2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ne demek canım bebeklerımız ıyı olsun ben kıyafetınn ıcne agız mendılını mıdesınn cıgerlerının ustune koyuyorum aklında bulunsun

Yanlış hatırlıyo olabilirim ama seninde benim gibi suyun fazlaydı galiba? su fazlalığı maalesef nefes darlığı yapiyo dr söylemişti nefes darlığı ve sanci sıklığı yaşarsın diye
Evet suyu fazlaydi ama son 3 kontrolde doktor suyun normal seviyeye geldi demisti....hamilelikte nefes darligi olurmus yani oyle yaziliyor nette ama bilemedim ben de...insan kendi gibi yadayan ariyor sanirim

Uyuyor bebek uzaktan bakıp sevebilirsiniz dersin zaten yeni doğan bebekler bu şekilde sevilir pandemi olmadan önce de biz bebeği kucağa almadan uzaktan bakarak severdik annesi babası dışında kimse kucağına almazdı onların kucağında severdik büyüyene kadar

Vay canıma benimle aynı durumda olanlar varmış canım ben de yurtdışından doğuma geldim gönlüm annemlerin evinde kalmak isterdi ama küçük ilçede istediğim hastane imkanı olmayınca ben de Ankara’da doğum yaptım mecburen ve senin gibi kayınvalidemde kalıyorum annemler 1 hafta kalabildi sadece olmuyor böyle deyip eve döndüler benim de eşimin ailesiyle kv ile aram çok iyidir seni o kadar iyi anlıyorum ki gelmeyin korkuyorum dedik biz eşimle ama yine gelinip gidildi hamileliğimin son döneminde geldim Allahtan çok şükür hastalık kapmadan doğumu atlattık şimdi de aynı şekilde evime dönebilmek için dua ediyorum en iyisi çok kafaya takmamak canım yoksa stresi mahvediyor insanı ama ne kadar iyi olursa olsun insanın kendi evi olacak ben onu anladım. Dediğim gibi gönlünü ferah tut çok düşünme yoksa kafayı yiyor insan

Ben kullanıyorum olmazsa olmazımız bır tane doktor vermeyın dedı diğerı bırsey olmaz ama gaz yapar dedı ama mecbur verıyorum ya

Keşke alsa 3 emzik denedik üçünü de almadı kusacak gibi tepkiler veriyor.. Tutturmanin bir yolu varsa bana da söyleyin
Kızlar sizden de aldığım gaza dayanarak verdim emziği tommee tippee almıştım büyük geldi biraz avent alıp deneyeyim diyorum elinde iki emzikten de olan var mı büyüklükleri nasıl aynı mı acaba?

Suni sancıyla denemek istemedi mi

Aynı durumu yaşadım bende, eşimin tarafından 4 günlüğüne geldiler kalabalık istemedim ama emir vaki yaptılar. Çocuğuma çok güzel düzen oturtmustum onlar gelince tüm düzenimiz alt üst oldu. Kusmayan çocuk sıcak soğuk dengesizliğinden kusmaya başladı tek tek cikiyor daha neler varda boşver. Bende tek tip giydireyim o sekilde daha rahat ediyorduk. Üfürüm geçer dedi zaten doktor ama yinede dikkat edeyim. Bizimki acikinca kendiliğinden süt akıyor benden deneyimliyorum tüm bunları cok tesekkur ederim canim insallah duzeni yine oturturuz oteki türlü bende kötü oluyorum sütüm ekşiyor çocuğuma geçiyor

Evet suyu fazlaydi ama son 3 kontrolde doktor suyun normal seviyeye geldi demisti....hamilelikte nefes darligi olurmus yani oyle yaziliyor nette ama bilemedim ben de...insan kendi gibi yadayan ariyor sanirim
Canım ben de vardı nefes darlığı özellikle yemeklerden sonra nabzımda cıkıyordu, yatamıyordum yatınca kalbim ağzımdan cıkcak gibi oluyordu ve nefes alamıyordum normal korkma geçiyor doğumdan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…