı olan varmı ya

Benimde günlerdir baş ağrım var canım. Parol içtim fayda etmedi. Nane yagi sürdüm sardim o biraz kesti ama zor uyudum gece

Ben hic bu tarz yasamadim canim. Bol bol dinlen ayaga kesinlikle kalkma. Kanamanin kahverengiye dönmesi iyi
Saglikla devam eder insallah gebeligin

Arel etrafımda çok var ama güzl isim anlamıda güzel, ben de 4 harfli istiyorum max 5 harf oyüzden zor olcak 4 harfli duyulmamış anlamı güzel isimlere açığım
Ben kaç harfli diye takılmıyorum aslında kayinvalidemin ismi ayşe bizde o yizde a ile istiyoruz (biz dedigime bakma ben yani ) aslinda ben boyle şeyler sevmem ama allah razi olsun kayinvalidem cok iyi isan ben o yuzden onun isminin bas harfiyle de olsa koymak istiyorum . Ama kayinvalidem cok modern bi kadin bize karismazlar ne koyacaksiniz diye istediginizi koyun diyorlar ki dogru cocuk bizim

Merhaba canım şu an çok küçükler ya tekmeleri hissetmek düzensiz olur bir gün hissedersin 2 gün hissetmezsin.endise etme kuzum kemikleri güçlendikçe daha düzenli olarak tekmeleri. Bence anne hisseder bence bebeğinin hareketleri onlar bağırsaktan çok farklı gerçekten

Merhaba canım 8 haftalıkken buna benzerdi benimki kese rahimden ayrılmaya kalktı kanamam çok olmamıştı ama 2 ufak parça benden de düşmüştü ama bebek iyidi inşallah geçer kendine çok dikat ett ben 8 haftalıktan beri yatak yatıyorum hala düşük riskim var 13 haftalık kanamam tekrarladi 4 bardak dolusu kan geldi ama şukur bebek iyi iğri iğri buyuk parçalarda gelmişti o yuzden canım yep yat mumkunse sana bakan biri olsun yemeğini işini yapsin bi 13 haftayı atlat canım düşük riski azalıyor çok ayağa kalkmamaya çalış sadece ihtiyaç halinde kalk.

Kısa isimler ağza ve kulağa daha hoş geliyor benim fikrimce tabi kayınvalidenin ismini koy madem kadıncağız temelli mutlu olsun baş harfi neden gerçi cinsiyet belli değildi dimi Allah gönlünüze göre versin içinize sindirsin inş

Kısa isimler ağza ve kulağa daha hoş geliyor benim fikrimce tabi kayınvalidenin ismini koy madem kadıncağız temelli mutlu olsun baş harfi neden Allah gönlünüze göre versin içinize sindirsin inş
Kiz bebek erkek ya ayşe mi koyayim (kız olursa Eyşan konuşmuştuk ama erkek ismi düşünmemiştik) kv ismini istemiyor canım eski diye

Kızlar merhaba. İkili tarama sonucum bu sabah çıktı. Bir şey anlamadım. Var mı anlayan bu değerlerden. Kontrolüm Çarşamba günü.

Afedersin aklımda yanlış kalmış ben cinsiyet belli değil diye gitti aklım ayaz olabilir ozaman en azından ilk iki harften kurtarıyor
Kız olursa Eyşan düşündük kv kendi ismini istemiyor daha modern isim istiyor kendi ismi eski diye bende o yuzden ayaz diyorum da kocam hiç takmıyor hani harfle olacaği geçek diyorki miran koyalalim

Su içmekten ortalıkta patlcam dıye cok korkuyormhayırlısıyla bebeklerımızı kucagımaz alsaydık saglıklı sekılde yoksa bu bas agrısı cekılck gıbı degl ya
Evet canım maalesef o kadar ağrılı ki ben artık acıyı hissetmemek için uyuyordum sürekli Sürekli masaj yaptırıyorum eşime. Şimdi daha iyiyim. İnşallah sen de daha iyi olursun

Canım bence cok güzel aren ismi. Benim ayrica Arsen, Aksel, Arel isimleri de hoşuma gidiyo

Umay
Arden
Tara
Yamaç
Atlas
Kayla
Arın
Aden
Tuna

O ilk hissettiğimden sonra sabırsızlık içindeyim artık hissedeyim istiyorum miniğimi. Ablası da sürekli soruyor anne napıyor şimdi diye

Kız olursa Eyşan düşündük kv kendi ismini istemiyor daha modern isim istiyor kendi ismi eski diye bende o yuzden ayaz diyorum da kocam hiç takmıyor hani harfle olacaği geçek diyorki miran koyalalim
Bu isim işi çok göreceli Miran mesela aşiret çocugu ismi gibi geliyor Ayaz da soğuk donuk geliyor gerçekten zevk meselesi isim işi de Rabbim herkesin içine sindirsin gönlünce olsun

Canım bence cok güzel aren ismi. Benim ayrica Arsen, Aksel, Arel isimleri de hoşuma gidiyo
Ah teşekkür ederim şimdilik aklımdaki isimlerden birisi bakalım yolumuz uzun araştırmaya devam Arsen kız ismi gibi geldi aşkı memnu da Arsen hala vardı ya Akselde unisex galiba Arel çok güzel ama etrafımda oldukça fazla Arel Ve Uras var onları otomatikman eledimAden de çok hoşuma gidiyor o da unisexmiş bakalım arden aren asil bunlar hoşuma gidenler ben de merak ediyorum oğluşun ismi ne olacak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…