2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Bir tanıdığımız sepet besiklerden verecek canım. İki anne yanı alma imkanımız yok maalesef almışken tam olsun dedik ilk etapta ikisi bir besikte yatar sonra büyünce ayırırız dedik nasip bakalım saglıkla gelsin minikler

Tansiyon ilacını direkt kasın doğum doktorunuz mu verdi yoksa dahiliyeye mi yönlendirdi sizi. Ben tansiyon hastasıyım da tüp bebek deniyorum öncesinde ilacımı değişmem gerekecek. Lafın doğum DoktorUna mı gitmeliyim Yoksa dahiliye mi bilemedim

Gebelik olduğu için direk kadın doğum doktorum başladı şuan için iyi tansiyonum

Merabalar ikiz anneleri ben yeni gebeyim beta hcg hormonu yüksek mi çıkar ikiz gebelikte sizlerin 4~5 haftalıkken kaç cıktı değerleriniz

Merabalar ikiz anneleri ben yeni gebeyim beta hcg hormonu yüksek mi çıkar ikiz gebelikte sizlerin 4~5 haftalıkken kaç cıktı değerleriniz
Benim tüp bebek onun için adet öncesi tarih veremeyeceğim :) ama 549 ile öğrendim 2 gün sonra 1400 oldu 2 gün sonra da 3400 olmuştu

İlişki tarihimi biliyorum yumurtlama dönemine denk getirdiğimiz için bizimki biraz planlı oldu.. Benim daha 2haftalik arkadaşlar ve 1828 cıktı 2haftaya göre oldukça yüksek sizce çoğul gebelik olabilir mi fikri olan varmı

Deger cok da onemli deil canim yani degerle alakasi yok demisti doktorum adetini kac gun gecti iki hafta mi anlamdim

ben bu topiğe hiç yazmadım sanırım
merhaba hanımlar
hepiniz çok ama çok şanslınız bnim gözümde
çünkü bende ikiz annesi olma hayalleri kuran biriyim..
sağlıkla kucağınıza alın

Merhaba arkadaşlar dün randevumuz vardı. Doktorum 29 temmuza gun verdi. İnşallah çarşambaya kavuşacağım bebeklerime. Sizden dua bekliyorum. Allah Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimiz için.
Ay masallah allah yardmcin olsun bize de dua et lutfen senin haftalarini gorebilelim

Mrb canim
Bende 30 haftalikken gittim
Bnm bebişlerde başi aşadalarmiş ama doktorum bisey demedi
Durumlari iyi dedi suyun plesanta kilo rahim boyu hersey yolunda dedi

Mrb canim
Bende 30 haftalikken gittim
Bnm bebişlerde başi aşadalarmiş ama doktorum bisey demedi
Durumlari iyi dedi suyun plesanta kilo rahim boyu hersey yolunda dedi
Rahim boyum her gittiğim de düşüyor kıZım dönmüş yan yatıyor yukarı çıkmış tekrar ama oğlum aşağı da hem de baya baya . Suları plesantan bana da iyi dedi ama rahim boyu 41 mm ile başlamıştık 32 oldu şuan

Canim endişellenme
Insallah bebislerimizi saglikla kucagimiza aliriz
Ben hic sormadim doktora rahim boyu kac diye bi sorun olsa soylerdi diye duşunuyorum
32 haftada kontrole gidecem bakalim doktor ne dicek cok heyecanliyim bebeklerimi dort gozle bekliyorum yarin 31 haftalik olcak doktor 36 da sezeryan dedi bi sorun cikmazsa yani

İnşallah canım zamanında gelsin hepsi ne güzel riskli zamanlar senin bitmek üzere doktorum bana 32 den sonra hiç korkma küvöz de çok az kalır dedi şimdi de doğsalar yaşarlar ama küvöz de başlarına birşey gelme olasılığı daha yüksek dedi. İnsan korkuyor tabi. 29+4 olduk bugn hayırlısıyla 32 yi atlatsam İnşallah sende 36 hatta 37 yi görürsün canım

Insallah canim
Ama insan bilemiyor ne kadar anne karninda kalsar okadar daha iyi gelişirler
Şuan iyi gunlerimiz saglikla dogsalar iste ozaman dahada zorlancaz

Insallah canim
Ama insan bilemiyor ne kadar anne karninda kalsar okadar daha iyi gelişirler
Şuan iyi gunlerimiz saglikla dogsalar iste ozaman dahada zorlancaz
Evet canım. Olsun sağlıkla doğsunlar ben herşeylerine razıyım dört gözle bekliyorum o günleri uykusuzluk yorgunluk umrumda bile değil çok istiyorum sağlıkla evimize gelsinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…