2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
:) cok karışık iş . birde boş mu emiyor gerçekten mi cekiyor nasıl anlıcaz bakalım
Yutma sesini duyuyorsun canım ordan anlıyoruz boş olup olmadığını
Alyansları gitmeyip üstüne bebeklerin ismini yandırırsam ancak unutmam
Canım 41 olana kadar bekleyip suni sancı vereceklermiş
41e de bir sey kalmamış canım yarını sağ salim geçir de

Ben de bu bebek ziyaretine gelenlerin hizmet beklemelerine tilt oluyorum. İnsan bir kap yemek filan getirir hiç olmazsa. Bunlar yapmadıkları gibi bir de önlerine çay börek bekliyorlar. Zaten sabahlara kadar bebek bakıyoruz. Ayrıca kendi ağrılarımız var. Gezmeye gelir şekilde bebek görmeye geliyorlar ya

40 ı cıkmadan kimseyi kabul etmeyi düşünmüyorum. gelecek olanlar alınabilir yapacka bişi yok hiç sinir olamam

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versn inşallah sen moralini yüksek tut inşallah kısa sürede toparlayacaktır

Geçmiş olsun cnm üzme kendini lohusasın zehra hmm var orada cocuk dr iyi diyorlardı o ilgilenmiyor mu

Benim de ilk 2 gün hiç sütüm gelmemişti sıcak duş ve humana çay çok iyi geldi belki faydam olur diye yazıyorum

Kızlar bebek Yenidoğduğunda göbek bağı düşmeden yıkayan varmı yıkadıysanız nasıl yaptınız bilgi verir misiniz
Küçük oğlumu yıkıyordum, zaten yenidogani büyük bebek gibi fosur fosur suyla yikamaya gerek yok, mümkün oldugunca gobrk kısmına su getirmeden az az suyla yıkıyordum. Göbek çevresini havluyla değil bebek pamuklariyla mümkün olduğunca kurutup giydiriyordum. Benimkinin göbek bağı biraz inceydi cabuk kuruyordu. Daha kalın bebislerde nasil olur bilemiyorum
Iki memenin akışı farklı oluyor genelde onunla ilgilidir. Istemedigi memeyi ihmal etmeyin yine de yoksa azalıyor oradaki üretim

Geçmiş olsun cnm bebiş iyi olsun 5 gün çabucak geçer üzülme ki sütün kesilmesin bizde 11. Gün taburcu olduk N numcop ta senin gibi bebişi küvözde yalnız değilsin bu konuda

Kızlar, spinal veya epidural sezeryan olmuşlara birkaç sorum olacak cevaplayan olursa çok çok makbule geçer çünkü bunları pek bulamadım nette;

-Gerçekten nasıl hissediyorsunuz kendinizi? Fiziksel olarak değil de duygusal olarak merak ediyorum. Yani değer mi?

-Sonda sonrasında ne kadar süreyle duruyor? Pijama giyebiliyor musunuz,çarşaf icinde çıplak mi oluyorsunuz yoksa gecelik götürmek mantıklı mı?

- Bacaklarınızdaki uyuşukluk ne kadar zamanda geçiyor? Bu süreçte ağrı vs nasıl?

-Bebek sizden önce mi gidiyor odaya yoksa sizi toparlarlarken sizinle olup bütün işlem bitince beraber mi çıkıyorsunuz?

- Herseyden önemlisi, geneldense spinal mi sizce?

-Bir de spinal olmasıyla ilgili değil ama o bölgenin temizliğini yapip mi yapmadan mi gitmek gerekir? Bana birşey demediler ama nette kılları almadan gidkn gerekirse hemşireler temizlik yapar yazıyor

İnsallah cevap veren olur, benim spinal olursa ben de cevap vermeye çalışacağım aynı sorulara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…