2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İnşallah sağ salim de kucağına alırsın güzel haberlerini bekliyoruz

Canım nişan gelmeye devam eder mi peki hala lavaboya çıktıkça kahverengi flan geliyor devam ediyor yani. Sağlıkcakla gelsin de artık 41 de bişey kalmadı

Canim suanda sekerin ne durumda benim hem şekerim hem tansiyonum vardi. Dogumdan sonra kalmadi. Simdi acliklar 83 tokluklar 120 civari. 18 /10 avçıkan tansiyonda 11/7 şaka gibi resmen hamileligin zehir oldu
Ben şekerime sabahları ölçüyorum 93 ve aşağısı çıkıyor Gün içerisindeki ölçüm yapmayı unutuyorum ama o da yüksek değil Zaten normalde de yüksek değildi şimdi ne yapmak lazım doktora gidip bunu da göstermemiz lazım değilim

Çok şanslısın o zaman Benim kimsem yok burada artık biz de 1 ay sonra Türkiye'ye gideceğim O zaman rahat ederim

Canım sanırım devlete gidiyorsun değil mi? Eğer gittiğin hastane devletse bir de özelin aciline gitsen keşke, günün geçmiş çünkü bebeğin suyu az diyorsun, nişanında gelmiş. Mantıken artık suni sancı ile ya da sezaryen ile doğumunun olması gerekiyor bence daha neden eve gönderiyorlar anlamadım

Canım pazartesi gününe kadar bekleyeceğim artık yine bşey yapamazlarsa giderim özele. Suyuna az değil sınırda diyorlar azalmış olsa yatış vereceğiz dediler

Ben pandemi nedeniyle henuz ziyaretci kabul etmiyoruz kusura bakmayin bugunler gecince beklerim sizi diye geri ceviriyorum.anneler ve kardeslerden baska kimseyi kabul etmedim.etmeyide dusunmuyorum

Canım nişan gelmeye devam eder mi peki hala lavaboya çıktıkça kahverengi flan geliyor devam ediyor yani. Sağlıkcakla gelsin de artık 41 de bişey kalmadı
Bilmiyorum canim hic nisan gelmedi bende hastaneye gitmedinmi doktor bisey demedimi, ? Hareketlerine hep dikkat et dokturum öyle demisdi, az hareket ettimi gün boyunca veya hissetmedinmi direk hastaneye git demisdi en önemlisi o diyordu sende cok dikkat et canim azaldimi direk git

Görmeseler olmaz ama aralarında konuşacak sey kalmaz
Benimki spinal oldu. Duygusal olarak kendimi çok iyi hissettim bebeklerimi ilk ben görmek istiyordum öyle de oldu. Mucizevi bir an gerçekten.
Benim sondamı yoğun bakımdan çıkınca çıkarttılar ama normalde servise alınca çıkartıyorlar.
Bacaktaki uyuşuklugun ne zaman geçtiğini bilmiyorum. Benim doğumumun yarısında genele döndü kendime geldiğinde yoğun bakımdaydım ve her şeyi hissediyordum. 5 saat sonra uyandım.
Normal şartlarda bebeği sana gösteriyorlar göğsüne tutuyorlar sonra alıp muayene ediyorlar. Durumu iyiyse odaya geliyor bu da senin odaya gelmeden bir süre sonra oluyor.
Temizlik konusunda da ben kendimi temizledigimi sanmistim tabi görmeden ne kadar olursa. Doğumdan sonra bi gördüm hiç de temiz değilmiş. Sorun olmadi ama

Doktor olablir bir problem yok dedi sancın falan yok dedi suyuda şuan sınırda bebekte sorun yok dedi eve git suyun gelir sancın artar gel dedi yoksa 41 Kadar bekleyeceğiz suni sancı vereceğiz kendiliğinden gelmezse dedi

İnşAllah bu biraz daha erken gelir çok beklemez seni gerçekten şuan bana öyle geliyor kucağımda bebek olacağı rüya gibi yani gerçek bir olaymış gibi gelmiyor
Gelir gelir annesi hic merak etme haftaya bugun artik kucaginda sonucda sayili gunlerin kaldi bugun olmassa yarin gelir sen yeterki rahat ol.. sicak suya gir acilmayi hizlandiriyor hatta otursbilirsen suya otur insallah dahada hizlanir acilman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…