2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Walla cnm ya beni yoruyor bu korkular artik hamilelikte dahada artti ilac kullaniormusun anksiyete icin.. kitabi deneyecgm tesekkur ederim
Ilac kullaniyordum iyiydim ama hamile kalinca birakmak zorunda kaldim. Insallah doğumdan sonra da gerek kalmaz bebekle ilgilenirken. 2 ihtimal var ya bebek kafamızı dağıtacak bu dusunceler aklimiza gelmeyecek ya da bebekle ilgili endişeler saracak bu sefer de

şimdilik dediğiniz gibi günde 2 tane alarak yapayım. Bitince 50lik yazdırırım artık. İnşallah doğumdan sonrada devam etmez. Gebelik ile ilgisi bir şeydir. Doğumdan sonra düzelir diye dua ediyorum

Troid dediginiz tsh olcusu mu yoksa t3 -t4 mu? Tsh kc cikiyor sizde ?benimkisi fazla calisiyor mesela tsh 0.25ama ilaca gerek yok dedi hoca

evet TSH. Doktor ile telefonda görüştü eşim aradı hatta kaç

doğum için tarih almışsınız hayırlı olsun. Tansiyon yeni mi çıktı. İlaç kullanıyor muydun?

Bilmiyorum sordunuz mu ama doğru kullanıyorsunuz. Varsa direk 50lik de alabilirsiniz eczaneden elinizdeki bittikten sonra. Ben de o şekilde kullanıyorum doz ayarlaması yaparken. 8 yıldır kullanıyormuş tiroit ilacını.
Yok sormadım doktora. Dün eşim ile konuşmuşlardı akşam eşime bi sorayım tam olarak ne konuşmuşlar ona göre arayacağım.

Yaa inşallah düzene girer durduk yere canım sıkıldı dünden beri

Yaa inşallah düzene girer durduk yere canım sıkıldı dünden beri
Sıkma canını ölcümlere, bebeğin nasıl büyümesi gerektiğini biliyor bedenin onu nasıl büyütmesi gerektiğini biliyor annesi beslenme ile ilgili çok güzel yazmışlar sıcaklardan birşey yiyemesekte yazılanlar onlar bebeğin gelişimi için birebir günlük tüket gerisini bebeğine ve bedenine bırak

Yok canim aslinda hic tansiyonumda problem yoktu. Sanırım stres yaptim sonrasinda tekrar ölçüldü normal çıktı

İnşallah öyledir inşallah Benim hamileliğim akıntıyla geçti romatoid faktör bile baktırdık yok yani nedir bu yaşadığım bilmiyorum her şey normal dediyse seninki de çok kafamıza takmayalım zaten sona geldik inşallah

A Arectys
15 gün sonra gitmek istiyorum. Niye geldin demez diye düşünüyorum. :)

Artik zaten 15 günde bir çagirmalı, hatta benim doktorum 15gün sonrasina randevu verirken gelebilirsen 1 hafta sonra gel dedi çünku benim riskli gebelik. artik nst ,tansiyon ,şeker,bebegin suyu, pozisyonu vs anlık değişimler olabiliyor. Heleki riskli gebeliklerde 10günde bir gitmek lazim. Gidince kovacak hali yok sen nasıl rahat edersen o şekilde git.

Ben hiçsirke vs kullanmadım doktorum sadece vajiflora al demişti aldım da hiç kullanmadım yarın itibariyle kullanmaya başlayım ya iyi hatırlattınız Nişan illa kanlı olmazmış onu okudum çok yerde ama heralde sadece nişan gelmez yani sancı olur dayanılmaz diye düşünüyorum en büyük isteğim gelecekse şarr diye suyla gelsin ben de assssla anlamam çünkü umarım ikimizin de sorunu yoktur

33. haftanın sonunda kan sulandırıcıyı bile kesip iğneye geçecek doktor, her an gelebilir dedi çünkü o saatten sonra.
Neye güvenip bir aydan fazla süre kontrole çağırmıyo bilemedim.
Bir ay kontrol yok, sonra bi kontrol, bir hafta sonra ikinci kontrol sonra doğum.

Evet haklısınız sancı illaki olur .sağlıkla zamanında olsun umarım hepimizin doğumu

Benim randevularım 1 aydır 2 haftada 1 oluyordu şimdi haftada 1 e düştü. İlk kez Nst olacak acaba aç - tok farkediyor mu ya da wc öncesi veya sıkışmış. Çok aşırı tecrübesizim
Ben de ilk defa bu hafta nstye bağlandım. Nst için hiçbiri gerekmiyor bu sorduklarınızın. Randevu saatinde her zaman nasıl gidiyorsanız öyle gidiliyor.

Gerçekten iyi ki varsınız kızlar çok çok çok teşekkür ederim

Canım bende de hamileliğin basından beri var akıntı nerdeyse. Bazen sarı bazen renksiz kıvamlı. Özellikle sabahları oluyor. Ben hala progestan fitil kullanıyorum onunla alakalı dedi doktor birde enfeksiyon fln olmasa da hamilelikte akıntı görülebilen bir durum dedi. Tahlillerin temizse endişe etme yoktur bişey. Beni de doğum korkusu sardı bi yere gidersem doğum belirtisi olurda anlamazsam diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…