2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Ben de 163 boy 61 kilo ile hamile kaldım 19. Haftamda 60 kiloydum ve 19 da zorlanmaya başlamıştım bi anda yemeklerden sonra çok şiş daralmış hissediyorum hala da öyle
Nefes problemi 20. Haftalarda başladı artarak devam ediyor malesef, yatamıyorsun kalkamıyorsun. O yüzden yemekleri azalttım mecburen. Bir de o durumlarda yarım maden suyu içiyorum baya rahatlatıyor tavsiye ederim
Rahatladım gerçekten etrafımda ikiz annesi yok doğal olarak da herkes bunlar için çok erken dediler ister istemez bende başka bşe mi var acaba dedim doktor da dedi az az sık sık ye diye .Dün denedim gerçekten çok yediğim zaman oluyor bu olay biraz da yürüyünce rahatlıyorum sanki .

Merhaba canım nasılsın ? Bşe olmaz inşallah sıkma sen canını bak arkadaşlarda rahatlatacak şeyler söylemişler seni . Annenin yanındaydın sanki yanlış mı hatırlıyorum dinleniyorum diyordun . Yatmaya devam dinlen boş ver bak ne güzel 28 leri görmüşsün benim doktorum da ilk hedef 28 demişti inşallah biz de 36 ları görürüz canım ÜZülme sen

Kayınvalidemdeydim canım ama evime geçtim artık bu sefer kendi annem geldi o bakıyor bana normal d ede iş yapmıyordum var olan yemeği koyup yiyordum falan o kadar ama şimdi o da yasak yatağım da yiyip yatıyorum canım evet arkadaşlar sağolsun içimi rahatlattı. Bana da ilk hedef 24 sonra 32 diyor bakalım 24 ü geçtik şimdi sıra da 32 var o günleri görürüm umarım

Benimkilerden birinin de tam aşağıda. 30. Haftada kanamayla hastaneye gittim 1 hafta yattım hastanede, sırt üstü yattım hep, yan yat diye bişey demediler. Plasenta previa var ben de, ilk hedef 32 idi, çok şükür 33 bitti, 35. Haftada doğum var inşallah. Sizin de haftanız güzel, uzanın mümkün olduğunca, rahim boyu da uzar, bebekler de pozisyon değiştirebilir daha.

Doktorum da demedi ayağının altına yastık koy yat dedi canım bana da öyle yapıyorum ara da sola döndüğüm oluyor ama hep yatağımdayım inşallah değişir Pozisyonları haftaya gideceğim öyle merak ediyorum ki rabbim güzel günler göstersin hepimize. Size de geçmiş olsun çok güzel gelmişsiniz bu güne kadar bende görebilirim inşallah Şuan da yatıyor musunuz hala

Teşekkür ederim Aslında çok yatamıyorum 1,5 yaşında kızım var, pek mümkün olmuyor. Eskiden tüm gün kucağımdaydı, hastaneden çıkalı dikkat ediyorum kayınvalidem kaldırıyor gerektiğinde. Biraz daha az yoruyorum kendimi.Plasentada biraz yukarı çekilmiş dikkat edince. İnşallah siz de 35. Haftaya sağlıkla ulaşırsınız canım Kritik haftalar geride kalmak üzere, en iyi ilaç dinlenmek sizin içinde

Çok şükür bin şükür canım Olsun zor zamanlar geçmiş bende İnşallah görürüm dikkat etmek en önemlisi sanırım bende hep yatıyorum ama döndüklerinden sanırım eksisi kadar hareketli değiller tekmeler falan var da gene de eskisi gibi
Değil sanki

Kızlar ben 21 haftalık ikizlere hamileyim annemin yanında kalıyorum yemek temizlik yapmıyorum ama geziyorum hareketliyim sizce hareketlerimi kısıtlamam mı lazım ara ara alt tarafımda ağrı hissediyorum

Kızlar ben 21 haftalık ikizlere hamileyim annemin yanında kalıyorum yemek temizlik yapmıyorum ama geziyorum hareketliyim sizce hareketlerimi kısıtlamam mı lazım ara ara alt tarafımda ağrı hissediyorum
Canım doktoruna danışmalısın alt tarafdalar sa ondan ağrın oluyordur ayakta kalmamaya dikkat et bende hiç iş yapmıyordum pazar dan pazara sadece 2 saat eşimle çıkıyordum dışarı onda da arabayla bir yere gidip oturup arabayla geri geliyordum ama şimdi tamamen yatak istirahati ve ikizlerimin ikisi de çok yukardaydı şimdi baş aşağı vajinanın hemen üstündeler dikkatli olmakta fayda var bir anda herşey değişiyor

