2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hayırlı olsun canım hemen gelmemesi normal bol su ic humana çay al birde sakıın bebek aç kalmasın gerekirse mama ver kaşıkla siringayla ağrıların bu gün agir olur sonra geçer inşallah
canım 5 saatte yürüdüm ama agrı var yani.
malt içecegi içiçem.
kayısı holafı ictm. sondayı cıkardılar , çiş yapmaya korkuyorum

Kizlar antibiyotik kullanan var mi?
Yan etkilerini hissediyor musunuz?
Basim cok agriyor bilinc bulanikligi bas donmesi yaşıyorum.. ilactan dolayi mi bilmiyorum.. benim gibi olan var mi

Çok gelen göğsünü fark etmeden daha çok emziriyor olabilirsin canım dikkat et emzirme sıralarına bugün doktorum en son hangi memeyi emzirdiysen onunla başla önce sonra diğerine geçersin dedi yağlı olan süt oluyor son emzirdiginde dedi onu alsın önce sonra diğerine geç dedi. Herhangi bir yan etki görmedim ben canım diğer içerisinde hep bitki ürünleri var zaten. Yutkunma sesini takip edebilirsin sütünü anlamak için anlaşılıyor yutkunmasi sessizlikte
kızlar dogum yaptım.
bebekte iyi benim agrılarım başladı.
emziriyorum ama süt gelmiyor . moralim bozuldu.
sıcak su torbası koydum ama
Daha çok yeni canım emdikçe gelecek merak etme, mutlaka önce emzir sonra mama desteği verirsin sütun artana kadar, sağım da yaparsın birkaç gün sonra sütun gelmeye başladıkça. Ben damla kullandım faydasını gördüm deneyebilirsin istersen hastane numune olarak verdi hatta aldircaktim eşime ama çıkarken yine verdiler bitince aldiririm bestlak damla diye bir araştır istersen burda da bir arkadaş kullandım bende de etkili oldu demişti

Bencede çok 120 niye öyle dedi anlamadım. Gece bende uyanamadım sağmak için mama verdin 2 defa
Bence sen onu dinleme benek nekadar emiyorsa okadar zorlamanin anlami yok benim kiz hep degisik 40/50/60cc emiyor karni doyuyor 120 cok fazla bence 2 aydan sonra okadar veriyorlar diye biliyorum

Gogsunu saga nekadar geldigine bak cnm ben sagmaya basladigimdan beri rahatim iki gogsumude 10 dk sagiyorum ama ikisinden beraber en fazla 80cc cikiyor

kızlar dogum yaptım.
bebekte iyi benim agrılarım başladı.
emziriyorum ama süt gelmiyor . moralim bozuldu.
sıcak su torbası koydum ama
Hayirli olsun canim güle güle büyüt bebegini. Sütün gelmesede emzir birde aç kalmasin uyandir ve gerekirse hazir mama vermekten çekinme.

Selam..
Bende doğum etmedim hala
Açıldığını nasıl hissediyorsunuz
Bana da normal doğum yapabilirsin dedi doktorum
Ara ara kasıklarıma belime sancı ağrı gelip gidiyor nst de tık yok.

Kızlar sarılık takibini nerede yaptırıyorsunuz özel hastanede mi devlette mi?
Ben araştırma devlette doğum yapmıştım, oğlum için orada şimdilik devam ediyoruz çok iyi bir çocuk doktoruna denk geldik, sarılık takibini de orada yaptılar iki defa kontrole gittik çok şükür yükselmeden geçmiş. Pazartesi üçüncü kez kontrole gideceğiz, ayrıntılı herseyini kontrol ediyorlar

canım 5 saatte yürüdüm ama agrı var yani.
malt içecegi içiçem.
kayısı holafı ictm. sondayı cıkardılar , çiş yapmaya korkuyorum
Ah o çiş gaz büyük wc hepsi ayrı stres büyük wc daha yapamadım
Kızlar sarılık takibini nerede yaptırıyorsunuz özel hastanede mi devlette mi?
Doğumu özelde yaptım sarılık takibi de orada devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…