2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım Lütfi Kırdar araştırma şehir hastenesi diye de geçiyor yani aynı yer almıyorlarmış canım acil doktoru herkese aynı açıklamayı yapıyor
Allah Allah demekki şehre ve virüs yoğunluğuna göre olmalı bilemiyorum. Allah yardımcın olsun canım benim tek kalcan demek. Umarım ebeler falan yardumcı olacaktır.

Allah Allah demekki şehre ve virüs yoğunluğuna göre olmalı bilemiyorum. Allah yardımcın olsun canım benim tek kalcan demek. Umarım ebeler falan yardumcı olacaktır.
İnşAllah öyle olurda çok zorlanırsın diyorlar normal doğumda yapsan alttan dikişin olacak yatıp kalkarken sorun yaşayacaksın diyorlar bebeği nasıl alıp koyacaksın diyorlar

İnşAllah öyle olurda çok zorlanırsın diyorlar normal doğumda yapsan alttan dikişin olacak yatıp kalkarken sorun yaşayacaksın diyorlar bebeği nasıl alıp koyacaksın diyorlar
Evet, doğru demişler ama hastane refaketçiye izin vermiyorsa bi zahmet ebeler hemşireler falan da işgilensin azcık yardımcı olsun canım. Sen o haldeyken bakıp geçicek insanda vicdansızdır.

Saglikta ya da baska bir sey de siddet kelimesini kullanmayalim arkadaslar lutfen
Ne yapilirsa yapilsin hic kimse siddeti haketmiyor
Hiçbir canlı şiddeti HAK ETMEZ. Bir insanın görevini gereği gibi yerine getirmemesi şiddet değil şikayet sebebidir. Nokta.

cevap vermeyen sağlık personelinin görevini gereği gibi yerine getirmediği noktasında şikayete tabi olduğunu düşünmek yerine bilgisiz olduğunu düşünmek mi? Oha artık Daha çok bilginiz var ise kendi kendinize doğursanız ya siz ya da şey kontrole gitmeyin e siz tıp fakültesi okumayıp doktordan daha iyi biliyormuşsunuz

Kızlar bugün saat 11:50 de bebeğim doğdu sezeryanla. Henüz sütüm yok bebekte çekemiyor zaten mama veriyorlar nasıl olacak bilmiyorum bir yandanda dikişler zorluyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Çoook geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün Hiç endişe etme mama vermekten çekinme çok uzun süre aç kalmasın kuzun Sadece biberondan uzak dur alternatif yol bul enjektör, kaşık,kaşık biberon gibi. Çok zor ilk günler seni anlıyorum çok sabredicez başarıcaz

Anladım canım inşallah şifa bulur bizimkinin şimdiden başlamasına ne diyim bilmiyorum yaşıtlarının ilerisinde diyim kğğmğjpnpğjğjğjnğğk
Bizim de gaz sancilarimiz daha 4 günlükken başladı ve giderek artıyor.. Dün akşam saatlerce uyuyamadı.. Doktor bir aydan sonra gaz damlası veriyoruz demişti inşallah daha da artmaz.. İlk çocukta gazdan çok çektik bunda da şimdiden korku sardı

Biz aynıyız desene bu konuda of of bir de tıp bu noktada çok çaresiz genelde çekiyorlar biz de bu gece sabah ezanıyls uyuduk 1. Aya kadar sabır belki tam bizimkilere göre bi damla da vardır

Kızlar benim oğlan göğsümü yeterince çekemiyor, iki fırt sonra hemen uyuyor ya da cok hareket edip rahatsiz oluyor. Ben de sütü sağıp çay kaşığı ile veriyorım mecbur. Bu memede durma, çekme sıkıntısı yaşayan var mı, atlattınız mı zamanla, bebek alışıyor mu?Dikişler de acıdığı için zor zaten emzirmek bi de bu

Canım ben hastaneye gidip emzirmeye calısıyorum. Hemşireler sürekli yanımda yardım ediyo göğüsümü 4 parmak alta baş parmağım yukarı gelecek şekilde C şeklinde tutturuyo uyuduğu zaman alt çene kemeğini 1 kere yukarı it diyo gerçektende çeneyi itince tekrar devam ediyo. Göğüs ucunu makas hareketi yaparak ( işaret ve orta parmak arasına alıp ) tutma dedi, o hareket süt akısını yavaslatmak ve kesmek içinmiş. Süt gelmez öyle sıkarsan dedi. Birde göğüs ucumu iyice tutup ağzına yerleştiriyo damağına değmesi lazım diyo yoksa tutmuyo bırakıyo. Pozisyonlarda çok önemli çekememesi belki ondandır youtube fln videolar var onlara da bakabilirsin

Ben kendi mide gazımla başedemiyorum minicik bebek nasıl başetsin diye düşünüp üzülmem normal mi
Gaz sancısını çeken bilir o yüzden bence normal. Ben 32 yaşındayım hala gaz masajı yapıyoruz yoksa nefes alamıyorum acıdan☹ inşallah çocuğum benim gibi olmaz olursa o ağladıkça ben de ağlarım muhtemelen ☹

Tecrübelisin o zman canım bende nişan falan gelmedi de gelmek zorunda mı acaba
Yok illaki nişan gelecek diye bir durum yok.her dogum başlangıcı kendine özeldir.1. Sinde 40+5 de suyum gelmişti mesela:).yoksa ertesi gün hastanede suni sanciyla doğumu başlatacaklardi. Onda 1 cm acilmam vardi düşün yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…