İnşallah canım öyle korkuyorum ki anlatamam. Yok karnımdan baktı hep oradan bakıyordu ama dün değil eveli gün 38 di 34 e düşmüş
Korkma canım rahim boyun çok iyi yinede alttan muayene kesin sonucu verir benim 10 cm düşmüştü serklaj oldum şuan hep yatıyorum. Sende kendini yorma dinlen bol bol

Haklısın canım doktoruma gidince sorayım ve artık dinleneyim genelde

Kızlar migrenim var çok kötü ve bu saatte uyku tutmadı. Doktor çok zorda kalırsan parol al demişti . İlaç aldım şimdi ama kendimi de kötü hissettim içmeseydim keşke ya

Korkma canım rahim boyun çok iyi yinede alttan muayene kesin sonucu verir benim 10 cm düşmüştü serklaj oldum şuan hep yatıyorum. Sende kendini yorma dinlen bol bol
Geçmiş olsun canım bende hep yatıyorum sadece WC için kalkıyorum o kadar. Alttan muayene hiç etmedi hep ultrasonla ölçüyor karnımdan belki de iyice tehlike görse ederdi diye düşünüyorum aslında işini sağlama alan bir doktordur ama. Rabbim sağlıkla zamanında kucağımıza aldırsın çok önemliymiş zamanında olmaları
Kızlar migrenim var çok kötü ve bu saatte uyku tutmadı. Doktor çok zorda kalırsan parol al demişti . İlaç aldım şimdi ama kendimi de kötü hissettim içmeseydim keşke ya
Geçmiş olsun canım korkma parolun bebeğe bir zararı yok zaten olmadığı için kullanabiliyoruz ama içine sinmiyorsa nane yağı kullanmayı dene eczaneden aldım ben şakaklarına nane yağı ile masaj yap Ağrıdığında iyi geldiğini göreceksin

Ya insan her Şeyi kafaya takıyor işte gerçekten karnına düşünce başlıyormuşsun onu düşünmeye kafamı kesecek boyuta geldim öyle ağrıyordu nane yağı işe yarıyor mu gerçekten benim ağrı boynumdan vuruyor. Bugün alayım . Canını sıkma lütfen bak 28 leri görmüşsün çok şükür kuzum bundan sonrası da dinlenmeyle geçsin . Hazırlıklara başladın mı ? Başladıysan ne zaman başladın merak ettim ?

Bende aynı öyleydim canım bi hapa başlamıştık kasılma için onun yan etkisiydi yaşadığım ama ağlıyordum kafamı artık duvara vuracaktım ağrıdan öyle zor ki biliyorum duş alıyordum sonra nane yağıyla ovdurdum anneme eşime boynundan ovdur hiç zararı yok bitkisel sonuçta iyi geliyor en azından hafifletiyor ilaç içmekten iyidir ben hep nane nane kokarak gezdim evde bir de magnezyum ilacı içtim o hafifletti beni doktoruna bi sor istersen. Hazırlıkları annem yapıyor canım ben hiç kalkmıyorum hep yatıyorum

Magnezyum bende kullanıyorum canım akşam üzeri fena değildi gece kafamı kesecek hale geldim . Yok canım hazırlık derken bşeler alma etme işine ne zaman başladın

Magnezyum bende kullanıyorum canım akşam üzeri fena değildi gece kafamı kesecek hale geldim . Yok canım hazırlık derken bşeler alma etme işine ne zaman başladın
Gece yatmadan duş al ama ılık olsun canım sonra yağı sür ov rahat uyursun.
24. Haftadan sonra başladım o haftaya kadar bir iğne bile almamıştım canım ama geç kalmayın bence ne olacağı belli olmuyor çünkü al hazır dursun

Yani şu an erken mi diyorsun ? Oda yapmayı düşünmüyorum yani ahşap beşik vs. 2 park yatak alacağım ve bir dolap. Sen neler aldın

Sizin de tek yumurta ikiziydi galiba, 26. Haftadan sonra ağırlaşmaya başlayınca ister istemez hareketler kısıtlanıyor canım. Ama ağrınız varsa dikkat edin tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…