2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sezeryan mi oldunuz zor olmuyor mu? ben bakamiyorum kendime de bebege de sanirim aci esigim cok düşük.. ama yanimda kalanların müdahale etmesini de sevmiyorum.. yalniz kalsam rahatlayacagim sanirim

O gozunun onunde ucusan seyler bende de oluyoparlak beyaz ve kuyruklu seyler ..ozellikle aydinlikta oluuorarastirinca gebelik diyabetinde oluyormus diyorlar ona bagladim

Canim valla uykusuz yasiyorum resmen dün gece toplam 1 saat anca uyumusumdur. Eve iple salincak kurdum düşün ne durumdayim. Ama onuda sallarken iyi durunca basıyor çığlığı. Galiba bizde elwktrikli alicaz. Ben hala geceleri mama takviyesi yapiyorum aslinda sütümde cok var ama mama da istiyor. Tanidik biz eczaci eger mamayla baslarsan illaki o çocuk mama ister dedi. Mama daha koyu ve doyurucu geliyor çocuğa. Ben bol bol meyve yogurt ayran tüketiyorum bol su iciyorum. Gece yatarkan 1büyük bardak süt iciyorum ,kahvaltilardada yesillik yiyorum. Birde et suyuna corba, tavuk suyuna corba iciyorum. Mısırda cok güzel süt yapiyor. Mevsim meyvelerinden komposta yapiyorum.

Canim suanda sekerin ne durumda benim hem şekerim hem tansiyonum vardi. Dogumdan sonra kalmadi. Simdi acliklar 83 tokluklar 120 civari. 18 /10 avçıkan tansiyonda 11/7 şaka gibi resmen hamileligin zehir oldu

Son aya kadar olmadı son ay çatır çatır çatladı karnım önünü alamadım. Malesef artık bizimleler
O kadar da lierac kullandım, duştan sonra nemlendirici kullandim, bol su içtim ama fayda etmedi. Daha da çok var benim doğuma, şimdiden başladıysa çoğalır bide bunlar.

Kızlar göbeğimde çatlak olmuş sürekli kontrol ediyordum yoktu belliki yeni oluşmuş, dogumdan sonra gider mi yoksa artık kaldı mı onlar benimle
Lierac ve bioil kullandım çatlamadım sadece doğumdan 1 gün önce göbek deliğimin çevresinde minik 1 cm kadar 1 tane çatlak oldu şuan belli bile değil ama bioil var olan çatlakları iyileştiriyormuş denemedim ama kullanabilirsin istersen

Ben de seni sistemden deneyeyim Vallahi uykularım Benim de yok gece kalk yedir içir ses sütüm biraz çoğulsa çok iyi olacak Senin verdiğin mama farklı o zaman benim verdiğim aptamil'in anne sütüne yakın olana ama süt gibi oluyor bizim Bugün farklı bir site mi yaptım Kendi sütümü sağdım biraz biberondan ondan veriyorum arkasından memeyi Dayı yorum şimdilik iyi gidiyoruz bakalım Tabii biraz sütüm yoğunlaşırsa çok güzel olacak salıncak güzel fikir abimler evin ortasına hamak kurmuştu devamlı sağlıyorlardı çocuğu geceler Tabii çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için canım

Öyle valla. Eşim de yardımcı oluyor. Onlar varken mecbur onlarla ilgileniyordu her seye de yetişemiyoruz ki.

Kızlar gören bilen acil cevap verebilir mi. Biraz önce lavaboya gittiğim de parmak kadar kahverengi akıntı düştü. Sonra peçeteye sildim oraya da geldi. Ne yapmalıyım hasteneye gideyim mi

Ben genel oldum solunum sıkıntısı çekmemiş, spinal de oldum aynı zamanda doktorun dediiğine göre panik yaptigim icin uyutmuşlar. Arada kaldıysan genel ol, yoksa benim gibi önce spinal spnra genele dönmek zor oluyor

Bana da ilk nst hayırlı olsun lobidik lobidik kuzumun kalbini duydum. Yalnız o sırada bir kadının bebeği oldu, uzaktan da olsa çığlıklarını duydum ona dua ettim. Bebek ağlama sesini duydum sonunda, sevindim duygulandım. Burda kimin bebeği olsa duygulanıyorum. Allah hepimizi sağlıkla kuzularımıza kavuştursun.

Bana umut oldun normal doğum konusunda inşallah hayırlısıyla bende normal doğumla bebegimi saglikla kucağıma alırım. Banada histeroskopi demişti hsg çeken doktor bende ameliyat olacaktim başka doktorlar olma dedi ne yapacağım diye kafam karıştığı ay hamile kaldım❤ Allahımin izniyle kendiliğinden geldi yavrum. Banada şekil bozukluğundan dolayı ilk aylar düşük riski olur son aylarda ise erken doğum riski var dediler çok şükür bu haftamiza kadar geldik❤

O gozunun onunde ucusan seyler bende de oluyoparlak beyaz ve kuyruklu seyler ..ozellikle aydinlikta oluuorarastirinca gebelik diyabetinde oluyormus diyorlar ona bagladim
Benim siyaha dönük gri gibi aydınlıkta özellikle dikkat edince görünüyor. Netten baktım yaşlılıktan falan diyor ama daha 31 im yani bende gebeliğe bağlıyorum çünkü bütün damarlarimiz genişledi gözler de dahil dediğin gibi şeker doğuma yakın daha da artıyor sanırım. İnşallah doğumdan sonra normale döneriz

Bebelac kullanan varmı nasıl mama önerirmisiniz. Doğum sonrası hemen süt gelmiyormuş mama alınacak galiba doğum öncesi almayi düşünüyorum da bebelac hakkinda iyi ya da kötü yorumu olan varmı

Kızlar gören bilen acil cevap verebilir mi. Biraz önce lavaboya gittiğim de parmak kadar kahverengi akıntı düştü. Sonra peçeteye sildim oraya da geldi. Ne yapmalıyım hasteneye gideyim mi
Bendede oldu canim kivami nasildi nisan olabilir. Bende panikle doktora gitmistim olur demisti doktor. Bebegin hareketlerini takip et . Bana kalsa dogumun habercisi ama istersen doktoruna sor icin rahat etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…