2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah bağışlasın evladını canım uzun ömürler hep birlikte. Polikliknektede randevusuz zaten kontrolüm sağlanıyor ama bilgi verme ve açıklığa bakma yok gerçi doktordan doktora değişen durum. Yarın kendi doktoruma gideceğim bakalım nasıl bir yol izlenecek bileyim artık. Teşekkür ederim, sizler gibi bilgili annelerimizde olmasa yol gösteren halimiz yaman valla. Rabbim, hayırlı doğum nasip eder inş. Senin doğum nasıl başladı?

Gerizekalı işte, ordaki diğer doktorlar mal bi bu akıllı gibi ukala tavırları var. Eşimle sağlık bakanlığına şikayet ettim zaten gerekli işlem yapılacak. Kendini bi bok sanıyor. Acildede denk geldim, ordada bi soru sormuştum doktorlardan duyduğumu söylememe rağmen ne desem yanlış biliyon diyor. Doktorlara laf etmeye cüret edemiyor beni cahil belledi mercimek beyniyle bana biniyo şerefsiz. Böyleleri hsta yakınlarınca sopa yemeyi hak ediyor vallahi.

Bütün doğum yapan arkadaşlar gözünüzaydın sağlıkla büyüsün bebişleriniz Darısı bizlere

Ben dünden beri ahududu yaprağı çayı içmeye başladım, doğumu başlattığı ve kolaylaştırdığı için öneriliyormuş var mı aranızda deneyen

zer
Saglikta ya da baska bir sey de siddet kelimesini kullanmayalim arkadaslar lutfen
Ne yapilirsa yapilsin hic kimse siddeti haketmiyor
Ne güzl söylediniz kötü muamele gören yada kendi çalıştığım kurum da diyeyim usulsüz işler yaptırmak isteyen işi olmayınca hemn hakaret ve şiddete başvuruyor yada böyle hakkediyorlar diyor bizim de çoğu kurumda işimiz hallolmıyor bazen biz de mi şiddete başvurmalıyız yarın ilerde çoluk çoxugunun yada yakınının sağlıkçı olma ihtimalini de düşünsün lütfen bu zihniyette olanlar

Ay ondaki de iyi cesaret gebe kadina ctmak nedirtum hormonlarimin hesabini ondan cikarirdim valla9aydir evden cikmiyorum.doktor ve ev arasinda mekik dokuyorum...hergun igne yapiyom gobegime ..gunde 5kez seker olcuyorum..4aya kadar serumlar yedim...aldigim binton ilac ve hormon destegini saymiyorum bir de boyle biri cikicak karsimaatlarim uzerine kafasinda sac birakmam...dengesiz pislik..siz anlatinca izmirde gelip dovesim geldi benim

Çok teşekkür ederim tatlım Ben 38+3 de sancıyla, 2 cm açıklık ve suyunun gelmesiyle başladı acilden girdim dogumhaneye çıkardılar.Insallah senden de güzel haberler alacağız yavruna sağ salim saglikla kolaylıkla tez vakitte kavuşacaksın Dr uda kafaya takma artık her meslekte böyleleri olur, talihsizlik olmuş bundan sonrası iyi olsun boşver

Doğum yaptım bu nedenle takip edemedim belki daha önce konusu geçmiştir ama benim meme uçlarım çok acıyo lansinoh kullanıyorum şimdi gümüş kapakta siparş verdim başka napabilirim deneyip olumlu sonuç aldığınız yöntemler nelerdir acaba zaten sezeryan oldum onun acısından hareket edemiyorum bir de meme ucu çıktı ne derseniz denicek durumdayım

Kız kafasında doğru düzgün saç yok tavuk yolmuşsun gibi aynı kafası valla bursada olsan verirdim ismini cismini stres atardın muayene ayağına zatı emin ol yeni hastaysan muameleyi hemen farkedersin. Aşırı ukala ve ters. Her yerde ifşa ettim ama şikayet etmediğim yer kalmadı. Şimdi ayıklasın pirincin taşını mal.

Eskilerden duydum, soğana yumruğu vur içini memelerine sar biraz dursun iyi gelirmiş.

Allah razı olsun. Rabbimden tek temennimde bu zaten. Bi sancı su falan beni acile götürcek bişiy olsun artık suni sancıyıda kesilip biçilmeyede razıyım yeterki yavrumu sağsalim alayım kollarıma. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler yarın ola hayrola artık

Ohh iyi olmus .bu kafayla zaten daha fazla dr lik yapamaz...kurban olsun meslegini askla yapan.doktorlara

Hic son yillardaki TUS sonuclarini incelediniz mi ne yazik ki deece yapan tıp ogrencilerimizin çoğu cerrahi dallardan uzaklasarak riski olmayan dahiliye radyoloji fizik tedavi gibi bölümleri tercih ediyor
Neden çünkü kurunun yaninda yaşta yaniyor insanliktan nasibini almamis kisiler her meslekte var ama saglikta şiddet oyle bir aldi basini gidiyor ki artik genclerimiz cerrah olmak istemiyor cunku o kuruların yaninda kendileri de yaniyor
O kadar uzuluyorum ve o kadar endiseliyim ki ilerde cocuklarimiz kendilerini ameliyat edecek iyi cerrahlar bulamiycaklar
Dusunceniz desteginiz ve ilginiz icin ayrica tesekkur ederim

Canım Lütfi Kırdar araştırma şehir hastenesi diye de geçiyor yani aynı yer almıyorlarmış canım acil doktoru herkese aynı açıklamayı yapıyor

Garmastan krem ben kullanıyorum bana çok fayda etti arkadaşımin tavsiyesiyle aldım, şimdi rahat emzirebiliyorum yaraları düzeltti ( emzirmeden önce yıkanıyor meme ucu)beyaz lahana dolapta kalsın, çıkarıp göğüs ucuna koy yaprağını fayda ediyor çok tatlım

Sağlıkta veya başka dalda farketmiyor şiddet/hakaret içeren/özendiren her mesajı şikayet ettim. Editor gerekeni yapip bu kişileri umarım gruptan atar.

Ayıp..!!

Lahanayla alakalı şunları söylediler ama bi araştır istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…