2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba tsh yukselmesi terleme yapmaz asla, tam tersi üşüme falan oluyor. Ben haftada 3 gün 75 mg, 4 gün de 100 mg kullaniyorum. Sizinki 25 ten 50 ye cikarmiş cok fazla da yuksek degil demek ki. Elinizde 25 mg lik varsa 2 tane icebilirsiniz bitene kadar, sonra 50 mg lik alirsiniz. 5 senedir var bende bu tiroid yüksekligi. Terleme bu aralar hepimizde var, sicaktan oluyor geceleri uyku denen bisey yok zaten, surekli islak kafam boynum göğsüm. Kulodum bile ıslanıyor gün içinde oturdugum yattigim yerde Allah yardimcimiz olsun bir an once dogum vakitlerimiz gelsin de doguralim cok zor gececek son zamanlar bu sicakta.

Troid dediginiz tsh olcusu mu yoksa t3 -t4 mu? Tsh kc cikiyor sizde ?benimkisi fazla calisiyor mesela tsh 0.25ama ilaca gerek yok dedi hoca

Yok Ben yalnış anlamışım yeni fark ettim açlik 79 duşuyor tokluk 105 e kadar dusuyor

Şimdi doktordan geldim benim kiz doğum pozisiyonunda bugun 33+1h olduk kizim 2.200gram doktor haftasina gore cok guzel kilo aldigini soyledi dogum cantani hazirla dedi hazir olsun dedi. Benim serviks yine uzamiş 1.7cm. Olmus dogum yaklastikca kisalmasi lazim benimki tam tersi 0.3 mm dan 1.7 cm ya yukseldi

Şimdi doktordan geldim benim kiz doğum pozisiyonunda bugun 33+1h olduk kizim 2.200gram doktor haftasina gore cok guzel kilo aldigini soyledi dogum cantani hazirla dedi hazir olsun dedi
Maşallah bu gidişle hepimiz doguracagiz sen en son doguracaksin galiba Saglikla gelsinler inşallah. Ben en başta havalar serinken 25.haftada ütülerimi yaptim, dolabi yerlestirdim, dogum cantami bile hazirladim şimdi sizleri izliyorum Allah kolaylik versin bu sicaklarda.

Bende bebiş için hazırlığımı yaptım sadece kendim için yapmadım bügün yarın kendi hazırlıgımı da yapacagım Valla grupta bir tek benim durumum çook riskliydi benden önce bile doğranlar oldu herkezin bu haftalarda artık kısalma fln başlıyor benim doğum yaklaştıkça durumum daha iyiye gidiyor

Masallah canım bak görcen en son sen doğuracaksin

Mrb kızlar hastanedeyim . Nst cok iyi .muayenemde iyi gecti . Regliye göre 34+1 mişim. ölcümler 1 hafra ileri. Kilomuz 2557gr. Sadece tansiyonum 15/10 çıkti. Yarım saat sonra tekrar bakılacak. Idrar aldı yine. Gebelikte 13.5 üstü riskli dedi. Bakalım bekliyoruz. 15gün sonra kontrol. 16temmuz doğum dedi

Masallah canım bak görcen en son sen doğuracaksin
En son doğurmak istemiyorum 14/15.07 kadar dayansın gelsin eşimle sevgililik yil donumu 14.07 evlilikte 15.07 kizimda o zaman gelsin
Gözun aydın sizinde durumlar iyi sukur Valla sonunu getirdik işte zor oldu ama oldu sukur

Maaşallah canım nereden nerelere geldin
Sağlıkla ve zamanında gelsin inşallah minik kuş

Oy süper canım çok sevindim güçlü kız yaa maşallah
En son doğurmak istemiyorum 14/15.07 kadar dayansın gelsin eşimle sevgililik yil donumu 14.07 evlilikte 15.07 kizimda o zaman gelsin
Gözun aydın sizinde durumlar iyi sukur Valla sonunu getirdik işte zor oldu ama oldu sukur
14-15 olmasin bence ya 13 olsun ya 16 hepsi peşpeşe

Yok benim eşim de 1.80 ben de ortalamadayım. Bilemedim gayet normal giderken niye geride kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…